Аналіз води Москва і область, де зробити аналіз питної води, cколько варто проведення незалежного розширеного аналізу води

Ступінь і типи забруднення води залежать від району Підмосков'я. Результати досліджень показують, що навіть в сусідніх вододжерела (артезіанська свердловина, свердловина на пісок, колодязь) хімічний склад і рівень забруднення може сильно відрізнятися. Це доводить вивчення результатів аналізу води: Москва, Люберці, Балашиха, Митищі, Одинцово, Щелково. Скрізь спостерігаються помітні, а часом дуже сильні "скачки" з тих чи інших параметрах.

Скрізь спостерігаються помітні, а часом дуже сильні скачки з тих чи інших параметрах

У найпершому наближенні про чистоту води можна судити по її органолептичними показниками - по каламутності, кольоровості, запаху і смаку У найпершому наближенні про чистоту води можна судити по її органолептичними показниками - по каламутності, кольоровості, запаху і смаку. Але далеко не завжди забруднена шкідливим речовиною або хвороботворними бактеріями вода буде погана на вигляд - вона може здаватися прозорою і безбарвною, не мати присмаку або запаху. Практично всі відхилення від норми виявить стандартний загальний хімічний аналіз води що включає в себе 20-25 пунктів.

Список речовин, перевищення ГДК (гранично допустима концентрація) яких робить воду непридатною для вживання, здивує неспеціаліста: водневий показник, солі жорсткості, дво- і тривалентне залізо, хлориди, сульфати, марганець, калій, магній, амоній, фториди, сірководень, нітрати, загальне мікробне число, число бактерій і багато іншого.

Аналіз води стане в нагоді не тільки приватному домовласникові. Якість міських очисних систем з роками поліпшується. Але якщо Ви сумніваєтеся і шукаєте де зробити аналіз водопровідної води в квартирі на придатність для пиття, то незалежна лабораторія - до Ваших послуг.

Але якщо Ви сумніваєтеся і шукаєте де зробити аналіз водопровідної води в квартирі на придатність для пиття, то незалежна лабораторія - до Ваших послуг

Ми пропонуємо Вам зробити перший крок, з якого почнеться професійний підбір фільтрів для системи водоочищення. Хто робить аналіз води? Спеціалізована незалежна лабораторія, де можна провести дослідження, знаходиться в Москві. Тепер не потрібно задаватися питаннями: "куди здати воду на аналіз?", "Де зробити аналіз питної води в Москві?", "Скільки коштує аналіз води в Москві?", "Куди здати воду зі свердловини на хімічний аналіз?". Привезіть нам зразок води і протягом декількох днів Ви отримаєте результат досліджень і нашу комерційну пропозицію по системі водоочищення.

Якщо Ви хочете правильно підібрати і налаштувати систему фільтрів - аналіз питної води з колодязя, зі свердловини, з крана, аналіз водопровідної води, будь-якої води - просто необхідний!

Розширений аналіз води включає в себе майже 100 пунктів. І за кожним пунктом може ховатися небажане або навіть шкідливе для людини хімічна сполука. Тому не варто підбирати дороге водоочисне обладнання, оцінивши якість води "на око". Професійна експертиза якості питної води необхідна - це Вам підтвердять фахівці відділу водоочистки в будь-якій компанії.

лабораторія компанії БІІКС
лабораторія компанії БІІКС

Ми пропонуємо послуги з проведення професійної хімічного і бактеріологічного аналізів води. Ціна лабораторного дослідження незрівнянно мала на тлі ціни можливої ​​переробки неправильно підібраного системи очищення. Ми пропонуємо Вам тільки найкращі ціни на аналіз води Москва.

Щоб зробити лабораторний аналіз води з джерела водопостачання необхідно привезти в наш офіс пробу: 1,5 літра води в герметично закривається пляшці (можна в пластиковій) з-під мінеральної або питної води, але не з-під квасу, пива або коли.

← До списку статей

Хто робить аналіз води?
Тепер не потрібно задаватися питаннями: "куди здати воду на аналіз?
Де зробити аналіз питної води в Москві?
Скільки коштує аналіз води в Москві?
Куди здати воду зі свердловини на хімічний аналіз?