Дослідження показали, наскільки в Україні люблять ВКонтакте і Однокласники (інфографіка)

ВКонтакте заблокують в Україні / REUTERS

Щоквартальні дослідження онлайнового поведінки від Інтернет-асоціації України показують, що ВКонтакте і Однокласники є більш популярними соціальними мережами, ніж Facebook і Twitter серед українських користувачів соцмереж.

Добірку досліджень на своїй сторінці в Facebook опублікував факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка.

Читайте також Береза ​​- Шуфричу: їдьте в Москву, дивіться ВКонтакте! Беріть ті стрічки "георгіївські", засуньте собі в д ** у (відео)

Крім того, дослідження 2016 року свідчить, що рівень освіти користувачів ВКонтакте і Twitter не відрізняються.

Коментуючи вплив соцмереж на ставлення українців до війни на Донбасі, наведені дослідження КМІС, яке демонструє, що 7,5% людей довіряють соцмережах. У той час, коли 40,4% опитаних громадян України відповіли, що довіряють загальнонаціональним телеканалам .

Також наголошується, що в Росії ВКонтакте відіграє значну роль в координації протестних рухів . 10-відсоткове збільшення кількості користувачів ВКонтакте в регіоні збільшувало ймовірність протесту в 2011 році на 4,6%, а також збільшувало кількість протестуючих на 19%.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також Яндекса.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter