Міцелярно вода Bioderma Sensibio H2O: відгуки

Юля Гребенкина Юля Гребенкина. Шкіра - жирна, проблемна, зневоднена, чутлива.

Познайомилася з цієї міцелляркой ще в добьютіблогерскіе часи (були і такі), коли шукала, чим краще знімати макіяж з очей. І та-да-да-дам! Вже не один літр Sensibio H2O пішов з тих пір на мої очі, бо краще я так і не знайшла. Від інших засобів очі червоніють, сверблять, вони не до кінця змивають туш, часом залишають відчуття жирної плівки. Тут - ідеал.

Через пару років я подумала «ну треба ж і на все обличчя спробувати». Але особливим фанатом такого варіанту демакіяжу не стала - все одно потім вмиватися, а різниці в умовно в два етапи або один я не побачила. Знімаю макіяж тільки їй і нічим більше, тільки якщо дуже сильно втомилася і мрію впасти обличчям в ліжечко. Правда, моя гіперчутлива шкіра від неї не червоніє - це великий плюс.

Мастхев? Так!

Лена Коренькова Лена Коренькова. Шкіра - жирна в Т-зоні, проблемна.

Мій мастіще-хевіще 🙂 Чотири роки знімаю макіяж тільки і виключно їй - бачу, що закінчується, бігу брати про запас. Пам'ятаю, що Тійна говорила - не варто вмиватися міцелляркой кожен день, але нічого не можу з собою вдіяти. Це - ластик для тону, тіней і туші (тільки суперстійкі помади знімаються з працею і гірко) Останні кілька місяців порівнювала з Garnier, але так і не зрозуміла, чому останню вважають хорошою альтернативою. У порівнянні з Bioderma вона менш концентрована, немов розбавлена. Для ціни в три рази нижче - все одно успіх, але під час вечірнього вмивання рука без зайвих роздумів тягнеться до одного бутильков.

Мастхев? Так!

Так

Маша Ботвініна. Шкіра чутлива, схильна до сухості і почервоніння.

При слові «маст-хев» насамперед я згадую про цю воду. Я можу прожити практично без усіх коштів, але не без неї. У всі поїздки пляшка їде зі мною разом. Ну і що, що це цілих півлітра! Мій день починається з неї і закінчується їй же.

Вода чудово знімає Неводостійка макіяж, причому навіть з очей. Після неї шкіру не стягує і не сушить. Пахне вона абсолютно нічим і витрачається дуже економно.

Мастхев? Так!

Лена Логінова Лена Логінова. Шкіра - проблемна, чутлива.

Здивована тим, що іншим Bioderma Sensibio H2O без проблем знімає макіяж з очей. Я що, користуюся Суперстійкі тушшю і тінями? Для мене ця вода - ідеальний засіб для зняття макіяжу з особи: тон і пудра стираються як за помахом чарівної палички. Шкіра після використання свіжа і навіть злегка заспокоюється. Але про те, щоб змити макіяж з очей, мови навіть і бути не може - перетворення в Крихітку Єнота гарантовано.

Мастхев? Скоріше так.

Яна Карімова Яна Карімова. Шкіра - комбінована, з жирністю в Т-зоні.

Моє улюблене засіб для зняття макіяжу-) Звертаюся до гідрофільному маслу, тільки коли треба зняти водостійку туш, індійський Кайя, дуже стійку помаду або щільний тон. Для всього іншого є Bioderma-)) Швидко змиває макіяж, не залишає після себе жирної плівки, не дратує очі. Пробувала бюджетні дублі - все-таки програють. Абсолютний мастхев.

Мастхев? Так!

Склад: Aqua, Peg-6 Caprylic / Capric Glycerides, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Disodium Edta, Cetrimonium Bromide.

Разом: дружне п'ятикратне за! А у вас який досвід з цим засобом?

Вода очищає для чутливої ​​шкіри Sensibio H2O, Bioderma, 250 мл - 820 рублів.

Читайте також:

10 засобів для зняття макіяжу з очей. Тест Драйв

Засоби для вмивання для сухої і чутливої ​​шкіри. Тест Драйв

останні відгуки, косметика для повсякденного життя, конкурси в наступних випусках.

Мастхев?
Мастхев?
Мастхев?
Я що, користуюся Суперстійкі тушшю і тінями?
Мастхев?
Мастхев?
А у вас який досвід з цим засобом?