Чому смартфони на Android гірше iPhone

  1. Експерти з MacDigger назвали чотири головні проблеми, які до сих пір не вирішені Проблеми, які Google...

Експерти з MacDigger назвали чотири головні проблеми, які до сих пір не вирішені

Проблеми, які Google належить вирішити, щоб залучити аудиторію iOS.

Фото: AppleInsider.ru

Незважаючи на всю популярність і гнучкість операційної системи Android, експерти вважають її недостатньо надійної, а ряд речей у неї реалізовано гірше, ніж на iOS. Google хоч і вдалося вирішити серйозні недоліки, замість них з'явилися нові проблеми.

Google хоч і вдалося вирішити серйозні недоліки, замість них з'явилися нові проблеми

Google підтримує тренд вирізу, як у iPhone X

Akket

Apple завжди задавала правила моди і дизайну. Якщо якась особливість з'являється на iPhone, то через півроку вона з'являється на смартфонах на Android, нехай навіть в урізаному вигляді, а часом навіть абсолютно даремне.

В iPhone X виріз був доданий, щоб розмістити датчики для роботи Face ID, фронтальну камеру, при цьому зберігши ефект "Безрамковий". У процесі використання смартфона він не звертає на себе увагу. Деякі експерти визнають цей виріз навіть як "милиця", який навіть псує вигляд iPhone.

Смартфони масово копіюють монобровою Apple

Akket

Інші виробники сприйняли цей виріз, як модний тренд, який виділяє їх серед сірої маси, і почали використовувати його у флагманських моделях своїх пристроїв. Причому найчастіше на Android ця "чубчик" не несе ніякого сенсу, а лише для повторення ефекту "Безрамковий" від iPhone, тим самим роблячи пристрій схожим на флагман від Apple.

Причому в ряді випадків від вирізу можна позбутися, якщо грамотно розташувати необхідні датчики - Samsung Galaxy S8 і S9 тому підтвердження.

Найгірше, що Google підтримує цей тренд. В Android P з'явилося кілька варіантів відображення вирізу, а Google Pixel 3 буде схожий на типовий китайський смартфон, який, в свою чергу, схожий на iPhone X.

В Android P з'явилося кілька варіантів відображення вирізу, а Google Pixel 3 буде схожий на типовий китайський смартфон, який, в свою чергу, схожий на iPhone X

У iOS існує маса ексклюзивних додатків, яких у Android немає

The Verge

На Android немає ексклюзивних додатків. Сучасні смартфони дуже сильно схожі один на одного. Відрізняє їх лише операційна система і оболонка. Але Google чомусь не співпрацює з іншими компаніями, і не намагається додати в Google Play якісь унікальні програми.

На iOS багато професійних програм для роботи з фото, відео та текстом. У більшості з них немає версії для Android. Для багатьох власників iPhone і iPad це є серйозною причиною, щоб не купувати пристрій на Android.

фрагментація моделей

Фрагментація моделей на Android величезна

Nigerian Today

У Apple виходить всього три моделі нових смартфонів за рік, причому в один і той же час - восени.

Виробники Android-смартфонів звикли випускати по кілька десятків флагманів протягом року. Така дія пояснюється високою конкуренцією. При цьому старіння модельного ряду на Android відбувається набагато швидше, а різниця часто не особливо видно користувачам: відрізняються флагмани між собою злегка поліпшеним екраном і трохи більш потужним процесором, швидкість якого навіть не відчувається.

Android оновлюється рідше, ніж iOS

Pinterest

Через те, що компанії часто поверх Android встановлюють громіздкі оболонки, вони затягують з оновленнями. Нова версія системи зазвичай виходить мінімум через півроку після анонса нового Android.

Інша проблема з оновленнями - їх поширеність. Apple відразу випускає оновлення для всіх смартфонів. У Android-виробників є порядок виходу оновлень. Спочатку нова прошивка виходить для актуального флагмана або розробляється відразу для нового. Потім - для торішнього флагмана, потім - для всіх інших, і то, кому пощастить.

Ще оновлення може вийти тільки для певного регіону, а через місяць дістатися до всіх інших. Такий порядок виходу оновлень бувалим власникам iPhone просто не зрозумілий і відштовхує від покупки смартфона на Android.

Нагадаємо, що раніше Android отримав довгоочікувану можливість від iPhone , а Google змусить власників смартфонів платити за Android .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: MacDigger