Google Glass зможуть купити всі охочі ... поки тільки в США

Смарт-окуляри Google Glass - багато в чому експериментальний гаджет, «проба пера» і проба ринку Смарт-окуляри Google Glass - багато в чому експериментальний гаджет, «проба пера» і проба ринку. Саме тому вони до сих пір так і не дійшли до масового споживача.

Знайти чисту артезіанську воду в Києві як виявилося не так то й просто. компанія ВОДОМІР видобуває таку воду в трьох екологічно чистих регіонах України і пропонує її їх жителям 24 години на добу 7 днів на тиждень. А для киян діє акція «Легкий старт» - як отримати помпу в подарунок читайте на сторінці « Доставка води «.

Одними з перших (не з числа співробітників Google ) Їх змогли придбати розробники з США, в тому числі які відвідали конференцію Google I / O. Ціна тих прототипів очок становила 1500 доларів (перепродаж була заборонена).

Потім, в рамках програми Explorer, Google придумала систему запрошень. Восени минулого року кожен з власників Google Glass міг в обмежений проміжок часу запросити в програму до трьох своїх знайомих. При цьому це знову-таки повинні були бути громадяни США старше 18 років, а вартість пристрою як і раніше становила 1500 доларів. Також ряд щасливчиків зміг роздобути гаджет, беручи участь в програмі #ifihadglass.

А сьогодні інтернет-гігант оголосив про розширення програми Explorer. Цього разу Google Glass вартістю 1500 доларів зможе придбати будь-який бажаючий. Правда, цього разу не обійшлося без прикрих обмежень - це знову-таки повинні бути громадяни США, а сама пропозиція буде доступно лише один день - 15 квітня. При цьому покупці зможуть вибрати вид дужки і тип стекол (наприклад, темні).

Вже на нинішньому етапі розвитку Google Glass вміють швидко знімати фото та відео і тут же відправляти їх в соціальні мережі, миттєво віртуалізіруя то, що ви бачили, чули, відчували; розрив між людиною реальним і людиною, смотрящим на вас з екрана, скорочується до мінімуму. Легкість позбавленого відчутності буття. Теоретична легкість.

На практиці Google Glass повні проблем і шорсткостей. Поки окуляри виглядають як дорога іграшка; в кращому випадку - новий вид гарнітур для смартфона, більш автономних, ніж раніше, але не скасовують саму зв'язку «людина - пристрій в руці» і не здатних бути постійним компаньйоном у всіх ваших повсякденних пригодах; слабка батарейка, постійний перегрів, відчуття від роботи з гаджетом в плані природності залишають бажати кращого. [via hi-tech ]