Карло Пазоліні (Carlo Pazolini): офіційний сайт, інтернет-магазин, історія бренду

  1. Про компанію Карло Пазоліні - це не ім'я дизайнера, як можна було б подумати, почувши прекрасне італійське...
  2. Мережа магазинів Карло Пазоліні
  3. Магазин в Мілані (Італія)
  4. Магазин в Лондоні (Великобританія)
  5. Магазин в Нью-Йорку (США)
  6. Офіційний сайт - інтернет-магазин Карло Пазоліні
  7. Каталог взуття Карло Пазоліні

Про компанію

Карло Пазоліні - це не ім'я дизайнера, як можна було б подумати, почувши прекрасне італійське ім'я. Це міжнародний бренд, який заснований в Росії з представництвами в багатьох країнах світу, який виготовляє свою продукцію в різних частинах світу, але завжди зберігає стильне італійське особа.

Компанія виробляє взуття та аксесуари для середнього і вищого сегмента покупців, реалізуючи їх переважно в СНД і Східній Європі. Продукція втілює пристрасть сучасного італійського способу життя, виражену через витончений дизайн і італійське майстерність.

Натхненні світовими модними трендами, дизайнери бренду створюють сезонні колекції, які пропонують широкий асортимент в стилі «будь поміченим» для кожного, хто хоче розкрити власний унікальний стиль.

Історія і походження бренду

Заснований в 1990-і роки російським бізнесменом Іллею Резником як невеликий сімейний бізнес, що типово для цієї галузі. Протягом наступних 12 років виріс з маленького сімейного справи в міжнародну корпорацію і став одним з найбільш шанованих і відомих брендів в Східній Європі.

Суперечливість образу Carlo Pazolini пов'язана з його походженням і місцем розташування точок виробництва аксесуарів. Найменування торговельної марки викликає наполегливі асоціації з Італією, яка в усьому світі протягом багатьох років вважається країною з строожайшімі традиціями виробництва високоякісних черевик, туфель, сумок та інших шкіряних аксесуарів.

Торгова марка зареєстрована в Італії, а пізніше і в Росії та інших країнах. На світанку формування компанії виробництво товарів здійснювалося виключно в Італії. Згодом продукти стали проводитися в Росії, а через десять років вироби російського походження становили більш ніж 70% обороту.

Криза пізніх дев'яностих і важка економічна ситуація, подорожчання сировини призвели до того, що виробничі потужності в результаті були передислоковані з Росії в Китай, який завжди цінувався відомими (в тому числі і італійськими) модними дизайнерами за дешевизну.

Експерти кажуть, що в цьому немає нічого дивного і жахливого, тим більше, що сьогодні товари цієї марки успішно продаються не тільки в Росії.

В даний час фірма є одним з найбільших виробників взуття в високої цінової категорії, яка крім того випускає такі аксесуари, як сумки, гаманці, ремені, шарфи. Товари Сarlo Pazolini сфокусовані на жінках і чоловіках, виробів для дітей ви серед пропонованих нею товарів не знайдете. Цей будинок модного взуття та аксесуарів щосезону запускає колекції, які відповідають останнім тенденціям сезону.

Компанія має понад 280 точок роздрібної торгівлі на території Великобританії, Італії, Росії та країн СНД. Згідно з результатами останніх маркетологічних досліджень Карло Пазоліні є найбільшим гравцем на російському ринку модного взуття.

ТМ заробила прихильність покупців, пропонуючи їм привабливі високоякісні продукти по привабливим цінам. Визнання і висока репутація бренду досягнуті завдяки впровадженню в життя революційних модних трендів і проектів, винятковій якості продуктів і бездоганним стандартам обслуговування.

Завдяки симбіозу талановитих італійських і російських дизайнерів з новітнім обладнанням компанія здатна презентувати перспективність сезонні колекції.

Завдяки симбіозу талановитих італійських і російських дизайнерів з новітнім обладнанням компанія здатна презентувати перспективність сезонні колекції

А ви знаєте, що офіційний сайт ОДЖИ одночасно є і інтернет-магазином, в якому розміщений найактуальніший каталог одягу та іншої продукції?

Дізнайтеся все про компанію і продукцію Том Тейлор тут .

Мережа магазинів Карло Пазоліні

Торгова марка втілює в життя довгострокову стратегію розвитку, в рамках якої щорічно відкриваються великі торгові точки і маленькі бутики.

У 2010 році був відкрив магазин в Мілані, а в 2011 - у Венеції. У вересні 2011 бренд увійшов в ринок Великобританії, відкривши новий магазин в Торговому центрі Вестфілд в районі Лондона Найтсбрідж на Бромптон-Роуд 15.

Всі магазини за межами Росії, які відкрили свої двері для покупців до 2011 року, були розроблені самим Джорджіо Боруссія.

Керівництво та персонал компанії регулярно проходять навчання в корпоративному навчальному центрі, що дозволяє бренду підтримувати виняткові стандарти обслуговування. Фірма робить особливий акцент на прихильності покупців і залучає нових клієнтів шляхом реалізації цілеспрямованих кампаній і програм щодо поліпшення взаємин з клієнтами.

Магазин в Мілані (Італія)

Магазин Карло Пазоліні в Мілані вперше відкрив свої двері восени 2010 року Магазин Карло Пазоліні в Мілані вперше відкрив свої двері восени 2010 року. Пішоходи, що прогулюється поряд з Кафедральним собором, могли зайти в фінансовий район міста, в якому чільне місце розміром в 4,155 квадратних футів займає колишній МакДональдс на міланській площі Кортузіо.

Будівля була побудована в кінці 1800-х, і за отриманими від Боруссії відомостями, воно було навмисно обрано за його унікальні якості. «Коли я побачив місцевість, це стало одним з основоположний факторів, який дійсно змусив мене по-справжньому захотіти працювати з цим брендом», відзначає він. «Ідея полягала в тому, щоб скористатися високими прорізами вікон і зробити видимої стіну, яка змінюється з однієї частини магазину в іншу. Проект був розроблений так, щоб її було видно з вулиці ».

При вході в магазин стає очевидним, що архітектор навмисно створив різні простору для вибору примірки взуття клієнтами чоловічої і жіночої статі. У правій частині магазину в чоловічій частині Боруссія зобразив хвилясту обштукатурену стіну, яка підтримує гладкі, алюмінієві вільно звисають стелажі, які продовжують простір як «деякі невідомі пластичні деталі, що нагадують людські форми».

Дзеркало розміром із стіну не тільки збільшує магазин, але і дозволяє створювати певні візуальні трюки, як у випадку з S-подібним алюмінієвим порталом, який веде до комори.

Дві оригінальні чавунні колони відзначають початок жіночої зони. Полки, що нагадують листя лайма, мандарина, апельсина, сливи і чогось коричневого і сірого, виглядають так, немов вони пливуть по стінах, демонструючи взуття та аксесуари як маленькі твори мистецтва.

Боруссія повідав, що укріплені в стіні полиці можуть бути додані, зняті і переставлені для задоволення потреб роздрібної торгівлі в конкретний період часу. Листя також відображені в формі і кольорі сидячих місць, організованих в тримісні набори всюди в магазині.

Архітектор зазначив, що стелажна дизайн був навіяний гнучкістю ступні новонародженого. «Я захоплений цими відносинами між людським тілом і одягом: це факт, що як ми створюємо одяг, так і одяг формує нас», пояснює Боруссія.

«Да Вінчі говорив, що людська ступня - шедевр проектування. Весь вага тіла припадає на ступню, тому ставлення до взуття так важливо. Ступні новонародженого чарівні. Кістки дуже адаптивні (пристосовувані). Ми хотіли чистих форм для презентації взуття. Потім, коли ми приступили до розробок, форма еволюціонувала ».

Команда Борусії тісно працювала з італійським виробником Паола Ленті в процесі розробок сидячих місць і демонстраційних полиць. Останній використовував технологію пресування для створення композитного матеріалу з вовняного і полімерного повсті, який був м'яким з одного боку, але в той же час дуже міцним.

«Ми хотіли використовувати натуральний матеріал, такий як шерсть, оскільки він поглинає світло і відмінно контрастує з продукцією», сказав Боруссія. Ультра білий фарфоровий підлога з плиток розміром 6 на 31 футів має вставки з темно-сірого вовняного килима для надання покупцям можливості тактильного порівняння під час примірки взуття ».

Боруссія порівнює кожен новий проект магазину зі створенням нової мови спілкування бренду з різними клієнтами. «Я не люблю повторюватися. Це еволюція, ти повинен бути готовий розповідати різні історії кожному регіону, місту чи країні », - зазначає архітектор.

Це еволюція, ти повинен бути готовий розповідати різні історії кожному регіону, місту чи країні », - зазначає архітектор

Чи не можете знайти інтернет-магазин Амазон російською? І не знайдете, тому що його немає.

А допомогти в ньому розібратися допоможуть знання про те, як вивчити англійську мову самостійно онлайн з Lingualeo, які можна отримати тут .

Читайте про жіночий годинник Кельвін Кляйн за адресою http://www.wikitopbrand.com/odezhda/amerikanskie-brendy-odezhda/calvin-clein.html .

Магазин в Лондоні (Великобританія)

Магазин, розташований на Бромптон Роад в Великобританії, займає 120 кв Магазин, розташований на Бромптон Роад в Великобританії, займає 120 кв. м. простору в Найтсбріджі (житловий і торговий район в центрі Лондона, що знаходиться на південь від Гайд-парку), являє собою справжній будинок чоловічого та жіночого взуття та аксесуарів.

Інтер'єр знаменує собою еволюцію міжнародної концепції фірмових магазинів Карло Пазоліні, що інтегрує специфіку розташування з самою точкою продажу.

Спроектована фірмою Джорджіо Боруссія Дизайн, розташованої в Лос Анджелесі, точка продажу нагадує історичну галерею Бромптон. Дослідження історії території і будівель ранніх 1990-х в архівних планах дозволили виявити, що сусідній історичний Пасаж Бромптон був перетворений в торгові площі.

Проект Боруссія намагався викликати в пам'яті відвідувачів цей пасаж шляхом відтворення сучасного бареля і склепіння тунелю стелі, а з допомогою дзеркальної стіни - ілюзію того, що ззаду відкривається простір назовні.

Історична деталь фасаду була використана в поєднанні з сидіннями і настінними полками, застосованих в якості генеруючих складових геометричного мови інтер'єру, що веде до загостреним склепіння конструкції.

Увічнення цього є сусідами пасажного простору веде в нагадує тунель завихрення інтер'єру таким чином, що підлога, стіни і стеля ніби загортаються один в одного, створюючи вихрові руху спереду назад. В результаті здається, що елементи дизайну товпляться як зграя риб, що рухається крізь розбурхане водне перебіг.

Дизайн програмних елементів інтер'єру для цього взуттєвого магазину, який включає в себе сидячі місця, дисплей, склад і багато інших, визнає наявність двозначних відмінностей між нашими тілами та речами, які ми носимо. Джорджіо пояснює, «спроби точно виліпити форму людської ноги в єгипетському, класичному та сучасному мистецтві на увазі, що взуття буквально формує наші ноги з часом.

Художники 19-го століття, які хотіли створити класичні стилі, скаржилися, що ноги сучасних взуттєвих моделей повинні бути абстраговані для більш точної відповідності ногам носять сандалі за часів процвітання грецьких або римських культур ».

Синтез старого і нового, в біологічної зв'язку між культурою і технологією посилений істотними інноваціями, які поєднують нові структурні складові з одним з найдавніших матеріалів, натуральним волоком. Стелажі і сидячі місця в проекті використані в поєднанні з інноваційними процесами формування, які не містять клейовий зв'язку між натуральною вовною і смолою на молекулярному рівні, формую нові структурні матеріали, що містять в собі старе і нове, натуральне і технологічне.

Магазин в Нью-Йорку (США)

Протягом декількох років компанія була сфокусована на ринку США. Перший магазин Карло Пазоліні в США відкрився 29 вересня 2011 року в Нью Йорку. У наступні роки світло побачили більше 11 магазинів в штатах Нью-Йорк, Іллінойс, Коннектикут, Массачусетс, Мічиган, Нью-Джерсі і Техасі.

У грудні 2013 року відкрилося кілька магазинів в Нью-Йорку, які були створені при співпраці з компанією Takeda Katsuya Design, фірмою яка створює інтер'єр і архітектурні продукти для елітних клієнтів, в тому числі для Дольче-Габбана і Гуччі.

Кожен магазин був заснований на концепції «Салон спогадів», який об'єднує вінтажні мідні матеріали з сучасним дизайном, створюють відчуття ностальгії Кожен магазин був заснований на концепції «Салон спогадів», який об'єднує вінтажні мідні матеріали з сучасним дизайном, створюють відчуття ностальгії.

Чому «був заснований»? Та тому що в зв'язку зі складною політичною та економічною ситуацією в світі, і в Росії зокрема, в на початку 2015 року було припинено торгівлю продукцією бренду через роздрібні магазини в США в цілому. На той момент на території цієї держави було розташовано 14 торгових точок, дохід від діяльності яких приносив фірм 7% від усього обороту.

За умови стабілізації російської економіки власником ТМ Іллею Резником розглядається можливість повернення на ринок США до 2018 року. А до тих пір продукція буде доступна американським покупцям через інтернет-магазин, діяльність якого поки припиняти не планують.

Офіційний сайт - інтернет-магазин Карло Пазоліні

Виконано в світлих непомітних тонах, містить всю необхідну споживачеві інформацію про товар і бренд в цілому. Зручне розміщення товарів по розділах і групам в залежності від найменування і призначення дозволяє без зайвих витрат часу підібрати підходяще виріб.

російськомовний, але є можливість перемикання мови на англійську (цікаво, що сайт пропонує вибрати з двох варіантів: англійська США і просто англійська), італійський і китайський.
російськомовний, але є можливість перемикання мови на англійську (цікаво, що сайт пропонує вибрати з двох варіантів: англійська США і просто англійська), італійський і китайський
На окрему увагу заслуговує можливість придбання фірмових товарів бренду безпосередньо у виробника через інтернет-магазин, розміщений прямо на офіційному сайті.

Тут представлені товари для жінок: взуття (туфлі, босоніжки, балетки, снікери, мокасини, сандалі, черевики еспадрільі, взуття на танкетці і ін.), Сумки (з короткими і довгими ручками, на ланцюжку, сумки-шоппери і клатчі), гаманці , хустки, палантіти, ремені, супутні товари, а також чоловіків, зокрема: взуття (напівчеревики, мокасини, сандалі, черевики, снікери), сумки (портфелі, сумки-месенджери, дорожні, рюкзаки), шкіряні аксесуари (гаманці, візитниці, ключниці), ремені, портфелі, а також такі супутні товари, як засоби по догляду за обу в'ю, устілки, наклейки, шнурки, і навіть косметика (природно для взуття).

Зручно те, що каталог товарів дозволяє одночасно побачити і порівняти до 12 моделей, в картці товару розміщена інформація про те, які є колірні варіації вподобаного вироби, там же можна дізнатися, чи є в наявності потрібний розмір, з чого виготовлений товар і отримати іншу інформацію про нього.

А ви знаєте, що взуття Calipso теж російського походження і також має італійське особа?

Читайте про те, чим сумки Гуччі вирізняються з-поміж аналогічних виробів на цій сторінці .

Каталог взуття Карло Пазоліні

Компанія проводить таку політику при виробництві товаром, яка передбачає використання виключно якісної шкіри. Пошиття моделей довіряється тільки спеціально навченим компетентним працівникам, кожен з яких обов'язково проходить навчання в сервісному навчальному центрі Carlo Pazolini.

Такий підхід в поєднанні з застосовуваними технологіями новітнього зразка дозволяють створювати взуття, яка підійде для будь-якій життєвій ситуації, причому за цілком доступними цінами.

Ви думаєте, Вам не по кишені продукція бренду зі світовим ім'ям? Дочекайтеся знижок, які є неодмінними супутниками акцій, що проводяться цією торговою маркою.

Як варіант, можете використовувати дисконт Карло Пазоліні, оформивши клубну карту, яка дає можливість придбати вироби зі знижкою до 15% (в залежності від кількості покупок за сезон).

Ще один спосіб заощадити - вибрати найбільш вигідну пропозицію, влаштувавши своєрідний конкурс серед різних виробників, що найпростіше зробити через

Дивіться цікаве відео: «Retail Нашого часу Carlo Pazolini»

З цією статтею також читають:

Чи не можете знайти інтернет-магазин Амазон російською?
Чому «був заснований»?
Ви думаєте, Вам не по кишені продукція бренду зі світовим ім'ям?