«Газпром видобуток Краснодар» - ГАЗПРОМ - ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В НАФТОГАЗОВІ КОМПАНІЇ РОСІЇ

«Газпром» - глобальна енергетична компанія. Основні напрямки діяльності - геологорозвідка, видобуток, транспортування, зберігання, переробка і реалізація газу, газового конденсату та нафти, реалізація газу в якості моторного палива, а також виробництво і збут теплової та електричної енергії.

Основні напрямки діяльності - геологорозвідка, видобуток, транспортування, зберігання, переробка і реалізація газу, газового конденсату та нафти, реалізація газу в якості моторного палива, а також виробництво і збут теплової та електричної енергії

«Газпром» має найбагатші у світі запаси природного газу. Його частка у світових запасах газу становить 17%, у російських - 72%. На «Газпром» припадає 12% світової і 69% російського видобутку газу. В даний час компанія активно реалізує масштабні проекти з освоєння газових ресурсів півострова Ямал, арктичного шельфу, Східного Сибіру і Далекого Сходу, а також ряд проектів з розвідки і видобутку вуглеводнів за кордоном.

Компанія входить в четвірку найбільших виробників нафти в РФ. «Газпром» також володіє великими генеруючими активами на території Росії. Їх сумарна встановлена ​​потужність становить близько 17% від загальної встановленої потужності російської енергосистеми. Крім того, «Газпром» займає перше місце в світі по виробництву теплової енергії. Стратегічною метою є становлення ПАТ «Газпром» як лідера серед глобальних енергетичних компаній за допомогою диверсифікації ринків збуту, забезпечення надійності поставок, зростання ефективності діяльності, використання науково-технічного потенціалу.

Стратегічною метою є становлення ПАТ «Газпром» як лідера серед глобальних енергетичних компаній за допомогою диверсифікації ринків збуту, забезпечення надійності поставок, зростання ефективності діяльності, використання науково-технічного потенціалу

ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА ГАЗПРОМ