Курс золота в Ощадбанку Росії на сьогодні

 1. Курс покупки і продажу золота в Ощадбанку Росії на сьогодні 16.05.2019 за 1 грам Купівля: 2587...
 2. Звідки береться ціна?
 3. Чому золото?
 4. думка експерта
 5. Чотири причини зростання світових цін на золото

Курс покупки і продажу золота в Ощадбанку Росії
на сьогодні 16.05.2019 за 1 грам

Купівля:

2587 руб.

продаж:

2939 руб.

Ціна жовтого металу хвилює всіх, недарма курс золота Сбербанк щодня публікує на своєму офіційному сайті. Але як формується курс дорогоцінного металу? Що служить відправною точкою, від чого залежать котирування і чому саме на ціни СБ посилається більшість ЗМІ та Інтернет-ресурсів Росії - про це читайте далі.

Зараз вже складно зрозуміти, чому саме золото стало еталоном і мірилом матеріальної цінності речей, та й зрештою, і нематеріальної теж. Так, так, це зовсім не блюзнірство: рукописи, звичайно, не горять, але їх автори, як і прості смертні, хочуть їсти, пити і мати деяку впевненість в завтрашньому дні.

Уже багато сотень років таку впевненість дає людині володіння золотом, яке без зусиль можна перетворити в готівку, а значить - реалізувати всі бажання і задовольнити нагальні потреби. А ось чи дає впевненість в майбутньому заробіток на Форекс ? Читайте в статті "Чи реально заробити на Форекс, торгуючи золотом".

Чому Сбербанк?

Чому Сбербанк

Сбербанк Росії сьогодні впевнено лідирує за кількістю золота, купленого нашими співвітчизниками - близько 15 тонн дорогоцінного металу зберігається на рахунках клієнтів банку.

Левова частка за вкладами обумовлена ​​не стільки вигідністю умов для клієнтів, скільки великою географією філій банку. Перебуваєте ви в провінційному містечку N-ського повіту або живете за полярним колом - відділення Ощадбанку є скрізь.

Не можна промовчати і про дату заснування в 1841 році, активи в чверть банківської системи країни, величезні банківські капітали - словом клієнти готові платити за надійність банківської структури, що не схлопнется при невдалому повороті подій.

Вартість і курс золота в Ощадбанку сьогодні визначається відповідно до ситуації на ринку дорогоцінних металів і світовому ринку в цілому.

На нашому сайті представлена ​​актуальна інформація про ціну на золото в Ощадбанку:

Золото - валюта інтернаціональна, тому його вартість і котирування не прив'язані до жодної країни.

Хочете ви придбати золоті злитки, інвестиційні монети або відкрити ОМС в золоті, для вас залишається актуальним питання - як дізнатися курс золота в Ощадбанку на сьогодні?

Всі способи виключно прості і доступні практично кожному. Досить набрати в пошуковику «вартість золота в Ощадбанку» і вибрати будь-який вподобаний економіко - аналітичний ресурс. На таких ресурсах інформація завжди оновлюється паралельно зі змінами на офіційному сайті банку. Також, звернувшись в будь-яке відділення, ви можете легко дізнатися хвилюючу вас інформацію.

Курс золота в Ощадбанку Росії завжди можна дізнатися, не виходячи з дому, на офіційному сайті банку. Чим зручно офіційне представництво Ощадбанку в мережі? Крім котирувань на дорогоцінні метали (золото, срібло, платина, паладій), там представлена ​​динаміка змін курсу, архів котирувань. Також є калькулятор прибутковості - пара кліків мишки, і вам буде відома можлива прибутковість по вкладу в дорогоцінний метал за вибраний часовий період і гіпотетично внесену суму.

Звідки береться ціна?

Зрозуміло, Сбербанк РФ перебуває не в безповітряному просторі і, хоча є найбільшим гравцем на російському фінансовому ринку, чуйно реагує на всі зміни політичного та фінансового клімату в країні і в світі.

Що стосується цін на дорогоцінні метали взагалі і на золото - зокрема, то Росія не є світовою торговою майданчиком дорогоцінних металів, а тому керується цінами, що встановлюються в Лондоні, на Лондонській біржі металів (LVE).

Історично склалося так, що саме тут, в зовсім невеликій операційному залі, двічі в день (10.30 і 15.00) встановлюється і оголошується те, що іменується лондонським фіксинг і на чому засновують свої ціни Центральні Банки практично всіх країн, в тому числі і Росії.

Центральний Банк Росії оголошує свої ціни на золото в рублях, керуючись курсом долара, значеннями фіксингу з поправкою на транспортування, митні та інші витрати при доставці золота в Росію. Далі естафету "золотого" ціноутворення підхоплюють комерційні банки, встановлюючи свої відсотки, відповідно вклади в банках - продукти з чималою націнкою.

Ціни Центробанку і служать тією точкою, на якій грунтується курс золота в Ощадбанку Росії. При цьому СБ враховує і ціни на інших торгових майданчиках, і сезонні коливання попиту всередині країни, і курс долара, і багато чого ще. Ось тому курс золота Ощадбанку на сьогодні може досить значно відрізнятися від курсу ЦБ, відрізнятися може і ціна грама жовтого металу в різних відділеннях Ощадбанку.

Важливо! Потенційному вкладникові необхідно пам'ятати, що курс продажу золота в ощадбанку і курс покупки золота в ощадбанку відрізняються один від одного. Ця різниця називається банківським "спредом" і може становити від 4 до 15%, в різних відділеннях. Вирішивши інвестувати свої заощадження в золото, варто дізнатися вартість золота в найближчих відділеннях ощадбанку, а також уточнити розмір спреду.

Чому золото?

Інтерес до "золотих" інвестицій не може обмежитися лише інформацією про ціну, будь-якого, хто вирішив придбати золото в тому чи іншому вигляді, цікавить не тільки курс золота ощадбанку, а й динаміка за різні проміжки часу, аналітичні прогнози можливого зростання / падіння котирувань.

Крім золота в РБ можна придбати і інші дорогоцінні метали, а саме:

 • срібло,
 • платину,
 • паладій.

Однак уже на протязі декількох десятиліть саме золото є найбільш ліквідним інвестиційним продуктом, інтерес до нього дрібних і великих інвесторів неухильно зростає.

Починаючи з 1971 року, року скасування золотого забезпечення національної валюти США і що послідувала скасування "золотого стандарту" в більшості розвинених країн, ціни на золото змінюються подібно цінами на кольорові метали: циклічно, періоди різкого зростання змінюються затяжним спадом. Це наочно продемонстровано в наступній діаграмі.

Графік середньорічних цін за тройську унцію в доларах США і англійських фунтах

Останнє ж десятиліття, динаміка цін на золото виглядає ще більш вражаюче.

Середньорічні ціни на золото в доларах за унцію

 • 2005 - 440.6
 • 2006 - 598.8
 • 2007 - 696.7
 • 2008 - 868.4
 • 2009 г. - 957.5
 • 2010 року - 1224.7
 • 2011 року - 1558.3

Світова фінансова криза, практично доконаний розвал Євросоюзу, антикризові заходи і нестабільність на Близькому Сході вселили в багатьох вкладників недовіру і до долара, і до євро, і до інших

національних валют. Альтернативою стало, зрозуміло, золото. Втім, деякі аналітики заявляють, що ціни на золото невиправдано "роздуті" і спад неминучий.

думка експерта

Маркус Грабб, керуючий директор з інвестицій Всесвітньої ради по золоту (World Gold Council), вважає, що курс золота продовжить зростання, принаймні - в 2012 році, а можливо й далі. "Виною" тому економіки країн, що розвиваються, що знаходяться сьогодні на підйомі. Крім національних економік, небувалий обсяг відчуває і торгівля на Форекс .

Китай називають розвиваються швидше за інерцією, адже сьогодні це, без перебільшення, найбільша економіка в світі. Проте, зростання споживання золота в Китаї в 2011 році склав 20% (!). Дуже непогані темпи демонструють Центральна Азія, Індія та Південна Америка.

Що стосується Китаю, то хоча економіка його і знаходиться на підйомі, а уряду вдається стримувати інфляцію, китайські споживачі активно скуповують золото, як у вигляді ювелірних прикрас, так і у вигляді монет і злитків.

Що стосується промислової сфери споживання золота, то тут все не так просто. Економічний спад і слабкі темпи відновлення економіки змусили виробників шукати більш дешеву заміну золоту в сфері напівпровідникових технологій.

Зокрема, все більше застосування знаходить мідь з покриттям з паладію. До речі, наївно думати, що виробники дорогої техніки не використовують замінники золота - боротьба за споживача йде повсюдно.

Тим часом, з'являються нові технології, такі, як автокатализаторов, фотоелектричні елементи, виробництво відновлюваної енергії - всюди активно застосовується золото і срібло. Таким чином, технологічний попит на золото залишається досить стійким і становить близько 14% від загального обсягу споживання цього металу.

На думку Грабба, світову економіку очікує період "м'якої" монетарної політики, що стимулює розвиток. Це сприятиме зростанню попиту на золото, а значить - стелю цін на нього ще далеко не досягнуто.

Чотири причини зростання світових цін на золото

Найбільші аналітичні агентства наводять такі причини продовження зростання золотих котирувань:

 • Стабільно висока бажання інвесторів захистити свої кошти шляхом придбання золота;
 • ЦБ економічно розвинених країн, прагнучи стимулювати розвиток економіки, нарощують баланси, активно збільшуючи скупку золота;
 • Не відстають і країни, що розвиваються, вони намагаються збільшувати частку золота в складі свого золотовалютного резерву;
 • Федеральна Резервна система США проводить політику "нульових ставок", що благотворно впливає на ринок золота. Долар поступово втрачає статус основної резервної валюти, що змушує інвесторів шукати інші інструменти.
  Золото навряд чи можна віднести до нових інвестиційних засобів, цей дорогоцінний метал затребуваний протягом тисячоліть.

Важливо! Незважаючи на всю очевидну привабливість золотих вкладень варто дотримуватися «золотого» правила всіх інвесторів -, не кладіть яйця в одну корзину, тобто якщо перефразувати - не тримайте всі свої заощадження в золоті, довірте дорогоцінного металу лише частина ваших заощаджень - 20-30%. У такому випадку ваш фінансовий портфель буде сформований за всіма законами науки інвестування.

Звідки береться ціна?
Чому золото?
Але як формується курс дорогоцінного металу?
Чому Сбербанк?
Хочете ви придбати золоті злитки, інвестиційні монети або відкрити ОМС в золоті, для вас залишається актуальним питання - як дізнатися курс золота в Ощадбанку на сьогодні?
Чим зручно офіційне представництво Ощадбанку в мережі?
Звідки береться ціна?
Чому золото?