Верхній одяг весна-2010: пальто куртки тренчі колір стиль

 1. Шкіряні вироби весни-2010
 2. Верхній одяг з блискучих тканин
 3. Пальто і куртки в стилі «мілітарі»
 4. Вінтаж в верхньому одязі весни-2010
 5. Рокерский стиль весни-2010
 6. Спортивний стиль весни-2010
 7. Класика верхнього одягу
 8. Жіночний образ у верхньому одязі весни-2010
 9. Весна-2010: великі коміри
 10. Цікаві деталі верхнього одягу весни-2010
 11. Модний колір верхнього одягу весни-2010
 12. Весна в стилі Burberry Prorsum
 13. Як носити пальто навесні-2010?

Навесні не варто забувати, що в нашому шафі завжди повинні бути пальто, куртка, тренч -  верхній одяг  на холодну погоду Навесні не варто забувати, що в нашому шафі завжди повинні бути пальто, куртка, тренч - верхній одяг на холодну погоду. Цей одяг не тільки гріє нас - вона підкреслює нашу індивідуальність, допомагає привернути увагу. І саме тому вона повинна бути і теплою, і красивою, і модною.

Сьогодні жіночий сайт www.Sympaty.net розповість, яка верхній одяг буде модною навесні-2010 . Ми розповімо про останні тенденції в кольорі, стилі та формах верхнього одягу, а також дамо кілька порад, як носити пальто навесні-2010 !

Шкіряні вироби весни-2010

Шалено модним матеріалом весни-2010 є шкіра. З неї роблять все: топи, сукні, куртки, пальто, взуття і т.д. Не дивно, що в колекціях весни-2010 було представлено багато верхнього одягу саме з неї.

Шкіряне пальто або куртка може бути як матовою, так і лакованої. Досить актуальні різні види шкіри: крокодил, пітон, а також стилізація під ніх.Говоря про стилі шкіряної верхнього одягу-2010, варто сказати, що варіантів вистачає. Тут і вантажу а-ля 40-ті роки, і рокерський стиль, і класика, і спорт.

Тут і вантажу а-ля 40-ті роки, і рокерський стиль, і класика, і спорт

Верхній одяг з блискучих тканин

Весна-2010 запропонувала пальто і тренчі, зроблені з тканин з блискучою поверхнею. Складається враження, що вони з шовку або сатину, але при цьому одні призначені для ранньої весни, а інші - для більш теплих днів.

Ця тенденція перегукується з ідей носити одяг, який нагадує білизна - а пальто виступає в ролі халата, чи що? 😉 Мода взагалі - річ дивна і загадкова!

😉  Мода  взагалі - річ дивна і загадкова

Пальто і куртки в стилі «мілітарі»

Навесні-2010 все ще в моді агресивний стиль «мілітарі». Він проявив себе не тільки в кольорі (актуальний темно-зелений колір), але і в формі - широкі плечі, крій, що нагадує шинель або військову куртку. фасони весни-2010 мають як яскраво виражені характеристики військової форми, так і більш спокійні обриси.

Вінтаж в верхньому одязі весни-2010

Вінтажні речі і стилізація під них ніколи не виходять з моди - може змінюватися тільки епоха. У сезоні весни-2010 модні пальта в стилі 40-х і 70-х років. Доповніть образ відповідної зачіскою і аксесуарами - і ви, безумовно, приверне увагу!

Рокерский стиль весни-2010

Рокерських 80-е все ще в моді - це стосується і зачісок, і одягу, і макіяжу. Куртки і пальто в рокерском стилі зроблені виключно зі шкіри та замші, прикрашені замками, а фасони нагадують нам фільми того часу - хоча з приходом весни колірна гамма стала більш різноманітною.

Спортивний стиль весни-2010

Спортивний стиль на піку моди. Верхній одяг весни-2010 представлена у вигляді шкіряних і тканинних курток. Тут треба правильно підібрати одяг і аксесуари, щоб не було резонансу між стилями!

Класика верхнього одягу

Речі класичного крою

актуальні завжди. Це безпрограшний варіант, коли грошей обмаль, а модно виглядати хочеться. Купуєш собі таку річ один раз - і носиш кілька сезонів (і при цьому виглядаєш завжди на 5 +!).

Навесні 2010 року ми знову спостерігаємо появу одягу класичного крою. Правда, з невеликим доповненням - класичний одяг чоловічого крою (в цьому сезоні дуже актуальні чоловічі речі в жіночому гардеробі).

Завантаження ...

А щоб класика не була нудною, виберіть пальто зубодробительной забарвлення 🙂

А щоб класика не була нудною, виберіть пальто зубодробительной забарвлення 🙂

Жіночний образ у верхньому одязі весни-2010

Для любительок рюшечек, бантиків і інших милих речей теж знайдеться пара ідей верхнього одягу. Наприклад, пальто з рюшами або пальто в стилі Барбі. Можете доповнити його ременем з пряжкою у вигляді сердечка, і рукавичками.

Весна-2010: великі коміри

Якщо ви далекі від якого-небудь одного стилю і просто хочете потрапити в тренд, є простіші шляхи. Наприклад, купити пальто, куртку або тренч з широким коміром. Фасони навесні-2010 настільки різноманітні, що своє знайдуть і прихильники романтичного стилю, і більш спортивні особи.

Цікаві деталі верхнього одягу весни-2010

Якщо попередній варіант вас не надихнув, то виберіть модель з трендовими деталями.

До них можна віднести: прикраса замками, відстрочкою зі шкіри, аплікації, цікаві деталі у вигляді драпіровок, оригінальних комірів і т.п.

п

Модний колір верхнього одягу весни-2010

Говорячи про модну верхньому одязі весни-2010 , Не варто забувати про те, що є мода на колір . Навесні дуже актуальні речі як яскравих, так і пастельних відтінків.

Варто відзначити, що чорна верхній одяг трохи здала позиції - і правильно: навіщо бути похмурою, коли весна на дворі ?!

Варто відзначити, що чорна верхній одяг трохи здала позиції - і правильно: навіщо бути похмурою, коли весна на дворі

Якщо вас тягне на що-небудь оригінальне, вам підійдуть речі (зокрема - пальто і тренчі), прикрашені одним з модних принтів: звіриний принт, квітковий принт, акварель, горох, клітина, смужка.

Якщо вас тягне на що-небудь оригінальне, вам підійдуть речі (зокрема - пальто і тренчі), прикрашені одним з модних принтів: звіриний принт, квітковий принт, акварель, горох, клітина, смужка

Весна в стилі Burberry Prorsum

Чому саме цей модний будинок, запитаєте ви. Та тому, що він - один з небагатьох, хто представив цілу колекцію тренчей для весни-2010 . Тому жіночий сайт «Красива і Успішна» представляє вам деякі цікаві моделі з показу Burberry Prorsum!

Як носити пальто навесні-2010?

мало навесні-2010 купити модне пальто, потрібно навчитися ще його і правильно носити, щоб бути ну просто неможливо якою модною 🙂 Отже, ось кілька порад.

Також можна додати до пальто брошку і шарф ( шарф, до речі, можна зав'язати по-модному !) Але аксесуари - це окрема тема для розмови! Будьте модною цієї весни!

-
Автор - Sweety , сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл, проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Ця тенденція перегукується з ідей носити одяг, який нагадує білизна - а пальто виступає в ролі халата, чи що?
Як носити пальто навесні-2010?