Google розробляє загадковий смартфон-брелок

Смартфон буде невеликого розміру.

Фото: Android Authority

На цьому тижні пройшов кумедний слух про те, що Google розробляє крихітний смартфон Pixel Ultra, який буде представлений 9 жовтня. Зовні це нібито буде пристрій, схожий на брелок, ніж на смартфон, настільки у нього буде маленький розмір корпусу.

Чутки настільки повеселили Google, що вони опублікували в Instagram з наступним текстом: "Ходять чутки про" міні-пікселів ", але нам стало цікаво:" міні "- це скільки? Наш новий смартфон буде трохи більше, ніж на картинці. Дізнайтеся все 9 жовтня".

Заява від Google з приводу чуток

Фото: Instagram

Схоже, в частці жарти виявилася правда. Відомий блогер і інсайдер Роланд Квандт написав, що Google дійсно готує смартфон невеликого розміру під кодовою назвою Bonito. Про нього відомо лише те, що апарат буде працювати на платформі Snapdragon 710 і зараз активно тестується.

Смартфон має бути представлений на подію Made By Google, де будуть показані нові смартфони в лінійці Pixel. Захід стартує наступного вівторка, 9 жовтня.

Нагадаємо, що раніше були розсекречені характеристики "вбивці" iPhone XS Huawei Mate 20 , Який отримає потужний процесор серед Android смартфонів. Тим часом Xiaomi випустила телефон за 29 доларів .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: AndroidInsider Чутки настільки повеселили Google, що вони опублікували в Instagram з наступним текстом: "Ходять чутки про" міні-пікселів ", але нам стало цікаво:" міні "- це скільки?