Аудит, аудиторські послуги в Москві від аудиторської фірми АКГ «Уральський союз»

  1. Види аудиторських послуг
  2. Аудиторські послуги в Москві
  3. Вартість аудиторських послуг
  4. Якщо Вас зацікавила уcлуг «Проведення аудиту» (Послуги аудиту), телефонуйте за тел .:

Аудиторські послуги - це незалежна перевірка, здійснювана з метою оцінки діяльності організації та достовірності бухгалтерської (фінансової) звітності. Іншими словами - фінансовий аудит або аудит фінансової звітності. Іноді такі послуги називають фінансовим аудитом або аудитом фінансової звітності.

Послуги аудиторських організацій дозволяють зробити незалежну оцінку діяльності компанії і привести всю фінансову документацію відповідно до нормативно-правовими актами Російської Федерації. Аудиторські послуги дозволяють своєчасно виявити і виправити помилки в бухгалтерській та податковій звітності, тим самим уникнувши штрафних санкцій від контролюючих органів.

Фахівці аудиторської компанії АКГ «Уральський союз», спираючись на 23-річний досвід роботи, надають професійні аудиторські послуги підприємствам різних галузей промисловості. Надання аудиторських послуг є пріоритетним напрямком діяльності фірми АКГ «Уральський союз». За підсумками 2018 року посiла почесне 11-е місце сердь ключових гравців ринку серед найбільших аудиторських мереж за версією RAEX.

У нашій компанії аудиторська перевірка здійснюється під керівництвом досвідчених фахівців, що гарантує якісне надання аудиторських послуг. Кваліфікація наших аудиторів, які надають послуги аудиту, підтверджена вищою економічною освітою, кваліфікаційними атестатами і досвідом роботи на посаді головного бухгалтера не менше 5-ти років в провідних компаніях різних галузей економіки. Серед наших фахівців, що надають аудиторські послуги - переможці та лауреати конкурсів «Кращий аудитор», «Кращий бухгалтер Росії», «Кращий бухгалтер Московського регіону», «Краща книга». Нашими аудиторами розроблена велика методологічна і практична база, заснована на аналізі вимог нормативних документів з бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту. В процесі аудиторської перевірки фахівці АКГ «Уральський союз» не тільки констатують помилки, але і своєчасно виправляють їх.


Ми рекомендуємо ставитися до аудиторам не як до контролюючого органу, який нагряне раптово (як податкова перевірка), а виключно як до союзника. А вже вирішувати Вам, потрібен такий помічник чи ні. Але якщо Ви все ж вирішили скористатися послугою «Надання аудиторських послуг», то необхідно серйозно підготуватися до аудиторської перевірки, особливо в частині підготовки певних документів. Про те як, як правильно підготуватися до приходу аудиторів детально описано у статті Олександра Миронова (керівника департаменту аудиту АКГ «Уральський союз»).

Види аудиторських послуг

Аудит фінансової звітності ( Детальніше )

Надання аудиторських послуг з перевірки фінансової звітності має на увазі проведення незалежної оцінки господарської діяльності організації та отриманих від неї результатів. Аудит фінансової звітності може бути обов'язковим та ініціативним.

обов'язковий аудит

ініціативний аудит

Податковий аудит

кадровий аудит

Аудит управлінської звітності

Аудиторські послуги в Москві

Головний офіс аудиторсько-консалтингової групи «Уральський союз» розташований в Москві, але ми успішно надаємо послуги з аудиту клієнтам на території всієї Росії. Наприклад, в кінці 2013 року АКГ «Уральський союз» здобула перемогу у великому тендері на проведення обов'язкового аудиту 113 підприємств, що входять до складу холдингу оборонно-промислового холдингу ВАТ «Оборонсервіс». Дочірні та залежні суспільства вищевказаного підприємства розташовані по всій Росії.

Якщо Ваша компанія зацікавлена ​​в професійних аудиторських послуг в регіоні - телефонуйте нам або заповніть онлайн заявку. Після обговорення умов роботи і підписання договору до Вас виїде команда фахівців і проведе аудит Вашої організації, незалежно від її місцезнаходження.

Вартість аудиторських послуг

Вартість аудиту розраховується виходячи з фінансових показників діяльності Вашої організації: виручки, чисельності співробітників, обсягу документообігу. Нижче наведена приблизна ціна аудиту.

Кількість бухгалтерівВиручка за період, що перевірявсяСередньооблікова чисельність співробітників (за період, що перевірявся)Вартість аудиту *

1. 100 тис. Руб. до 100 80 000 руб. замовити 3 100 - 400 тис. Руб. до 300 190 000 руб. замовити 5 400-900 тис. Руб. до 1000 290 000 руб. замовити

Звертаємо Вашу увагу, що в таблиці наведено приблизна ціна аудиторських послуг. Для більш точного розрахунку вартості заповніть форму розрахунок вартості і ми дамо Вам відповідь протягом 2-х годин!

* Зазначена ціна не включає витрати на відрядження.

Якщо Вас зацікавила уcлуг «Проведення аудиту» (Послуги аудиту), телефонуйте за тел .:

+7 (495) 232-02-04

+7 (495) 232-02-04