Максим Галкін опублікував фото з дня народження своїх дітей

Судячи з тих знімків, що артист виклав у своєму Instagram, свято вдалося на славу. Галкін і Пугачова зробили все, щоб їх діти в свій перший ювілей були щасливі.

Галкін і Пугачова зробили все, щоб їх діти в свій перший ювілей були щасливі

Зовсім недавно, 18 вересня, діти телеведучого Максима Галкіна і співачки Алли Пугачової - Гаррі і Ліза - відзначили свій перший ювілей: їм виповнилося по 5 років. Святкування ювілею пройшло в елітному ресторані з замовленими заздалегідь аніматорами, імпровізованим танцполом, святковим тортом і живою музикою. А на прохання сина Гаррі, дуже захоплюється історією динозаврів, під час усього свята його, Лізу і всіх запрошених гостей розважав зовні майже справжній тираннозавр.


Подарунок, який батьки піднесли дітям, трохи незвичайний: кілька хом'яків і дві канарки. За словами Пугачової і Галкіна, вони хотіли б, щоб їхні діти навчилися дбати про кого-то. І тепер вихованці будуть під вірним наглядом Лізи і Гаррі.

На святі були присутні безліч запрошених друзів-знаменитостей Пугачової і Галкіна. Зокрема, серед них була співачка Жасмін, Микола Басков, Сергій Лазарєв і Світлана Лобода.Кульмінаціей святкування стало урочисте розрізання торта, випеченого в формі величезного палацу. Як жартівливо пізніше зізнавалися гості, їм було шкода руйнувати таку ідеальну конструкцію.


Мірзоаніс Якубов