Коригуючий білизна шкодить здоров'ю?

Дане питання викликає безліч суперечок. Багато років медики воюють з виробниками коригуючого і білизни, що тягне і настійно рекомендують покупцям не зловживати даними аксесуарами. У свою чергу виробники з кожним роком удосконалюють свою продукцію і випускають безшовні моделі, моделі з інноваційних дихаючих тканин або використовують інші премудрості.

У свою чергу виробники з кожним роком удосконалюють свою продукцію і випускають безшовні моделі, моделі з інноваційних дихаючих тканин або використовують інші премудрості

Головна причина розбіжностей в тому, що як би не старалися виробники - білизна була і буде володіти утягивающим ефектом, а значить перешкоджати природної циркуляції крові, порушувати лімфоток, здавлювати внутрішні органи і погіршувати роботу дихальної системи. Більш того, постійне носіння коригуючого білизни порушує природні функції м'язового корсету, послаблює м'язи спини, тазу, в наслідок чого хребет не витримує навіть мінімальних навантажень.

Значить варто відмовитися від білизни, що тягне, тому що воно шкідливе для здоров'я? Тортики теж шкідливі для здоров'я, і ​​цукор, і сіль - «біла смерть». Правильний вихід з ситуації є - не потрібно відмовлятися від коригуючого білизни , Але носити його слід строго дозовано, вибирати правильний розмір і обов'язково враховувати протипоказання. Протипоказання: варикоз, дерматити та шкірні захворювання, гіпертонія, тромбофлебіт, новоутворення та пухлини.

Вибір виду білизни, що тягне залежить від зони, якій необхідна корекція.

Вибір виду білизни, що тягне залежить від зони, якій необхідна корекція

корсет і боді дозволяють підняти груди і зробити осикою талію.

корсет   і боді дозволяють підняти груди і зробити осикою талію

Труси і шорти прибирають зайві сентименти з області живота, талії, стегон і сідниць.

Труси і шорти прибирають зайві сентименти з області живота, талії, стегон і сідниць

Стягуючий пояс призначений для зони живота, боків і талії.

Легінси і колготки надають стягуючий ефект від талії до щиколоток Легінси і колготки надають стягуючий ефект від талії до щиколоток.

Є ще коригувальні сукні, майки, топи, панталони, комбінезони.

Окремо варто відзначити компресійну білизну, яке призначає лікар. Це компресійні колготки, до / післяпологові або післяопераційні бандажі, пояси та інше.

Найбільше медики обурюються через те, що переважна більшість жінок неправильно вибирає розмір коригуючого білизни (найменший) і надягає його кожен день - в цьому основна проблема. Коригуючий білизна не шкодить здоров'ю, шкодить здоров'ю його неправильна експлуатація. Адже лікарі не забороняють його носити, вони закликають не зловживати.

Запам'ятайте 3 основних правила:

  • Носити коригуючий білизну можна не більше 10-12 годин на тиждень.
  • Вибирати коригуючий і втягування білизни потрібно розмір в розмір. (Тільки в особливих, дуже рідкісних, поодинокі випадки, коли ну просто кров з носу потрібно бути на висоті - побачення, вечірка, звана вечеря, вручення Оскара - можна вдягати втягування білизни на розмір менше.)
  • Враховувати протипоказання: варикоз, дерматити та шкірні захворювання, гіпертонія, тромбофлебіт, новоутворення та пухлини.

Чи не зловживаємо, вибираємо правильний розмір, враховуємо протипоказання. Беручи до уваги дані правила ви зі спокійною совістю і без шкоди здоров'ю можете носити коригуючий білизна.


Значить варто відмовитися від білизни, що тягне, тому що воно шкідливе для здоров'я?