Чи можуть жіночі трусики бути трусами

  1. Ставлення до жіночої білизни у мене зовсім особливе. Втім, мені іноді здається, що воно у всіх чоловіків...

Ставлення до жіночої білизни у мене зовсім особливе. Втім, мені іноді здається, що воно у всіх чоловіків - абсолютно особливе. Життєва несправедливість адже полягає в тому, що більшість жінок на Землі в одязі красивіше, ніж без одягу. Білизна - це не зовсім одяг, але це саме та «не зовсім одяг», в якій жінка ще красивіше.

Новий проект на «Чіта.Ру» називається «Осінній переворот» - в ньому два нових учасника порталу розповідають про те, що і як варто поміняти в собі, якщо потреба в змінах назріла. Знайомтеся: Аня Мукузани і Миша Хе .

Мені страшно це писати, але в голому вигляді жінка майже завжди неідеальна. Навіть ті жінки, які віддали життя доведення свого тіла і всього, що супроводжує його в мирському житті, до досконалості, не можуть протистояти деяким особливостям фізіології. Білизна приховує ці недоліки і не дуже ідеальні лінії, а добре підібране білизна перетворює їх на переваги.

Будь-який чоловік при цьому думає, що білизна жінка носить не для себе, а для того чоловіка, який жінку роздягає або може потенційно роздягнути. Мені, як і, здається, більшості звичайних чоловіків, складно уявити, що красива жінка носить білизну приблизно так само, як ми - чоловіки - свої боксери. У сенсі, що все ось ці мереживні ганчірочки можуть виконувати якусь приземлені функцію типу захисту від суворих вітрів реальності і неідеальної температури повітря. Ні, в теорії вони можуть, але тоді жінка відразу втрачає майже всю свою таємничість і загадкову привабливість. Відверто кажучи, мене навіть від слова «труси» в додатку до жінки починає коробить, а зігріває функція колготок викликає роздратування - вони ж не для цього!

Великим здивуванням для мене було дізнатися, що не всі жінки чітко розуміють правила, за якими білизна працює з чоловічим мозком. У сенсі, у частини жінок ось це ось все - це реально не щось таке, а просто зігріваючі труси. Це і сумно, і дуже очікувано, бо таємничість таємничістю, а більшу частину життя жінка явно не морочиться темою про те, що буде, якщо прямо зараз чоловік виявиться в небезпечній і бажаною близькості.

Проте, мені, як і одруженому, і в цілому досить досвідченому чоловікові хотілося б, щоб моя жінка, вибираючи собі одяг після душа з ранку, закладала в голову можливість того, що день закінчиться не просто так. В іншому випадку життя, здається, остаточно зблякне.

Окрема історія стосується того, хто саме купує білизна жінці. У більшості випадків, здається, це робить сама жінка. У цьому сенсі магазини жіночої білизни завжди викликають у мене і пекучий інтерес, і деяку побоювання - я не дуже можу уявити, що відбувається в примірочних кімнатках цих магазинів. Вони там що, приміряють це на голе тіло ?! Надягають трусики на трусики ?! Бюстгальтер на бюстгальтер ?!

При цьому зрозуміло, що якщо низ - це очевидний розмір, то верх - це завжди такий великий розбіг в форматах, що абсолютно не ясно, як планета пристосувалася закривати попит на цю частину жіночого одягу (зате ясно, що без примірки точно не купиш). У зв'язку з цим я хоч іноді і купую жінці білизна, то далі трусиків і панчіх не йду - і у тих, і у інших є очевидні розміри, до того ж вони легко запам'ятовуються - двоєчка! А що робити з верхом - для мене досі загадка. А на покупку колготок у мене просто не вистачає душевних сил.

***

Якщо ви читаєте мої вільні роздуми вперше, то, можливо, вам буде цікаво почитати ось це:
- чи можна змінюватися після 30 і чого це буде коштувати;
- чому не можна сідати на дієти і чим шкідливі тренери-дієтологи;
- як відноситься дорослий чоловік до книг, і які книги склали його особистість.

Миша Хе 11:06 18 вересня 2018Вони там що, приміряють це на голе тіло ?
Надягають трусики на трусики ?
Бюстгальтер на бюстгальтер ?