Малахов виплеснув склянку води на Галкіна

Лера Кудрявцева, Ксенія Собчак, Максим Галкін і Андрій Малахов & nbsp;

На червоній доріжці премії Муз-ТВ в Астані зірки і провідні божеволіли від екстремальної спеки. Щоб хоч якось полегшити муки своєму колезі, Андрій Малахов виплеснув склянку води на Максима Галкіна.

Галкін надів в спеку правильний костюм - білосніжні легкі брюки і сорочку. А ось Малахову довелося нелегко в щільному костюмі з застебнутим на всі гудзики піджаком. Телеведучий підійшов до Собчак і Галкіну зі словами: "Ксюша, Макс, ви відмінно попрацювали. Я вважаю, що ви втомилися, вам потрібно відпочити, прийняти душ. Максим , Пропоную тобі це зробити прямо зараз ... ", - сказав Андрій і облив водою шоумена.

"Ти що накоїв ?! - здивовано вигукнула Лера. Я реально думала, що ти взяв водичку попити, тому що в Астані жарко". Витівка Малахова насмішила намоклого Галкіна, він попрямував до ведучого зі словами: "Дай я тебе обійму !!!" Андрій з веселим сміхом кинувся навтьоки. "Ось вони, таємні сексуальні фантазії Малахова - Галкін в мокрій майці", - резюмувала Собчак, поступившись місцем на доріжці Лері. "Зате який він зараз щасливий - у таку спеку, і прохолода", - позаздрила Максиму Кудрявцева, одягнена в довге пишне плаття.

Мокра сорочка обтягнули м'язистий могутній торс шоумена. "Ось що бачить Алла Пугачова", - з посмішкою оцінив рельєф колеги Малахов. "А тепер і вся країна. Тепер я знаю, що Максим ходить в спортзал кожен день", - прийшла в захват від м'язів Галкіна Ксенія.

Після невеликої перерви посвіжілий Максим повернувся на червону доріжку в іншому одязі - в темному костюмі з щільним піджаком, мабуть, щоб Малахову в своєму костюмі було не так прикро паритися.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Дни.ру Quot;Ти що накоїв ?