Змінив дружині учасник «Дому-2» Валерій Блюменкранц розлучився з коханкою

20:08, 16.09.2018

зірки « Дому-2 » Валерій і тата Блюменкранц так і не змогли зберегти сім'ю. Повернення на проект тільки погіршило відносини між подружжям , У яких маса претензій один до одного. Остаточну крапку було поставлено після того, як Валера зрадив дружині з іншою учасницею шоу - Марианой Петра . Їх зняли за пристрасними обіймами і поцілунками на пляжі. Після зради чоловіка Тата забрала їх дочка - однорічну Беатрису - і покинула «Дом-2».

Залишившись один, Валерій Блюменкранц різко змінився. Він відмовився від Маріан Петра, аргументувавши своє рішення тим, що між ними було хвилинне потяг. «До Мариане я нічого не відчуваю. Вона красива, мила дівчинка, але не для мене. Ми пофліртувати, і все - кінець історії. Тоді вона мені просто сподобалася, ніж та заінтригувала », - зізнався Блюменкранц.

Тоді вона мені просто сподобалася, ніж та заінтригувала », - зізнався Блюменкранц

Валерій і Тата Блюменкранц

Тепер більшість учасників телебудівництва вважають Маріану розлучницею. Сама дівчина запевняє, що Валера хотів з нею відносин, але дружина пішла від нього і дитини вибив його з колії. «Тут він сказав, що я не та дівчина, яка йому потрібна ... Тому він вирішив піти в сторону, щоб не робити мені боляче. Але він помиляється. У мене в душі образа ... Відчуваю себе обдуреною і використаної », - заявив Петро.

Незважаючи на пригнічений стан, Блюменкранц продовжує пошуки нової коханої. У розмові з Dom2Life Валерій навіть описав дівчину своєї мрії: «Я сподіваюся, що до мене прийде брюнетка в тілі з грудьми 2,5 розміру»

У розмові з Dom2Life Валерій навіть описав дівчину своєї мрії: «Я сподіваюся, що до мене прийде брюнетка в тілі з грудьми 2,5 розміру»

Маріана Петра

Нагадаємо, що відносини Тати Абрамсон і Валерія Блюменкранца зав'язалися в 2016 році. Блюменкранц і Абрамсон стали однією з найскандальніших пар «Дому-2»: практично щодня колектив обговорював конфлікти темпераментних Тати і Валери. Нерідко доходило справу і до рукоприкладства. У жовтні 2016 року Абрамсон оголосила, що чекає дитину від Блюменкранца. Валера, побачивши дві смужки, зрадів, пообіцяв ніколи не кидати Тату і зізнався їй у коханні.

В кінці квітня 2017 го Тата і Валерій офіційно оформили свої стосунки, а 8 липня того ж року вони вперше стали батьками. У столичному Центрі планування сім'ї та репродукції на світ з'явилася дівчинка, яку назвали Беатрисой (скорочено - Бетті). У серпні сім'я Блюменкранц повернулася на Поляну. Побувши під прицілами камер ще вісім місяців, подружжя покинули телепроект, пояснивши своє рішення тим, що виконали місію «Дому-2».

Побувши під прицілами камер ще вісім місяців, подружжя покинули телепроект, пояснивши своє рішення тим, що виконали місію «Дому-2»

Валерій і Тата Блюменкранц

Валерій і Тата Блюменкранц

Валерій і Тата Блюменкранц з дочкою Беатрисой

Читайте також:

Зірка «Дому-2» Валерій Блюменкранц зрадив дружині з іншою учасницею проекту

Зірки «Дому-2» Валерій і Тата Блюменкранц остаточно розлучилися

Валерій і Тата Блюменкранц побилися в ефірі «Дому-2»