Хуже.нет - книга скарг в інтернеті

  1. Єремєєва Антоніна Вікторівна
  2. Міст Експрес
  3. Міст Експрес
  4. Міст Експрес
  5. Міська лікарня № 16
  6. Стас Мінчун і Лариса сесь
  7. Міст Експрес
Затримка з доставкою

Добрий день, до нової поштою, яка знаходиться у нас в селищі смт Добрий день, до нової поштою, яка знаходиться у нас в селищі смт. Межова дніпропетровської області претензій немає, працює найкращий, досвідчений, ввічливий і адекватний персонал, а ось в загальному про доставку нової пошти - добрих слів не скажеш, моя посилка повинна прийти з вінницькі хутори 01.07.2019 - сьогодні 03.07.2019 - та ще й вага вказано 2 кг хоча в натурі вага 500 гр - подорожчав повітря в упаковці, коли закінчиться ця маячня, кожен наровит з тебе поиметь, ці наші скарги доходять до центрального офісу нової пошти чи ні ... Ганьба і хамство по відношенню до клієнта.

Єремєєва Антоніна Вікторівна

Шахрайка і шантажистка

Єремєєва Антоніна Вікторівна тел Єремєєва Антоніна Вікторівна тел. 0671731852-Шахрайка і шантажистка замовляє товар не забирає його відразу, а шантажує потім забирає в останній момент і тут ... Ви пожалкували що вона його забрала вона виставляє інший товар за отриманий тоесть підставний вимагає повернути їй гроші втпі рази більше мало того загрожує писати погані відгуки в інтернеті тобто ця особа за іншим її не можна назвати хоче мати і товар і гроші в трикратному розмірі. ЗАРАЗА.

обслуговування

Отримала посилку у відділенні 80, дніпро, коробка була велика і щоб донести її, попросила скотч, який лежав на увазі Отримала посилку у відділенні 80, дніпро, коробка була велика і щоб донести її, попросила скотч, який лежав на увазі. Але працівник пошти відмовив мені і сказав, щоб я купила в Варус собі. Мовляв скотч пошта не дає. Такого ставлення я не очікувала, заробити на мені гроші і не дати метр скотча? Ви зобов'язані посилку зробити зручною для перенесення.

втратили посилку

Так, так довго я ще не чекав посилку Так, так довго я ще не чекав посилку. Відправили з Ужгорода на Кривий Ріг посилку 16.06.2019 і ось вже 20.06, а посилки немає. Оператори кожен співає свою пісню і вибачається за незручності. Моя посилка складається з трьох місць: одне місце прийшло ще 17.06, а два катаються по Україні. Хто несе за це відповідальність? Куди скаргу писати, за таку недбалість? 17.06 відвантажити і до сих пір їде. Він що пішки прям з ужгородка через київ мені несе ці посилки? За що я плачу гроші? Так укр поштою вже б прийшла посилка і набагато дешевше.

Недбале, наплювацьке ставлення співробітників

Добрий день, ситуація така: Відправка телевізора-плазми нова пошта Добрий день, ситуація така: Відправка телевізора-плазми нова пошта. Плазма не велика в діаметрі, фактична вага - 14 кг. Знайомий з міста Кривий Ріг його намагався мені відправити, і зіткнувся з таким рядом труднощів: у одних немає упаковки - відправляють на інше відділення, зв'язалася з оператором - сказали, що відправити можуть без коробки, просто замотати його і вказавши "крихкий вантаж", Окей , приїхав він в інше відділення - відмова! Він добирався з плазмою своїм ходом на міському транспорті ...

Прислали товар повністю зламаний.

Купив товар з уцінки, в описі було вказано тільки що пошкоджена упаковка Купив товар з уцінки, в описі було вказано тільки що пошкоджена упаковка. На нові повідомлення електронної пошти перевірив тільки наявність товару і то як з'ясувалося, однієї деталі не було, виявив вже в процесі складання. Але коли почав збирати, то кріплення все зламані і товар взагалі не можливо зібрати. Заявка №240579272.

Міст Експрес

Другий місяць не можуть доставити посилку

У мене історія триває У мене історія триває. 23.04.2019 я отримала СМС що посилка SA062280583EE прибула на відділення. В той же день я прийшла за посилкою. За фактом її там не опинилася (при цьому вважалася вона на цьому відділенні відділенні) .Я відправила претензію на розшук посилки або повернення коштів. Посилку шукали місяць. За підсумком знайшли на відділенні в іншій частині міста! Я ТРИ тижні в чаті спілкувалася в проханням переадресувати посилку на потрібне відділення. Мене оператори годували сніданками. кожен раз беручи ...

Чи не перераховують гроші за повернений товар

20 травня зробила повернення товару - отримала копію заявки на повернення - але гроші на мій картковий рахунок в банку не надійшли - співробітники обманюють, придумуючи безглузді відмовки, при цьому відмовляються дати номер транзакції перерахованих грошей, я зрозуміла що гроші мені не повернуть - це порушення Закону про захист прав споживачів України ст 20 травня зробила повернення товару - отримала копію заявки на повернення - але гроші на мій картковий рахунок в банку не надійшли - співробітники обманюють, придумуючи безглузді відмовки, при цьому відмовляються дати номер транзакції перерахованих грошей, я зрозуміла що гроші мені не повернуть - це порушення Закону про захист прав споживачів України ст.9 п.3 ". Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору"

Інтернет

Відсутня інтернет Відсутня інтернет. Заявка від 19.05.19 пройшло 9 днів, заявка в роботі говорить оператор, а на місці в дніпрі працівники Укртелекому взагалі нічого не роблять, за такий час можна, провести інтернет, вони навіть причину не називають, за що платимо гроші? Сервіс Укртелекому відстій.

хамство продавця

Огидне обслуговування Огидне обслуговування! Раджу касирам видати окуляри для зору, щоб вони могли відрізнити 30-річної людини від школьніка☝️ а також навчити манерам ввічливості і тактовності, гіршого обслуговування в життя я ще не зустрічала! Мало того що нагрубили, так навіть елементарного ": вибачте" не сказали!

Грубе ставлення до клієнтів

На 4 відділенні по вул На 4 відділенні по вул. Усова оператор грубить клієнтам на бейджик написано прізвище Садовський постійно матюкається і поводиться неадекватно вічно чимось незадоволений. Якщо ви дорожите репутацією вашої Нової пошти на прохання всіх цього району просимо прийняти якісь заходи. Такі люди не повинні працювати з клієнтами. І ганьбити вашу репутацію. На таких місцях повинні сидіти люди з освітою і знати правило етикету.

Міст Експрес

Гірше перевізника немає

09 09.04.2019 Моя посилка, з відстеження, прибула в проміжний пункт Львова, на 22.04.2019г. Я до сих пір не отримав свою посилку. Дзвінки на гарячу лінію нічого не дають, в фейсбуці дівчина повідомила, що моя посилка в моєму місті, але чому вона досі не переміщена в почтомат, вона не знає. Сьогодні ледве додзвонився, знову ніякої конкретики. А через них йде ще 4 посилки.

Взяли гроші і не вислали товар

У п'ятницю в 15: 55 я відправила 320 грн на ім'я Орел Вікторія Володимирівна і не дочекалася товару У п'ятницю в 15: 55 я відправила 320 грн на ім'я Орел Вікторія Володимирівна і не дочекалася товару. Я замовляла лампу для гель лаку. Продавець Дмитро не бере від мене трубку, але на інші номери він відповідає подзвонила в банк рада банк, сказали що потрібно звертатися в поліцію і кібер поліцію

Довга доставка документів

Документи з Візового Центру були передані Інтайм в ср в обід, доставка в сусіднє місто макс (3 години), але вони вже другий день тримають у себе мої документи і планують вислати їх тільки в пунктів Документи з Візового Центру були передані Інтайм в ср в обід, доставка в сусіднє місто макс (3 години), але вони вже другий день тримають у себе мої документи і планують вислати їх тільки в пунктів. Дуже засмучена обслуговуванням і «швидкістю» цієї контори, інакше назвати не можу.

Міст Експрес

Огидна робота.

Огидно працюють Огидно працюють. Попередня посилка з Китаю лежала на складі 10 днів, ні хто не повідомив, поки я не подзвонив і посварився. Зараз посилка прибула в місто, я повинен чекати 1.5 доби прибуття посилки в почтомат. Живу в пів години ходьби від складу. Отримати не дозволяють - потрібно оформляти переадресацію, а це ще довше.

Кур'єр не хоче доставляти до місця призначення коробки

Перебуваючи в торговому центрі, поблизу, кур'єр відмовляється підвести посилки Перебуваючи в торговому центрі, поблизу, кур'єр відмовляється підвести посилки. Стабільно чотири місяці доставляли все а сьогодні ось така не дуже приємна ситуація. Дзвонить і просить підійди на певний магазин і тягнути 4 коробки дівчині. Притому, що по телефону вказано було, що працює молода дівчина, як їй тягнути на що прозвучала відповідь: "мені ще чотири магазини"

Міська лікарня № 16

Лікарі вбивці, Хаселев, Балай і інші ...

Вчора в місті Дніпро, ввечері, журналіст Віктор Фандєєв, послизнувся на льоду, впав, отримав сильну травму голови, втратив свідомість. Перехожі підняли чоловіка і доставили його в найближчу лікарню № 16. Де черговий лікар, а скоріше Фашист, на прізвище Балай, з медсестрами відмовився прийняти хворого, нібито через відсутність документа з пропискою! Протягом двох годин, пристойно одягненого, із закордонним паспортом в кишені чоловіка, який перебував без свідомості, фашисти в білих халатах, викидали на ...

Стас Мінчун і Лариса сесь

Отримавши необхідні послуги, зникли

У 2018 році, лжеобщественнік Станіслав Григорович Мінчун, прописаний в смт Партизани Дніпровського району Дніпропетровської області, який живе в смт Обухівка / Кіровське / того ж району, разом з місцевою депутатки Ларисою Вікторівною сесь / Обухівська сільрада /, прикидаючись меценатами, увійшли в довіру до адвокату Євгену Шустрова з відомої адвокатської контори м Дніпро, і отримали 6 складних позовів по адмінправу, представництво в окружному суді по цим судовим виробництвам У 2018 році, лжеобщественнік Станіслав Григорович Мінчун, прописаний в смт Партизани Дніпровського району Дніпропетровської області, який живе в смт Обухівка / Кіровське / того ж району, разом з місцевою депутатки Ларисою Вікторівною сесь / Обухівська сільрада /, прикидаючись "меценатами", увійшли в довіру до адвокату Євгену Шустрова з відомої адвокатської контори м Дніпро, і отримали 6 складних позовів по адмінправу, представництво в окружному суді по цим судовим виробництвам. Далі, отримавши ...

Міст Експрес

Посилка не доставлена

Посилка надійшла на склад ще 20 Посилка надійшла на склад ще 20.12.2018. Сьогодні вже 16.01.19 та її досі нету.12 січня я була у них на складі і мені сказали що вона в 9утра була видана кур'єру для доставки. Кур'єр трубку не бере. Телефон гарячої лінії ніхто не бере. Через пошту мені вже перестали відповідати. А посилки так і немає, я вже й не знаю до кого звернутися, щоб її мені прислали.

Велосипед вагою 50 кг

Купую велосипед вага у якого від заводу 17 кг Купую велосипед вага у якого від заводу 17 кг. При надходженні на нову пошту вага була 45 кг коли посилка була в дорозі вага змінився на 50 кгю Відправлення прямує з міста Таїрове до міста Новомосковськ. Орієнтовна дата доставки 09 Січень. Очікуйте ПОВІДОМЛЕННЯ про доставку Вагу Було змінено з 45 на 50.88. Звідки у дитячого велосипеда 50кг?

Такого ставлення я не очікувала, заробити на мені гроші і не дати метр скотча?
Хто несе за це відповідальність?
Куди скаргу писати, за таку недбалість?
Він що пішки прям з ужгородка через київ мені несе ці посилки?
За що я плачу гроші?
50.88. Звідки у дитячого велосипеда 50кг?