Проточні електричні водонагрівачі Atmor - купити в інтернет-магазині за низькою ціною в Львові - TermoUnion

Компанія Atmor на сьогоднішній день є найбільшим виробником і постачальником водогрійного обладнання в Ізраїлі. І це одна з причин, по яким підприємство виходить на міжнародний ринок контролю мікроклімату.

Серед проточних водонагрівачів саме Atmor є еталоном якості і найбільш впізнаваним брендом. Останнім часом компанія також активно просувається в бік ринків збуту Китаю і Індії.

За приблизними підрахунками, понад мільйон водонагрівачів Atmor використовується на сьогоднішній день у всьому світі. Весь товар сертифікований і відповідає міжнародним стандартам, тобто, відповідає всім необхідним вимогам.

Жителі невеликих квартир, а також просто економні споживачі, давно переконалися, що невеликий проточний водонагрівач більш ніж доречний на кухні, будь то ваша квартира або дача. Простота і легкість установки і використання, прийнятна ціна і гарантійні зобов'язання продавця аргументують на користь подібного придбання.

проточні водонагрівачі призначені для обігріву води в ваших побутових цілях. Умови експлуатації повинні строго дотримуватися. Так водонагрівач проточний Atmor повинен перебувати в досить обігріваються закритих приміщеннях.

Дані водонагрівачі призначені тільки для однієї точки і більше, залежно від моделей, в яку ви плануєте пускати гарячу воду. Вода попередньо не нагрівається, тому що не має достатньої потужності і резервуара для накопичення води. Вода гріється безпосередньо при включенні крана. Проходячи через тени, попередньо налаштувавши температуру ви вже будете мати гарячу воду заданої температури. Обмеженого обсягу води, який можна гріти просто немає.

В середньому, потужність таких моделей коливається близько 5 кВт. На деяких приладах є дисплеї, за якими досить просто відстежувати роботу водонагрівача . У більшості випадків, вода може нагрітися на 30 градусів вище, ніж до проходу через проточний водонагрівач, тому не варто дивуватися різниці в температурах проходить води взимку і влітку.

Загалом, досить практичне пристосування. Якщо у вас в будинку є загальна система подачі гарячої води і раптом подачу припинили, компактні водонагрівачі Atmor стануть порятунком в даному випадки. Та й з ціновою політикою ніяких проблем не виникне. Моделі Atmor надають нам досить хороший і надійний продукт, за реальною ціною, що не може не радувати. Дані пристосування дуже компактні, що може навіть послужити родзинкою інтер'єру вашої ванної або ж кухні. Вибір дуже радує. Градація може бути і за формою і матеріалом зовнішнього оздоблення приладу.

Альтернативою електричним проточним водонагрівачів є газові колонки.

Не варто коливатися при виборі в масі різних водонагрівачі, так як виробник Atmor вже встиг себе добре зарекомендувати на ринку.