В Італії висохло знамените Блакитне озеро (фото)

цею материал Доступний по-русски

Озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках.

Озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках

В Італії зникло Блакитне озеро / фото facebook.com/marco.pugliese

Читайте також У США гине найбільший організм Землі - вчені

На це звернув увагу італійський фотограф Марко Пуглезе, який приїхав в гори, щоб пофотографувати відбиваються в озері осінні дерева, повідомляє Greenme .

"Якщо хтось цього ще не робив, то, може, пора задуматися про те, щоб не витрачати воду. Вчора мені стало погано, коли я побачив стан Блакитного озера. Ще минулого тижня я помітивши брак води в Валь ді Мелло (заповідник в Італії - УНІАН), і тут я отримав підтвердження ", - написав у себе в Facebook фотограф, прикріпивши порівняння фотографій озера минулого і цього року.

Видання повідомляє, що озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках. Тоді Італійський фонд захисту навколишнього середовища включив водойму в список "місць серця", щоб організувати дослідження озера для його порятунку. У 2007 році після штучного наповнення озеро стало природним чином заповнюватися і з тих пір не вимагало втручання людини.

Як повідомляв УНІАН, Гавайські острови після потужного урагану "Валака" зазнали втрат - на супутникових знімках вчені з подивом виявили зникнення одного з островів архіпелагу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter