Газовий проточний водонагрівач Electrolux (Електролюкс) GWH NanoPro ERN 285 для ванної кімнати, квартири, будинку або дачі

Основними завданнями при розробці газових водонагрівачів Electrolux серії GWH, було зручність у використанні та відповідність найвищим стандартам безпеки пред'являються до газового обладнання

Основними завданнями при розробці газових водонагрівачів Electrolux серії GWH, було зручність у використанні та відповідність найвищим стандартам безпеки пред'являються до газового обладнання.

GWH 285 ERN NanoPro - газовий проточний водонагрівач нового покоління, з електронним підпалом.

особливості:

 • GWH 285 ERN NanoPro - газова колонка нового покоління з електронним розпалом пальника і автоматичним контролем температури нагріву.

 • У газовій колонці Electrolux GWH 285 ERN NanoPro використовується теплообмінник нового покоління. Теплообмінник зроблений з високоякісної міді за унікальною технологією Exothermic. У процесі підготовки матеріалів і виробництва мідь набуває особливі захисні властивості на молекулярному - NANO рівні і максимально захищена від високих температур, прогорання і можливості виникнення окислення і не вимагає нанесення додаткових шарів захисту.

 • Пальник нового покоління виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі з використанням меншої кількості сопел. В результаті цього розподіл полум'я і зон нагріву в новій пальники стало максимально рівномірним, що забезпечує максимально високу точність температури нагріву. Діаметр сопел в новій пальнику збільшений, що дозволило максимально зняти ефект «зриву» полум'я і зробити роботу пальника максимально безшумною.

 • Технологія INVERTER Control дозволяє миттєво реагувати на перепади тиску в системі водопостачання і зміни протоки і максимально плавно регулювати і підтримувати задану температуру нагрівання. Технологія INVERTER Control реагує миттєво і дозволяє без шкоди в комфорті отримувати воду заданої температури.

 • У гідравлічному вузлі нового покоління, крім мембрани, що відкривається протокою води, встановлено додатковий мікроперемикач. Після відкриття мембрани і сигналу на розпал, перемикач контролює роботу колонки і в разі виникнення помилок блокує сигнал розпалу й повністю відключає колонку.

 • Спеціально розроблений конструктив нового гідравлічного вузла і технологія Silent Flow прибирає завихрення води, що виникає у водопроводі і потрапляє в теплообмінник. Завдяки цьому робота колонки стає безшумної і максимально стабільною.

 • У систему безпеки нового покоління тепер входять 4 ступені:

 1. захисний термостат для контролю температури відводяться газів

 2. датчик тяги;

 3. гідравлічний клапан;

 4. іонізаційний контроль полум'я.

 • Крім цього система безпеки нового покоління посилена ще й інтелектуальним контролем роботи колонки - технологія Intelligent control. За допомогою даної технології застосований постійний контроль і аналіз роботи колонки, всіх датчиків і електроніки. У разі виникнення помилок плата інтелектуального управління приймає рішення про припинення або продовження роботи колонки. У разі відключення колонки і повторному її запуску плата управління дозволить включення тільки після самодіагностики.

 • Включення колонки відбувається автоматично, при відкритті крана з гарячою водою, завдяки електричної іскрі від батарейок. Після закриття крана гарячої води, полум'я пальника автоматично вимикається.

 • Справжнє європейська якість, засноване на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача і високий рівень безпеки дає можливість надійної і стабільної роботи.

 • Газовий проточний водонагрівач сертифікований на території Росії і відповідає вимогам нормативних документів по ГОСТ.

 • Пальник -електронний

 • Вихідна потужність-8,64-19,2 кВт

 • Продуктивність при Δ = 25 ° К 11 л / хв

 • Продуктивність при Δ = 50 ° К 5,5 л / хв

 • Тиск води в системі-0,15-13,0 атм

 • Розміри-578х310х220 мм

 • Вага-8,62 кг

 • Вага в упаковке- 9,83 кг

 • Гарантія: 2 роки

Керівництво по експлуатації газових проточних водонагрівачів Electrolux GWH NanoPro ERN 285

Написати відгук

Доставка сантехніки по Москві і МО

Сантехніка доставляється в зручне для Вас місце і час по Москві або Підмосков'ї протягом 1-3 днів. Час доставки і підйом до квартири узгоджуються з менеджером магазину в момент оформлення замовлення.

Вартість доставки по Москві до під'їзду:

 • від 300 р. * в межах МКАД

Вартість доставки по Московській області до під'їзду:

 • 500 р. + 30 р. за кожен км від МКАД

* При замовленні на суму більше 20.000 р доставка по Москві (в межах МКАД) безкоштовна.

Просимо Вас відповідально ставитися до зроблених замовлень на доставку сантехніки по Москві і Московській області, не ставте себе і нас в незручне становище і ПАМ'ЯТАЙТЕ в разі відмови від товару належної якості при його отриманні, покупець зобов'язаний оплатити вартість послуги кур'єра згідно ст.497 ГК РФ.

Доставка сантехніки по Росії

Ми здійснюємо доставку нашої сантехніки в будь-яке місто Росії за допомогою таких транспортних компаній як Байкал-Сервіс, ПЕК, Транс Вента, Експрес-Авто, Аттента, Автотрейдинг, Ділові Лінії, Шерл, Скіф-Карго, ЖелдорЕкспедіція, ЖелдорАльянс, Реїльйо Континент, Грузовозофф, Стейл, DPD або будь-яка інша за Вашим вибором (яка є в Вашому місті і з якої Вам зручніше за все буде забирати вантаж). Вартість доставки розраховується залежно від тарифів транспортної компанії.

Вартість доставки до транспортної компанії по Москві:

Як це працює:

 1. Після підтвердження замовлення та узгодження умов доставки, по електронній пошті Вам висилається, або рахунок (для юридичних осіб), або квитанція для оплати через банк (для фізичних осіб).
 2. Ви оплачуєте 100% вартості товару і доставку по м Москві до транспортної компанії, яку ви виберете.
 3. Після того, як на наш розрахунковий рахунок надійде оплата, ми повідомимо Вас про це по телефону або електронній пошті, і передамо товар в Транспортним компаніям, для здійснення доставки у Ваше місто.
 4. Після передачі товару в транспортну компанію, ми надішлемо Вам по електронній пошті накладну з транспортної компанії з номером Вашого відправлення.

Термін доставки залежить від транспортної компанії і конкретного регіону доставки. Перевірити стан доставки, можна в службі підтримки транспортної компанії. Оплату за послуги транспортної компанії Ви оплачуєте самостійно при отриманні товару в своєму місті.

оплата сантехніки

Способи оплати:

 1. Готівковий розрахунок - оплата готівкою кур'єру при доставці по Москві і Московській області.
 2. Безготівковий розрахунок - оплата товару по безготівковому розрахунку можлива юридичним і фізичним особам. Після отримання замовлення Вам висилається рахунок по електронній пошті.
 3. Електронні платежі за допомогою сервісу ROBOKASSA: електронні гроші, інтернет-банки, термінали, банківські картки.

і багато іншого і багато іншого...

При отриманні товару, при наявності претензій до зовнішнього вигляду і комплектації товару, Ви можете від нього відмовитися. Приймання товару за зовнішнім виглядом, комплектності, відсутності механічний пошкоджень в момент передачі товару обов'язкове. При отриманні товару бажано приготувати гроші в рублях і, по можливості, без здачі.

Вся інформація на сайті носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, відповідно до п.2 ст.437 ГК РФ. Ціни вказані для ознайомлення.