Модне взуття весни 2015

  1. чоботи
  2. ботильйони
  3. Невисокий тонкий каблук
  4. Взуття з гратчастої обробкою
  5. Мюлі
  6. Туфлі Мері Джейн

Чи не правда добре бути дівчиною ?! У твоєму арсеналі для підкорення світу знаходяться не тільки різні сукні, спідниці, джинси, але ще і величезна кількість взуття, від босоніжок на плоскому ходу до зимових ботфортів на підборах, в яких ти не просто ходиш, а навіть бігаєш взимку по льоду!

І навіть незважаючи на вже чималу колекцію, кожен модний сезон ми хочемо щось нове. Адже взуття - дуже важлива і навіть, я б сказала, що завершує будь-який образ деталь, яка може або зіпсувати або поліпшити твій look. Ми пропонуємо тобі поглянути на основні взуттєві тренди весни 2015.

fotolia fotolia.com

чоботи

Якщо ми говоримо про початок весни, то погода ще не зовсім радує. Якщо на вулиці дощ або мокрий сніг, вибирай для себе гумові або шкіряні чобітки.

ботильйони

Дуже популярні моделі із замші. Зверни свою увагу на менш традиційні кольори (коричневий, червоний, синій). Шкіряні ботильйони також в тренді. Вибирай взуття з вирізами, вона зараз на піку популярності. Ще однією модною деталлю буде бахрома.

Невисокий тонкий каблук

Дизайнери радять звернути свою увагу на так звані kitten heels - у цій моделі практично такий же каблук, як у класичних човників, тільки нижче. Він підійде для тих дівчат, які люблять каблучок, але на високому поки ще не можуть красиво ходити. Особисто я саме з таких.

Взуття з гратчастої обробкою

Під час тижня моди весна-літо 2015 дизайнер Maxime Simoens запропонував дівчатам взуття, яка, на його думку, завоює їх любов. Гратчаста обробка буде знаковим декором цього сезону, що не пропусти і ти!

Мюлі

Мюлі увійшли в моду ще в минулому році. Багато fashion-блогери і справжні it girls вже мають в своєму гардеробі кілька пар такого взуття. Цього року зверни увагу на моделі з бантиком або леопардовим принтом, саме вони вважаються трендовими.

Туфлі Мері Джейн

Спочатку це була взуття на низькому ходу, але зараз дизайнери пропонують нам моделі як на підборах, так і на платформі. На тижні моди у Мілані Dolce & Gabbana представили свою версію класичного взуття.

Ось такими будуть взуттєві тренди весняного сезону. А ти вже придумала, яку модель хочеш придбати собі?

А ти вже придумала, яку модель хочеш придбати собі?