Уфимское науково-виробниче підприємство Блискавка

 1. Сфера діяльності
 2. Контактні особи
 3. Сертифікати та ліцензії:
 4. Історична довідка:
 5. інше:
 6. Участь в об'єднаннях
 • Адреса: 450052, Росія, Башкортостан респ., Г. Уфа, ул.Зенцова, 70
 • Телефон: +7 (347) 273-4634, +7 (347) 272-7124
 • Факс: +7 (347) 251-8091
 • E-mail: [email protected]
 • Web: http://www.molniya-ufa.ru/
 • Дата організації підприємства: 1941 р
 • Анкета створена: 02.05.2012, змінена: 21.02.2019

Сфера діяльності

АТ УНПП "Блискавка" - провідне російське авіаційне підприємство, входить до складу холдингу "Технодінаміка".
Структура АТ УНПП "Блискавка": конструкторські відділення по системам запалювання для газотурбінних двигунів, по системам автоматичного управління і контролю для газотурбінних двигунів, з розробки наземних засобів автоматики; завод.
Наявні виробничі потужності і випробувальна база повністю задовольняють потреби авіаційної промисловості Росії і СНД в виробах, спроектованих на підприємстві.

Контактні особи

Дорфман Борис Соломонович - Генеральний директор
Краснов Олександр Володимирович - Заступник генерального директора - головний конструктор по системам запалювання
Юсупов Раїс Зігануровіч - Заступник генерального директора - головний конструктор по системам автоматики
Камалов В'ячеслав Маратович - Заступник генерального директора - директор заводу
Куликов Григорій Геннадійович - Технічний директор
Парфьонов Леонід Володимирович - Директор з економіки, фінансів, маркетингу і комерції
Распопова Уляна Євгенівна - Начальник бюро маркетингу і комунікацій, +7 (347) 293-5893, raspopova Дорфман Борис Соломонович - Генеральний директор  Краснов Олександр Володимирович - Заступник генерального директора - головний конструктор по системам запалювання  Юсупов Раїс Зігануровіч - Заступник генерального директора - головний конструктор по системам автоматики  Камалов В'ячеслав Маратович - Заступник генерального директора - директор заводу  Куликов Григорій Геннадійович - Технічний директор  Парфьонов Леонід Володимирович - Директор з економіки, фінансів, маркетингу і комерції  Распопова Уляна Євгенівна - Начальник бюро маркетингу і комунікацій, +7 (347) 293-5893, raspopova  molniya-ufa molniya-ufa.ru

Сертифікати та ліцензії:

- Ліцензія на здійснення розробки, виробництва і ремонту авіаційної техніки. Видана Міністерством промисловості і торгівлі РФ.
- Ліцензія на створення і виробництво космічної техніки, космічних матеріалів і технологій, а також створення і реконструкція космічної інфраструктури, в частині створення електричної системи запалювання для рідинних ракетних двигунів космічних апаратів. Видана Федеральним космічним агентством.
- Ліцензія на здійснення заходів і надання послуг області захисту державної таємниці. Видана Управлінням ФСБ РФ по РБ.
- Ліцензія на здійснення робіт з використанням відомостей, що становлять державну таємницю. Видана Управлінням ФСБ РФ по РБ.
- Ліцензія на здійснення діяльності в галузі використання джерел іонізуючого випромінювання (генеруючих). Експлуатація, зберігання рентгенівських апаратів для контролю матеріалів і виробів методом рентгенографії. Видана Федеральною службою з нагляду в сфері захисту споживачів і благополуччя людини.
- Ліцензія на здійснення медичної діяльності. Видана Міністерством охорони здоров'я РБ.
- Ліцензія на здійснення освітньої діяльності за вказаними в додатку освітніми програмами. Видана Управлінням з контролю в сфері освіти РБ.
- Сертифікат про схвалення виробництва комплектуючих виробів. Виданий Міждержавним авіаційним комітетом АР МАК.
- Свідоцтво про атестацію експериментально-дослідницького відділу по комплексній наземної відпрацювання і випробувань АТ УНПП "Блискавка". Видано Міністерством оборони РФ, філія ФГБУ "46 ЦНДІ" МО РФ.
- Система менеджменту якості АТ УНПП "Блискавка" однією з перших в РБ сертифікована на відповідність вимогам стандартів BS EN ISO 9001-2008 та EN 9100-2009, що підтверджується сертифікатом відповідності № RU 1463-1, виданими ЗАТ "Бюро Верітас Сертифікейшн РУСЬ", який поширюється на розробку, виробництво і випробування авіаційної техніки.

Історична довідка:

АТ УНПП "Блискавка" є науково-виробничої організацією, що спеціалізується на розробці і виробництві електричних систем запалювання і електронних систем автоматичного управління авіаційними ВМД. Період роботи підприємства в даній галузі відраховується з моменту утворення в грудні 1941 року, а в сфері розробки електронних систем управління - з 50-х років минулого століття.

інше:

Частка робіт АТ УНПП "Блискавка" по продукції для авіаційних двигунів РФ і СНД становить:
- 85-90% - з розробки електричних систем запалювання;
- 45-50% - з виробництва електричних систем запалювання;
- 20-25% - з розробки електронних систем управління;
- 15-20% - з виробництва електронних систем управління;
- 100% - по розробці бортових оптичних пірометричні систем.
Розроблені УНПП "Блискавка" вироби застосовуються практично у всіх двигунах літаків і вертольотів, вироблених в Росії і країнах СНД: Ту-134, Ту-154, Ту-204 (214), Ту-334, Іл-76, Іл-86, Іл -96-300, Іл-114, Як-40, Як-42, Як-130, Ан-24, Ан-40, Ан-70, Ан-74, Ан-148, Су-24, Су-27, Су -30, МіГ-21, МіГ-23, МіГ-25, Мі-8, Мі-26, Ка-26, Ка-32, Ка-52, Бе-200 і інших. За більш ніж півстолітній період підприємством було створено кілька поколінь різних типів апаратури, які були досконалі для свого часу і по результатам багаторічної експлуатації мають високу надійність.

Участь в об'єднаннях

Союз авіаційного двигунобудування

Міжнародна асоціація "Союз авіаційного двигунобудування" - добровільний союз виробників і споживачів високотехнічною продукції. У неї входять практично всі найбільші фірми світу з авіаційним моторам, які мають великий авторитет і володіють високим мистецтвом створення, виробництва і експлуатації складних технічних пристроїв, яким є авіадвигун. Асоціація є оптимальною структурою, яка координує виконання вимог, що пред'являються до авіадвигунів протягом всього життєвого циклу. АССАД - створена в лютому з ініціативи 58 підприємств і організацій та зареєстровано 31 травня 1991 (свідоцтво Московської реєстраційної палати 003.076). В рамках АССАД з нами працюють 91 фірма різного профілю, що представляють Росію, Україну, Білорусь, США, Англію, Францію, Німеччину, Канаду і Швейцарію - науково-дослідні, дослідно-конструкторські, серійні, ремонтні державні, акціонерні і приватні фірми, зайняті створенням , виробництвом, ремонтом і сервісним обслуговуванням авіаційних двигунів і агрегатів до них, допоміжних силових установок, приводів для газоперекачувальних і енергетичних установок, утилізацією авіаційних двигунів, а також великий номенклатури товарів широкого попиту (двигунів для автомобілів, човнових моторів, снігоходів, мотоблоків і мотокультиваторів і багатьох інших товарів). Асоціація тісно взаємодіє з Російським авіаційно-космічним агентством, Міністерством науки, промисловості і технологій РФ, МО (ВПС) РФ, Авіарегістром Міждержавного авіаційного комітету.

Підприємств в групі: 50

Зміни до відомостей про авіапідприємстві Уфимское науково-виробниче підприємство "Блискавка" вносилися: 21.02.2019. Доповнити розміщену інформацію або внести в неї зміни можна звернувшись в агентство «Авіапорти».