Додаткові функції і можливості холодильників

Головне призначення холодильника - зберігати і гарненько морозити продукти, і з цим завданням справляються всі моделі техніки. Але сучасні холодильники також можуть бути «нашпиговані» безліччю додаткових функцій і можливостей, які роблять зручніше і приємніше їх експлуатацію. Вибираючи холодильник, не зайвим буде мати про них уявлення.

Величезна кількість додаткових опцій у сучасних холодильників придумано для більшого їх зручності в експлуатації. Так багато моделей дозволяють легко переважувати свою дверцята з правих на ліві петлі. Ця функція може стати в нагоді лівшам - відкривати дверцята «робочої» рукою їм буде набагато зручніше. Крім того, необхідність переважити дверцята може виникнути, якщо відкриватися на праву сторону їй заважає меблі або планування кухні.

Антибактеріальне покриття (Antibacteria) камер деяких холодильників не дає розмножуватися усередині них шкідливим бактеріям, тим самим запобігаючи виникненню неприємного запаху.

Ще одна вельми корисна можлива функція - подача звукового сигналу в тому випадку, якщо дверцята холодильника або морозильної камери закрита не до кінця. Сигнал спрацьовує, якщо дверцята залишаються відкритими протягом декількох хвилин. Це охороняє холодильник від несправностей, а продукти - від розморожування і псування.

Наявність у холодильника системи No Frost означає, що за рахунок циркуляції повітря усередині нього не буде утворюватися лід. А значить, вам ніколи не доведеться витрачати свій час і розморожувати холодильник вручну

Назва режиму на більш високу температуру (Super freeze, суперзаморожування), який є зараз у багатьох холодильниках, говорить сама за себе. Функція дозволяє повністю заморозити велику кількість продуктів в мінімально можливі терміни. В результаті «шокової» заморозки продукт зберігає всі свої вітаміни, корисні властивості і смак.

Режим стане в нагоді тим, хто любить влітку заморожувати дачний урожай, щоб взимку була можливість поласувати свіжими ягодами, овочами і фруктами. При натисканні кнопки, температура в морозилці падає на кілька градусів нижче звичайної. Після такої заморозки далі продукт можна зберігати вже при звичайній температурі.

Режим суперохолоджування (Super Cool) теж дозволяє швидко знизити температуру в холодильнику, але не так низько, як при суперзаморожування. Він потрібен, якщо продукт потрібно якомога швидше охолодити, щоб зберегти його свіжим. Або якщо потрібно швидше довести до потрібної температури будь-які напої.

Якщо холодильник оснащений камерою зони свіжості (Fresh Box, «нульова камера») з регулюванням рівня вологості, де зберігається температура близько 0, то в ній можна довго зберігати продукти в свіжому вигляді, що не заморожуючи їх Якщо холодильник оснащений камерою зони свіжості (Fresh Box, «нульова камера») з регулюванням рівня вологості, де зберігається температура близько 0, то в ній можна довго зберігати продукти в свіжому вигляді, що не заморожуючи їх

Камера ділиться на вологу і суху зони для продуктів, які потребують різні умови зберігання. Перша - для овочів і фруктів, вологість тут близько 90%, що дозволяє продуктам зберігатися в ній довше, ніж в звичайній холодильній камері. Друга, з вологістю до 50%, - для м'яса, риби, морепродуктів.

Тип управління холодильником може бути механічним, коли потрібний режим роботи встановлюється за допомогою повороту ручки термостата, або електронним - в цьому випадку у холодильника часто є спеціальний дисплей на лицьовій панелі.

При останньому типі температуру всередині камер можна регулювати набагато точніше, з точністю до градуса, а на дисплей виводиться вся інформація про роботу холодильника, в тому числі попередження, якщо всередині занадто підвищується температура. Також за допомогою зовнішнього пульта в ряді моделей можна вимикати холодильник, що не висмикуючи його вилку з розетки.

вибрати й купити холодильник в Самарі можна в інтернетсупермаркете САМАРСЬКИЙ за вигідною ціною з гарантією виробника і доставкою до квартири.