750 проба золота: огляд, особливості, ціна за 1 грам

  1. 750 проба золота - що це таке?
  2. Скільки коштує грам золота 750 проби?

Вибираючи вироби з дорогоцінних металів в якості подарунка, більшість споживачів все частіше звертає увагу на вироби з золота. Золото є одним з найдавніших металів, використання якого налічує багато мільйонів років.

Наявність золотих прикрас і виробів домашнього вжитку на місцях поховань і розкопок говорить про те, що ще в давні часи цей метал мав широкий спектр застосування.

І сьогодні, в сучасному світі, цей дорогоцінний метал все також залишається на п'єдесталі лідера. Воно широко використовується як в ювелірній середовищі, так і в банківській, будучи підкріпленням до грошових валют і складаючи резерв для багатьох держав.

Варто пам'ятати, що в чистому вигляді золото не використовують, оскільки сам по собі метал досить крихкий і гнучкий, швидко втрачає красу і схильний до механічних пошкоджень. Тому, створюють спеціальний ювелірний сплав, в основі якого береться золото і додаються різні домішки як інших дорогоцінних металів, так і не дуже.

Існує спеціальна проба, в якій визначається вага чистого золота на один кілограм сплаву. Існує кілька видів проб золота : 375, 585, але ми поговоримо сьогодні про 750 пробі.

750 проба золота - що це таке?

750 проба золота вважається досить цінною і престижною в колах ювелірів. У виробі, виготовленому з такої проби, чистого металу, буде 75,5%, а все інше - це домішки, які використовуються для підтримки стійкості золота. Якщо говорити інакше, то що залишилися 24,5% становитиме, так звана лигатура, в яку входить платина, паладій срібло і мідь з нікелем. Тому, остаточний колір вироби може істотно варіюватися, якщо якийсь домішки було додано більше.

750 проба золота, як серед ювелірів, так і серед шанувальників коштовностей по праву вважається королем серед всіх варіацій проб 750 проба золота, як серед ювелірів, так і серед шанувальників коштовностей по праву вважається королем серед всіх варіацій проб. З нею люблять працювати абсолютно всі майстри, так як вироби виходять досить витонченими, вишуканими і елегантними.

Багато ювеліри і естети вважають за краще виготовляти вироби саме з це проби металу, так як коштовності виходять неймовірно красивими і легкими. Але, варто не забувати, що на відміну від 585 проби, воно дуже м'яке і може піддаватися незначним деформацій.

Найбільш поширеним видом прикрас серед справжніх цінителів прекрасного вважається італійське золото, яке цінне не тільки завдяки кількості чистого металу в ньому, але також через його фактурності і легкості.

Вироби, виготовлені в Італії абсолютно не мають червонуватого відтінку, вони ажурні, легкі й витончені. Тому, якщо вас будуть довіряти, що золото з Італії має червонуватий або рубіновий відтінок - з легкістю можна говорити про факт підробки останнього.

Біле золото 750 проби цікаво тим, що всі вироби з нього унікальні, і кожен ювелірний дім виготовляє щось особливе і неповторне, таке, чого немає ні в кого іншого. Технології та методики виготовлення міститися в найсуворішому секреті, щоб конкурентам не стало відомо, як виготовляють ті чи інші прикраси.

Скільки коштує грам золота 750 проби?

750 проба золота, незважаючи на м'якість матеріалу, цінується у всьому світі і вважається одним з найбільш дорогих матеріалів. Як правило, її використовують для інкрустації предметів побуту, мобільних телефонів, речей особистого використання і т.д.

Для найбільш заможних людей цього світу, ювеліри спеціально створюють золотий годинник, запонки, ручки, телефони з золотими пластинами - спектр застосування золота не обмежується стандартною фантазією Для найбільш заможних людей цього світу, ювеліри спеціально створюють золотий годинник, запонки, ручки, телефони з золотими пластинами - спектр застосування золота не обмежується стандартною фантазією.

Варто зазначити, що вироби з білого золота випускаються тільки елітними ювелірними будинками, при цьому в одиничному екземплярі і не для широкого розповсюдження. Такі прикраси прийнято інкрустувати дорогоцінним камінням, щоб додати лиску і дорожнечі.

В середньому, ціна за грам золота 750 проби може коливатися від 2400 до 3200 рублів за грам. Варто зазначити, що вироби з такого золота вважаються найбільш престижними і в ювелірній справі цей сплав відповідає 18 каратів. На жаль, через високу ціну, дозволити собі такі прикраси можуть не всі, проте якщо ви стали володарем такого неймовірного прикраси, це буде справді відмінним подарунком для вас на багато років.

Купуючи прикраси з 750 проби, ви не тільки отримуєте якісне, красиве і дороге придбання, але і непогане вкладення на майбутнє. Дуже вигідно тримати свої заощадження саме в вигляді золотих злитків або прикрас з білого золота, які з часом не тільки не знецінюються, а й навпаки, зростають в ціні.

Якщо ви будете стояти і вибирати між золотом 585 проби та 750 - рекомендуємо звернути увагу на останнє, так як в європейських країнах, прикраси з 585 моди вважаються моветоном. Жителі Європи цінують біле золото за його високу якість і наявність в ньому більшого змісту золота, а червоне вважають відгомоном минулого.

Схожі статті

Проба золота - що це таке?
Скільки коштує грам золота 750 проби?
Проба золота - що це таке?
Скільки коштує грам золота 750 проби?