Чи впливає на годинник Casio магнітне поле? - Casio FAQ

G-STORE.RU - офіційний магазин годинників Casio в Росії

Ще одне актуальне питання в новій рубриці Casio FAQ . Мабуть, вічна тема: чи можна ставити годинник на холодильник і т.д.? Так впливає магнітне поле на годинник чи ні?

офіційна відповідь

  1. Хоча на цифровий годинник магнітне поле зазвичай не впливає, слід уникати дуже сильного магнітного поля [від медичного обладнання і т.д.], оскільки воно може призвести до несправності і пошкодження електронних компонентів.
  2. Стрілки аналогових і аналогово-цифрових годин наводяться в рух мотором, який використовує магнітну силу. Коли такий годинник знаходяться близько до пристрою, який створює сильне магнітне поле [аудіодінамікі, магнітне намисто, мобільний телефон і т.д.], це поле може привести до уповільнення, прискорення або зупинки ходу годинника, в результаті чого час відображається неправильно.

наш коментар

Як бачите, електронний годинник в принципі складно зіпсувати магнітним полем, однак компанія перестраховується [від всяких-там судових позовів] і заявляє про слабку ймовірності [хіба тільки при дуже сильному впливі]. Ми вивчили закордонні форуми і гілки з даної теми, де користувачі повідомляють про основну проблему з механічними годинниками, тоді як з кварцом справи йдуть практично ідеально. Проте, на багатьох G-Shock-ах можна зустріти напис "Antimagnetic" або "Magnetic Resistant", що має на увазі вдалі захисні властивості корпусу від магнітних хвиль.

Проте, на багатьох G-Shock-ах можна зустріти напис Antimagnetic або Magnetic Resistant, що має на увазі вдалі захисні властивості корпусу від магнітних хвиль

Так, вся серія GA-100 теж "Magnetic Resistant" ...

Що вони там такого зробили для досягнення позитивного результату нам невідомо.

Ваші думки?

Так впливає магнітне поле на годинник чи ні?
Ваші думки?