Оновлення iGov, брелок Tile Mate, віртуальна реальність на Евересті і інші новини

Цікаві новини про те, як сучасні технології змінюють світ навколо нас.

Триває прийом робіт на участь у другому національному конкурсі для активної молоді в Україні - «Є-Розслідування», який проводиться в рамках програми EGAP. Взяти участь можуть автори розслідувань фактів порушення громадських інтересів в секторі фінансів, аналізу ефективності використання бюджетних коштів, які ґрунтуються на відкритих базах даних і сервісах.

Зарубіжні користувачі активно обговорюють відео з камери спостереження, на якому видно паруючий Samsung Note 7. Відомо, що виробник почав відкликати пристрої, через місяць після їх виходу на ринок, тому що смартфони вибухали під час зарядки.

Відомо, що виробник почав відкликати пристрої, через місяць після їх виходу на ринок, тому що смартфони вибухали під час зарядки

Розробники з компанії Tile представили поліпшену версію пристрою для пошуку ключів, гаманця, відстеження багажу або авто на парковці. Бездротовий водостійкий брелок Tile Mate працює через мобільний додаток, запустивши яке можна швидко виявити шуканий предмет.

Drone Mapping Directory - універсальна платформа для пошуку і замовлення послуг безпілотників по всьому світу, для будь-якої галузі. Творці платформи хочуть зробити пошук компаній-операторів дронів таким же доступним і простим, як і пошук ресторану в незнайомому місті.

Американський союз захисту громадянських свобод опублікував дані про те, що правоохоронці відстежують учасників акцій протесту, використовуючи доступ до інформації найбільших соціальних мереж. активісти стверджують , Що поліція отримала доступ до інструментів збору даних Facebook, Instagram і Twitter.

В редакції Engadget вирішили присвятити статтю впливу публікацій в соцмережі на ментальне здоров'я жертв насильства, расизму, що вижили після катастроф і т.д. психологи розглядають використання публікацій з тематичним хештегом, як доступний всім аналог групової терапії.

Sports Illustrated анонсувала випуск документального кіно про сходження на Еверест, знятого для віртуальної реальності. Технічну сторону проекту забезпечить Endemol Shine Beyond USA, вихід продукту намічений на початок 2017 року. Фільм з'явиться на новій платформі LIFE VR від Time Inc., а на сайті Sports Illustrated опублікують 360-відео.

фахівці поліпшили навігацію в сервісі iGov, завдяки чому шукати потрібні держпослуги і консультації по їх отриманню стало зручніше. Наприклад, в розділі «Дитина» докладно описані всі дії, з моменту отримання свідоцтва про народження, до реєстрації в саду і отримання першого паспорта. Планується створити подібні розділи для всіх сфер, а також, для бізнесу. Про будні волонтера iGov читайте в нашому матеріалі .

Щоб відстежувати нові події в галузі електронних державних послуг, не тільки в Україні, але і в світовій практиці, збережіть собі перелік корисних ресурсів