Костюми для східних танцівЗахоплення танцями сходу - це не просто мода, а справжнє захоплення, що дає безліч емоцій і чималу користь для здоров'я.
Захоплення східними танцями - це зіткнення з тисячолітньою культурою сходу, духовно збагачує своїми секретами і глибиною. Але, як і будь-який національний вид танцю, для створення образу в танці потрібен певний костюм.
Костюм для східних танців шиється з колоритних кольорів тканин і має безліч національних східних прикрас. Без такого костюма, на жаль ефект виступу танцівниці знижується, незважаючи на її майстерність, оскільки сам костюм є одним з основних елементів танцю.

Тому часто перед танцівницями постає питання, де купити східні костюми? Звичайно, якщо ви живете в Москві або іншому великому місті, то це нескладне завдання, але, на жаль, костюми для східних танців не завжди можна купити в магазинах Саратова потрібного розміру, потрібного кольору і оформлення.
Можна вибрати з фото в інтернет - магазині і замовити доставку поштою, але іноді не влаштовують терміни доставки або ціна. До того ж, часто потрібно дитячий костюм, для дівчаток шкільного і дошкільного віку або для дівчат з нестандартною фігурою.
Одним словом, купити готові танцювальні східні костюми іноді досить складно, але ж так хочеться нехай навіть віддати і чималі гроші за костюм, але бути в ньому справжньою східною красунею.


Якщо вам необхідний костюм для східного танцю певного фасону, кольору і якості тканини, індивідуального дизайну і точно по вашій фігурі, ательє "Силует" Саратова, завжди радо вам допомогти.
Можливий також пошиття і для іногородніх замовників по фото, висланих вами електронною поштою.

Можна спробувати зшити такий костюм самій, але, не дивлячись на його простоту, потрібна велика кваліфікація швачки, художній смак, і головне терпіння пришивати сотні дрібних прикрас.
Пошиття в ательє фахівцем з виготовлення східних костюмів - це найправильніше рішення. Досвідчений кравець зробить викрійку точно по вашій фігурі, дизайнер підбере колірну гамму і створить художній образ східного костюма.

У будь-якому великому місті існує досить велика кількість ательє з пошиття одягу, які з різним ступенем якості здатні виготовити різні предмети гардероба. Однак далеко не кожному з них під силу впоратися з пошиттям костюмів для східного танцю.
Пошиття сценічного одягу, костюмів для танців, народних костюмів відрізняється своїми особливостями і вимагає великої майстерності і досвіду від тих, хто ним займається.
У наших фахівців є досвід пошиття таких костюмів, і ми готові запропонувати вам свої послуги. Звертайтеся в ательє Силует (Саратов).

Для клієнтів інших міст можливий пошиття костюмів для східних танців по знятим вами мірками. Доставка готового одягу поштою РФ. Вартість пересилання враховується окремо.
З усіх питань дистанційних замовлень звертатися по e-mail або по телефону 8904-241-9007 в робочий час.
Відправлення здійснюється після 100% передоплати, в тому числі і вартості доставки поштою.
Як оплатити см. Оплата замовлення переказом грошей з картки на картку Ощадбанку
Ви завжди можете дізнатися, де в даний момент знаходиться відправлена ​​посилка. Пошта Росії дозволяє відстежити шлях будь-якого поштового відправлення, для цього використовується (14-значний) поштовий ідентифікатор, який друкується на чеку при оформленні посилки. Ксерокопію чека, ми відправляємо одержувачеві посилки на e-mail в день відправлення посилки.Карнавальні дитячі костюми

При пошитті карнавального костюма головний елемент - це фантазія і підручні матеріали. Тому, якщо у вас є час і бажання, цілком можна обійтися своїми силами. Головне потрібно не забувати, що костюм повинен бути легким, що дозволяє вільно дитині танцювати і грати.


Пошиття костюма для танцю

Чи не в кожному, навіть спеціалізованому магазині Саратова, можна купити необхідні вам костюми. І навіть в інтернет - магазині непросто часом знайти потрібний костюм для того чи іншого танцю, потрібного розміру і ціни.
Звертайтеся в ательє Силует (Саратов), де фото моделі костюма виконають пошиття, з урахуванням ваших побажань, розмірів дитини і його віку.


ремонт пуховика

Всі види ремонту чоловічих, жіночих, дитячих пуховиків пропонує ательє Силует (Саратов), в тому числі і заміна або дублювання підкладки. Будь-які розриви тканини відновимо методом декорування, якісно замінимо блискавку в разі її поломки, встановимо нову фурнітуру, замінимо хутряну галявину у капюшона і багато іншого.


Капюшон замість коміра

Нерідко буває, що шуба, куплена давно, практично не використовувалася, фасон застарів, а хутро в отличном состоянии. Майстер визначить стан міздрі хутра, запропонує сучасну модель, наприклад вкорочений з капюшоном. За бажанням і можливості, в залежності від довжини шуби, замість хутряного коміра можна зробити капюшон. Пошиття капюшона можливий, якщо коротшає довжина шуби не менше ніж на 40 см.


Пошиття шкільної форми на замовлення

Тканини для шкільної форми повинні бути з натуральних матеріалів: вовна, бавовна, віскоза, льон. Для дітей початкової школи рекомендується форма з напіввовняних тканин з вмістом вовни не менше 45%. Це сприятливо позначається на здоров'ї дитини.

Тому часто перед танцівницями постає питання, де купити східні костюми?