Ціна на золото

Золото, крім як ювелірні прикраси виступає так само цінним активом Золото, крім як ювелірні прикраси виступає так само цінним активом   на світовому ринку на світовому ринку. Традиційно прийнято ціну золота вимірювати в доларах за тройську унцію (1 тройська унція = 31,10348 грам). З часу встановлення першої ціни в 1792 році в США на рівні 19,32 $ вартість металу тільки росла, траплялися короткочасні падіння, але в цілому курс тільки зростав, побивши в липні-серпні 2011 року черговий ціновий рекорд в 1800 $ за тройську унцію. В умовах, коли основні світові держави зацікавлені в низькій вартості своїх валют - золото продовжує бути основним активом, який не тільки зберігає, але і збільшує свою вартість.

Основні торги на світовому ринку ведуться на Лондонській, Нью-Йоркської, Сіднейської і Гонконгської валютних біржах, вони і встановлюю світову ціну на золото. В Україні національний банк орієнтується по Лондонській біржі, встановлюючи курс на метал в гривні на поточний день виходячи з фіксингу лондонській ціни.

Головним ресурсом в мережі Інтернет є сайт торговців дорогоцінними металами /www.kitco.com/ , Де можна простежити динаміку зміни цін, почитати аналітику, і, для тих хто хоче інвестувати в золото, укласти контракти.

Курс золота за останні 3 дні >>
Курс золота за останній місяць >>
Курс золота за останній рік >>
Курс золота за останні 10 років >>