Китай і Білорусь підписали міжурядову угоду про безвізе

  1. Орфографічна помилка в тексті:

10 червня 2018, 13:37 Переглядів: 10 червня 2018, 13:37 Переглядів:   rus-bel

rus-bel.online.

Білорусь, яка намагається вийти з-під впливу багаторічного Москви і Китай підписали міжурядову угоду про взаємний безвізовий режим для власників звичайних паспортів, повідомляє білоруське агентство БЕЛТА .

У травні, прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков відзначав, що держава стане одним з перших в Європі, які підписали таку угоду з КНР.

"Немає сумнівів в тому, що взаємне скасування віз відкриє нові можливості для співпраці не тільки в сфері туризму, а й в торгівлі, культурі, освіті та інших областях", - сказав прем'єр-міністр в інтерв'ю китайському агентству "Сіньхуа".

За його даними, в 2017 році Білорусь відвідали понад 3,2 тис. Організованих туристів з Китаю, що майже в 2 рази більше, ніж в 2016 році.

"За цим показником гості з Китаю вперше обійшли традиційно відвідують Білорусь туристів з Німеччини та Ізраїлю. Більше мандрівників приїжджає лише з країн, з якими у нас є спільний кордон", - звернув увагу прем'єр.

В даний час в Білорусі діє безвізовий режим для організованих туристичних груп з Китаю, також китайські громадяни при наявності шенгенських віз можуть скористатися 5-денним безвізовим режимом.

Раніше повідомлялося, що Білорусь набере кредитів у Китаю . Мінськ планує отримати $ 7 млрд.

Також нагадаємо, що Білорусь буде випускати китайські автомобілі для Росії . Штамповані деталі будуть доставлятися на завод в пакетах, що позвлят ти скоротити рівень витрат на доставку комплектуючих.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Взаємний безвіз: Білорусь і Китай підписали угоду". інші Інші країни дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ