Краща програма для відновлення даних - R-Studio

  1. R-Studio - програма для відновлення даних з флешки
  2. Програма для відновлення даних з флешки

Здрастуйте дорогі друзі і читачі блогу. У цій статті мова піде про програму для відновлення даних з флешки або інших носіїв.

Втрата даних відбувається з різних причин. Хтось відформатував жорсткий диск, випадково видалив дані з кошика або в обхід неї, файли були видалені вірусами і т.д. Щоб не втратити цінну для вас інформацію назавжди, можна спробувати відновити її.

До того-ж програм для відновлення даних зараз предостатньо. навіть для відновлення даних з диска . або відновлення флешки можна виконати за допомогою нехитрої утиліти. Незабаром я розгляну найпопулярніші з них як платні, так і безкоштовні. , Щоб не пропустити.

Перш ніж почати розглядати програму для відновлення даних з флешки, маленька порада.

Якщо у вас жорсткий диск, флешка, карта пам'яті або інший пристрій з якого ви хочете відновити інформацію, було пошкоджено фізично, то самостійно виконувати відновлення не рекомендується! Краще відразу звернеться до професіоналів цієї справи.

В іншому випадку є ризик втрати даних без можливості відновлення - навіть в сервіс центрі!

R-Studio - програма для відновлення даних з флешки

У даній статті буде розглянута популярна програма для відновлення даних з флешки - R-Studio. На відміну від безкоштовної програми для відновлення файлів, яку ми розглядали раніше в статті - як відновити видалені файли , R-Studio платна.

Але так як програма дійсно добре відновлює дані, то думаю це мало кого зупинить. Не мені вам розповідати як платне стає безкоштовним в інтернеті 🙂

Завантажуємо і встановлюємо програму.

Після установки, запускаємо програму і вибираємо демо версію. Відмінність демо версії програми полягає в тому, що ви не відновите файли об'ємом більше 64кб. Будь-які інші функції і налаштування програми залишаються доступними так-же як і в повній версії.

Перед вами з'явиться віконце з знайденими дисками на вашому комп'ютері.

Зверніть увагу програма виявила всі накопичувачі підключені до комп'ютера. А значить можна виконати відновлення даних з флешки або карти пам'яті. Вибираємо диск на якому хочемо провести відновлення даних. І натискаємо на кнопку сканування.

Після цього відкриється вікно з настройками сканування диска

Тут ви можете вибрати параметри сканування. Верхні дві настройки - розмір диска і звідки починати старт. Ми залишаємо як є.

Далі налаштування файлової системи. За замовчуванням стоять всі. Ми можемо вибрати ту файлову систему, яка стоїть на вашому диску. Я залишаю без змін.

До речі в разі, якщо у вас немає файлової системи на носії, то для початку доведеться виконати форматування а потім вже сканування. Часто таке буває з картою пам'яті.

Далі залишаємо зазначеної галочку:

- «Шукати відомі типи файлів»

А галочку навпроти функції журнал сканування в файл можна не вибирати. Розробники рекомендують використовувати цю функцію по потребі для великих об'єктів. При цьому у вас будуть збережені відомості знайдених даних в окремому файлі.

Остання настройка, це вид сканування. Для прискорення процесу сканування вибираємо НЕМАЄ. Для максимального відображення процесу сканування файлів програмою залишаємо Докладний Вид.

Я вибираю НІ для прискорення процесу, так як для мене дана інформація марна - важливий кінцевий результат. Також ви можете вибрати самий верхній варіант Простий вид. Для відображення найважливішою інформації.

Все натискаємо сканувати і чекаємо закінчення сканування.

Швидкість сканування залежить від обсягу сканованих даних і швидкості жорсткого диска.
до меню ↑

Програма для відновлення даних з флешки

По закінченню сканування переходимо подвійним клацанням лівої кнопки миші в розділ диска. І переглядаємо знайдені видалені файли для їх відновлення.

В першу чергу зверніть увагу на зручну структуру файлів у вигляді звичного нам провідника або Total Commander. Далі файли можна впорядкувати за зручним вам критеріям. Для цього достатньо скористатися панелькой внизу.

Також зверху ми можемо скористатися зручним пошуком якщо ви пам'ятаєте ім'я файлу або знайти файл за маскою - функція поруч. Остання стане в нагоді більш просунутим користувачам.

Так як замість видалених файлів на диску, можливо, проводилася перезапис, то не всі файли вийде відновити. В основному всі видалені файли розташовані в останній папці - Extra Found Files.

Зайдіть в неї, там ви виявите велику кількість під-папок зі знайденими файлами.

Щоб відновити знайдені видалені дані, натискаємо правою кнопкою миші по теці або файлу і натискаємо відновити.

Перед нами з'явиться віконце з параметрами відновлення даних з флешки

Перед нами з'явиться віконце з параметрами відновлення даних з флешки

Вибираємо шлях по якому будуть збережені відновлені дані. Я рекомендую вибирати окремий диск. Далі відзначаємо всі галочками як у мене чи залишаємо за замовчуванням і натискаємо Так.

Дані відновляться в місці вказаному вами раніше. Ось по суті і вся процедура роботи програми для відновлення даних з флешки. Як бачите нічого складного.

Варто зазначити, що програма також уміє створювати образи дисків і працювати з віддаленого підключення.

А щоб не потрапляти в неприємні ситуації по втраті даних я рекомендую робити резервні копії за допомогою acronis, сам процес я описував в статті - відновлення даних acronis .

Або скористатися статтею - відновлення інформації з жорсткого диска .

На сьогодні все! Удачі вам 🙂