WhatsApp з PDF, конкурс на злом Пентагону і «розумний» дрон Phantom 4 - новини четверга

Ми допомагаємо бути в курсі найголовніших подій IT-галузі, збираючи їх для вас в ранковий дайджест.

Провідний виробник безпілотників DJI представив нову модель Phantom 4 з найсучаснішими технологіями штучного інтелекту, які допомагають дрону уникати зіткнень з іншими об'єктами під час польоту. Наскільки маневрені ці квадрокоптера можна побачити в промо ролику .

Месенджер WhatsApp після чергових отримав функцію відправки документів. Компанія ще офіційно не анонсувала нововведення, але користувачі програми на iOS і Android дослідним шляхом з'ясували , Що підтримується відправка документів тільки в форматі PDF.

пакет оновлень дістався і програмою Google Photos. Редагувати фотографії тепер можна, не виходячи з режиму перегляду всього альбому. Всі зміни зберігаються в один клік, при цьому завжди можна повернуться до оригінальної версії кадру.

Пентагон пропонує хакерам спробувати зламати внутрішню мережу відомства, в рамках програми тестування системи і пошуку вразливостей. Конкурс на злом Пентагону стартує в квітні і чиновники все ще визначаються з переліком вимог до учасників. Також організатори поки не визначилися з питанням грошової винагороди для потенційного зломщика.

Поки любителі безпілотників по всьому світу намагаються організуватися в професійні спільноти, в ОАЕ взялися за справу серйозно - на наступному тижні в Дубаї пройдуть перші гонки безпілотників World Drone Prix . Уже відомо, що понад 100 команд позмагаються у швидкості. Напередодні організатори розмістили ролик, в якому безпілотник ганяється по мегаполісу з поліцейським автомобілем McLaren 650s:

У невеликому американському передмісті Сан-Франциско покупці можуть розплачуватися в закладах не просто через мобільний платіжну систему, але навіть не дістаючи смартфон. Свою програму Hands Free тестує Google - інтернет-гігант поки що співпрацює з декількома мережевими закладами McDonald's і Papa John's. Користувачеві досить зареєструватися в мобільному додатку Hands Free, до якого звернеться касир за підтвердженням особи та отриманням платіжної інформації.

китайські студенти представили велотренажер з функціями пральної машинки, барабан якої працює від крутіння педалей. Надлишкову енергію можна накопичувати на акумулятор, також вбудований в незвичайний тренажер. Як показала демонстрація, пристрій Bike Washing Machine повноцінно працює і теоретично може бути запущено у виробництво.

Як показала демонстрація, пристрій Bike Washing Machine повноцінно працює і теоретично може бути запущено у виробництво