Пральна машина Bauknecht не зливати воду: у чому причина поломки?

 1. Найпростіші причини відсутності зливу
 2. Якщо засмітився зливний фільтр
 3. Несправний насос для пральної машини Bauknecht: як усунути поломку
 4. Якщо засмітився патрубок
 5. Що ще можна зробити, якщо Bauknecht не зливати воду: заміна прессостата

Південнокорейська техніка відрізняється високими показниками надійності, тому і більшість неполадок з нею ліквідується своїми силами на раз-два. Це цілком справедливо і по відношенню до пральних машинок Bauknecht.

Найпростіші причини відсутності зливу

Так, якщо машинка не зливає воду, то часто цілком достатньо просто вимкнути і включити знову пральну машину, задавши команду «Віджим» або «Полоскання + Віджим» - дивлячись на якій стадії ваша Bauknecht задумалася, зливати їй воду.

Також можна подивитися, чи не перекрутився чи випадково шланг - раптом ви рухали машинку, намагаючись дістати що впала між нею і стінкою гребінець (шпильку, бритву, інше), і випадково придавили шланг, коли ставили її на місце?

Якщо засмітився зливний фільтр

І, звичайно, якщо машина не злила воду і шланг зовсім ні при чому, можна спробувати злити воду примусово і прочистити зливний фільтр. Доступ до шлангу для примусового зливу знаходиться там же, де і доступ до фільтру - в нижній частині машинки Bauknecht (рис. 1а, 1b).

Несправний насос для пральної машини Bauknecht: як усунути поломку

Якщо прочищення фільтра не допомогла, мабуть, прийшов в несправність насос. Його без проблем можна замінити новим самостійно (або вдавшись до допомоги профільного майстра по ремонту). Щоб подивитися, чи справний насос для пральної машини Bauknecht, досить запустити злив води і подивитися, наскільки «бадьоро» обертається крильчатка насоса і не зупиняється обертання, якщо на серединку «вентилятора» натиснути ручкою або викруткою. Якщо не обертається або зупиняється - насос точно слід поміняти. дивіться всі запчастини для пральних машин Bauknecht .

На деяких моделях Bauknecht доступ до насоса вільний - через нижню частину машинки. Наприклад, на моделі W12225FD. А на деяких моделях - наприклад, WM12225FD - доведеться розібрати машинку. Послідовність розбирання наступна:

 • Зняти верхню кришку (рис. 2-а).
 • Зняти верхню передню панель, відкрутивши гвинти спереду і віджавши засувки під краєм (ріс.2- b).

  2- b)

 • Зняти нижню панель, відкрутивши гвинти біля отвору фільтра (рис. 2-с).
 • Зняти хомут ущільнювача дверцята і заховати гуму всередину машинки (рис. 2-d).
 • Зняти передню панель, відкрутивши гвинти.

  Зняти передню панель, відкрутивши гвинти

Тепер можна демонтувати сам насос, викрутивши гвинти (рис. 3) і отстегнув підводять шланги і дроти (сфотографуйте підключення перед демонтажем). Встановлення та під'єднання новий насос для пральної машини Bauknecht в зворотній послідовності.

Якщо засмітився патрубок

Вищеописаним способом можна поміняти не тільки насос для пральної машини Bauknecht, а й дістатися до патрубка, щоб його прочистити або поміняти. Для демонтажу патрубка слід віджати хомут, що з'єднує його з насосом (рис. 4), і другий хомут, що з'єднує його з баком (рис. 5). Далі потрібно відкрутити камеру відбору тиску (рис. 6) і зняти патрубок. Якщо туди потрапив сторонній предмет, очистіть патрубок, промийте водою і встановіть на місце. Якщо є сумніви, що він довго не пропрацює після таких випробувань, краще поставте новий.

Що ще можна зробити, якщо Bauknecht не зливати воду: заміна прессостата

Дуже рідко причиною небажання зливати воду є поломка прессостата. Доступ до нього легко отримати, знявши верхню кришку машини (рис. 7), однак діагностувати таку несправність зазвичай може тільки фахівець. Втім, якщо ваша Bauknecht які раніше не доливала або переливала воду - можете не сумніватися, що прессостат слід поміняти.

Це все заходи, які ви можете зробити самостійно, якщо ваша Bauknecht не зливати воду. Всі запчастини, починаючи від насоса і закінчуючи пресостатом, можна придбати за розумною ціною в спеціалізованих магазинах рівня ALM-zapchasti.com.ua . Провести лагодження самостійно або ж викликати майстра - рішення за вами! Успіхів!