«Газпром нафта» запрошує студентів на практику | Санкт-Петербурзький державний економічний університет

Версія для друку

ВАТ «Газпром нафта» запрошує взяти участь в конкурсі на проходження літньої практики в Дирекції обліку та фінансового контролю ВАТ «Газпром нафта» запрошує взяти участь в конкурсі на проходження літньої практики в Дирекції обліку та фінансового контролю.

Мета практики - придбати перший досвід роботи у великій компанії в сфері фінансів, застосувати на практиці теоретичні знання, отримані в ході навчання в вузі, і отримати перспективи для подальшого професійного розвитку та працевлаштування в компанії. Тривалість практики - 2 місяці. Практика не оплачується.

З метою залучення до роботи найбільш активних і успішних студентів компанія оголошує конкурс бізнес-кейсів, спрямований на виявлення навичок пошуку та обробки інформації, вміння працювати в команді, організаторських здібностей і знань у фінансовій сфері.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 2-4 курсів бакалаврату економічних спеціальностей, а також студенти Інституту магістратури. Для участі необхідно зареєструвати команду від 3 до 5 чоловік з числа студентів в термін до 12 травня 2014 р заповнивши спеціальну форму і направивши її по електронній пошті на адресу [email protected] .

13 травня 2014 року на електронні адреси зареєстрованих команд буде спрямований конкурсний бізнес-кейс, який студенти вирішують заочно і направляють готове рішення по електронній пошті в термін до 20 травня 2014 р Рішення повинно бути підготовлено в форматі презентації Power Point.
Команди-переможці заочного етапу конкурсу бізнес-кейсів будуть запрошені в офіс ВАТ «Газпром нафта» для публічного захисту розробленого рішення і знайомства з експертами в сфері фінансів, за підсумками яких 4 кращих учасники отримають пропозицію про проходження практики.

З питань участі прохання звертатися до Олени Манзюк (+7 (921) 897-2750, [email protected] ).

опубліковано - 29 квітень 2014