Покупка на платних опитуваннях | Сайти на яких можна заробити на опитуваннях

Для заробітку на опитуваннях потрібно зареєструватися на сайтах, які проводять різні опитування, і заповнити анкету, за заповнення якої більшість сайтів теж платить.

Після заповнення анкети на пошту, вказану при реєстрації почнуть приходити запрошення. Отримавши запрошення, потрібно зайти в свій аккаунт і відповідати на анкетні питання. Як правило, це опитування про якість того чи іншого товару, різних торгових марок або компаній.

Оплата на опитувальних сайтах різна. Але, як правило, за одне опитування, на який у Вас піде 10 - 20 хвилин, платять від 50 до 200 руб.

Для того що б заробляти на опитуваннях більше потрібно знати деякі хитрощі цього способу отримання доходу:

  • Виберіть собі кілька опитувальників. Не робіть ставку тільки на один. Спочатку опитування приходять, скажу чесно, рідко. Приблизно разів зо два на місяць. На постійну роботу Ви зможете розраховувати, тільки пропрацювавши кілька місяців на опитувальнику і добре себе зарекомендував. Тому майте відразу кілька варіантів. Пізніше, після того як опитувань побільшає, можна визначиться на кращому ресурсі для заробітку на опитуваннях і працювати тільки на ньому.
  • При реєстрації Ви вкажете свою електронну адресу. На нього будуть приходити запрошення. Як можна частіше його перевіряйте. Од того наскільки швидко Ви будите відгукуватися на запрошення, залежить як багато Вам буде, приходить опитувань.
  • При заповненні особових даних так само намагайтеся не залишати порожніх рядків. Чим більше про вас інформації є у опитувальника, тим більше питань Ви будете отримувати, а значить будите мати більше можливостей заробити на опитуваннях.
  • При заповненні особових даних не скромничайте, а якщо можна, то і гарна і чиста своє фінансове становище. Краще вкажіть, що у Вас є дорога машина, дача і Ви часто їздите відпочивати ... ну і так далі. Так Ви значно розширите возможною базу товарів і послуг за якими Ви можете отримати запрошення для участі в опитуванні.

Застосовуйте ці елементарні правила, і заробіток на опитуваннях стане для Вас відмінним додатковим доходом.

ExpertnoeMnenie - сайт по заробітку на опитуваннях

ExpertnoeMnenie - перевірений часом сайт по заробітку на платних опитуваннях. Тут опитування приходять досить часто. Оплати починаються від 40 р. , Що дуже непогано для подібних сайтів. Вивести зароблені гроші можна на гаманець Webmoney.

Вивести зароблені гроші можна на гаманець Webmoney

Що б отримувати опитування потрібно заповнити анкетні дані. Для це го переходимо в профіль і відповідаємо на питання. За заповнення анкетних даних Ви отримаєте 80 р. Після заповнення анкетних даних заходите в розділ «Опитування», можливо вони вас вже чекають. Якщо опитувань немає, не турбуйтеся, коли вони з'являться на пошту прийде лист із запрошенням пройти платне опитування.


Читати далі...

Переглядів: 179

Німецький опитувальник MYIYO

Myiyo - міжнародний проект який займається опитуваннями. Це Німецький сайт дозволяє заробити на опитуваннях. Сайт Німецький, але є і російський інтерфейс. Сайт успішно працює з 2004 р

Сайт успішно працює з 2004 р

Сайт надає собою не тільки опитувальник, але і невелику соціальну мережу де можна спілкуватися з іншими учасниками і викладати свої фото та відео. Платить сайт в євро. Мінімальний висновок 20 євро, які набираються дуже швидко. Висновок на міжнародну платіжну систему PayPal


Читати далі...

Переглядів: 246

Заробіток на опитування в Україні

Заробіток на опитування в Україні
Читати далі... Переглядів: 331

Це може бути цікаво: