Casio G-Shock GBA-800-1A - гібридні годинник з крокоміром і Bluetooth. Що за звір?

 1. Основні технічні характеристики
 2. Дизайн
 3. переваги

Всім привіт дорогі друзі. Сьогоднішній огляд присвячений гібридним годинах Casio G-Shock GBA-800-1A. Досить давно хотів купити G-SHOCK, довго вибирав, дивився, в підсумку вибір припав на модель Casio G-Shock GBA-800-1A. І якщо з моделлю я визначився давно, то до моменту покупки встав новий питання: де купити? Спочатку планувалося здійснити покупку в локальному фірмовому магазині, проте при моніторингу цін з цією думкою розпрощався, адже вартість в інтернет-магазинах була значно нижче. Знайшов найдешевший варіант і вже практично зробив замовлення, але почалися проблеми: немає гарантії від Casio, а тільки своя магазинна, немає інструкції російською, десь продають відверті репліки під виглядом оригіналу. Загалом вийшов цілий квест з покупкою, і через пару днів я все ж не став ризикувати і намагатися заощадити і вибрав офіційний інтернет-магазин Casio в Росії (G-STORE.RU). Можливо це у кого-то викличе обурення, проте, саме при покупці годинників Casio я б не рекомендував купувати у підозрілих продавців, аж надто багато підробок даної продукції сьогодні в мережі і величезна кількість постів на форумах, як люди купили репліку замість оригінального годинника.

Основні технічні характеристики
 • Ремінець з полімерного матеріалу;
 • Мінеральне скло;
 • ударопрочность;
 • Водонепроникність до 200 метрів;
 • Цифровий і аналоговий дисплей;
 • Необрітовое покриття на стрілках і відмітках циферблата;
 • Автоматична подвійна підсвічування LED на стрілки і цифрові віконця;
 • Автономність до двох років.
Основні функції:
 • світовий час
 • Календар
 • Часовий сигнал
 • багатофункціональний таймер
 • Секундомір з пам'яттю на 200 кіл, 10 цільових таймерів
 • 5 Будильників
 • функція SNOOZE
 • Вимірювання витрати калорій
 • електрична підсвічування
 • Крокомір STEP TRACKER
 • Bluetooth
 • трекер активності
 • Відображення денної активності в додатку G-SHOCK Connected App
Упаковка і комплект поставки

Доставка посилки зайняла 4 дня, її приніс кур'єр додому. Упакована посилка була в стандартний невеликий пакет транспортної компанії, в загальному нічого особливого. Усередині транспортувального пакета розмістився пакет з логотипом компанії.
Ось вже, що дійсно здивувало, це комплект поставки. Крім замовлених годин, про які я скажу трохи нижче, в пакеті знаходилося кілька приємних бонусів:
1. Набір пластирів, упакований в оригінальну металеву коробку;
2. Набір наклейок з логотипом магазину і посиланням на сайт;
3. Два силіконових браслета з логотипом «G-STORE RUSSIA»;
4. Дерев'яний значок з логотипом компанії;
5. Брелок з логотипом компанії.

Брелок з логотипом компанії

Загалом ціла купа всяких дрібничок і корисностей, які моментально були поділені між дітьми.

Самі годинник упаковані в картонну коробку чорного кольору, на лицьовій поверхні якої є інформація про те, що це G-Shock, що має рівень захисту від попадання вологи WR 20 BAR Самі годинник упаковані в картонну коробку чорного кольору, на лицьовій поверхні якої є інформація про те, що це G-Shock, що має рівень захисту від попадання вологи WR 20 BAR.

На тильній стороні коробки знаходяться штрих-код з вказаною моделлю пристрою і наклейка з ієрогліфами На тильній стороні коробки знаходяться штрих-код з вказаною моделлю пристрою і наклейка з ієрогліфами.

Усередині коробки розташований ще один металевий бокс, на якому нанесені написи, аналогічні, як на основний коробці Усередині коробки розташований ще один металевий бокс, на якому нанесені написи, аналогічні, як на основний коробці.

Всередині металевого боксу, на поролоновою подушечці розташувалися годинник G-Shock GBA-800-1A Всередині металевого боксу, на поролоновою подушечці розташувалися годинник G-Shock GBA-800-1A.

Слід сказати, що в комплекті з годинником йшла ціла «тонна» макулатури, частина якої перебувала в картонній коробці, а частина всередині металевого боксу Слід сказати, що в комплекті з годинником йшла ціла «тонна» макулатури, частина якої перебувала в картонній коробці, а частина всередині металевого боксу. Під макулатурою я маю на увазі: інструкція по експлуатації англійською мовою, інструкція російською мовою (досить докладні і інформативні інструкції), фірмовий гарантійний талон, зазначений гарантійний талон магазина, флаєр з інструкцій по установці програми, і ще ціла купа незрозумілих папірців.

Загалом, комплект поставки дійсно багатий Загалом, комплект поставки дійсно багатий.

Дизайн

Casio G-Shock GBA-800-1A вдають із себе годинник досить великих розмірів (проте одні з найбільш компактних серед всієї лінійки G-Shock), виконані в спортивному стилі. Конструкція годин така, що капсуль механізму годинника захована досить глибоко в масивному, ударопрочном корпусі, про який виробник говорить, що він комбінований, з фірмовою конструкцією з полімерного кожуха і сталевого внутрішнього контейнера. Лицьова поверхня має безліч всіляких виступів і нерівностей. Сам циферблат оснащений стрілками, невеликим LCD дисплеєм, на якому відображається поточний час, дата, секундомір і т.д.

У верхній правій частці, навпаки двох годин, розташований додатковий, круглий циферблат У верхній правій частці, навпаки двох годин, розташований додатковий, круглий циферблат. Стрілки і часові мітки мають люмінесцентне необрітовое покриття. Механізм годинника з лицьового боку захищений міцним мінеральним склом, стійким до виникнення подряпин.

У нижній частині масивного корпусу розташована велика кругла текстурированная кнопка примусового включення підсвічування У нижній частині масивного корпусу розташована велика кругла текстурированная кнопка примусового включення підсвічування.

По периметру циферблата є позначення кнопок управління, які розташовані на торцях годин По периметру циферблата є позначення кнопок управління, які розташовані на торцях годин.

На лівій стороні розмістилися кнопки «Adjust» і «Mode», що відповідають за перемикання і налаштування різних функцій На лівій стороні розмістилися кнопки «Adjust» і «Mode», що відповідають за перемикання і налаштування різних функцій.

На правій стороні корпусу розташовані кнопки «Reset» і «Start», що дозволяють здійснювати управління секундоміром і таймером.

Відсутність поворотної головки для регулювання стрілок дещо бентежило Відсутність поворотної головки для регулювання стрілок дещо бентежило.
На тильній стороні є чотири гвинти, які кріплять задню кришку, виконану з нержавіючої сталі, до корпусу годинника. Сама кришка досить інформативна. На ній можна знайти інформацію про модель, встановлених сенсорах, ступеня захисту і т.д.

Ремінець виготовлений з полімерного матеріалу, гнеться добре, володіє стандартною застібкою з шипом, але матеріал м'яким назвати не можна.

Завдяки текстурованого покриття внутрішньої сторони ремінця і великій кількості отворів в ньому, рука не потіє Завдяки текстурованого покриття внутрішньої сторони ремінця і великій кількості отворів в ньому, рука не потіє.

Як і в багатьох годинах з лінійки G-SHOCK, ремінець оснащений спеціальними кутовими вставками, і руці комфортно.

Як і в багатьох годинах з лінійки G-SHOCK, ремінець оснащений спеціальними кутовими вставками, і руці комфортно

В цілому годинник виглядають ефектно.

В цілому годинник виглядають ефектно

функціонал

Відображення поточного часу відбувається в «стрілочному» і цифровому форматах. Залежно від переваги користувача є можливість відображення часу в 12 годинному або 24-годинному форматі. Як і більшість сучасних годин, Casio G-Shock GBA-800-1A здатні відображати час двох різних регіонів (два різних часових пояси), більш того, для зручності контролю інформації, на цифровому LCD дисплеї передбачена функція відведення стрілок. Для цього необхідно утримати кнопку «Adjust» протягом декількох секунд, після чого стрілки будуть відведені в певне положення, при якому вони не закривають огляд LCD дисплея. Також є підтримка 5 незалежних будильників, плюс можливість повсякчасного повідомлення користувача звуковим сигналом.
Годинник має настроюється підсвічування, світлодіоди якої автоматично активується при підйомі і повороті руки або при натисканні кнопки, розташованої нижче циферблата. Користувачеві також надана можливість змінювати час світіння з 1.5 на 3 секунди і навпаки.

З автономністю у годин все в порядку, і якщо не дуже сильно зловживати підсвічуванням, то штатна батарейка CR2016 здатна забезпечити роботу пристрою до 2 років, а це значний проміжок часу З автономністю у годин все в порядку, і якщо не дуже сильно зловживати підсвічуванням, то штатна батарейка CR2016 здатна забезпечити роботу пристрою до 2 років, а це значний проміжок часу. Звичайно, багато хто може сказати, що подібним показником автономності мають багато моделей інших виробників, проте давайте не будемо забувати про те, що G-Shock GBA-800-1A - це гібридні годинник зі смарт-функціоналом.
До смарт функцій пристрою відноситься вбудований трехосевой акселерометр, призначений здійснювати контроль пройденої відстані, причому сам годинник дуже точно вміють визначати перехід з ходьби на швидкий крок або біг, а випадкові руху рукою просто ігнорують. Інформацію про кількість пройдених кроків можна подивитися на дисплеї годин у форматі: поточна кількість пройдених кроків і кількість кроків, пройдених за попередній годину. При бажанні користувач може встановити мету, у вигляді бажаної кількості пройдених кроків в діапазоні від 1000 до 50000 кроків з градацією в 1000 кроків, максимально можливу кількість відображуваних (пройдених) кроків становить 999999. Прогрес виконання завдання можна відстежувати на додатковому круглому екрані, розташованому у верхній правій частині циферблата.
Раз вже є підрахунок кількості пройдених кроків, значить, є і підрахунок витрачених калорій.
Синхронізація через Bluetooth з мобільним пристроєм дозволяє завантажити всі дані в фірмове мобільний додаток G-SHOCK.

Синхронізація через Bluetooth з мобільним пристроєм дозволяє завантажити всі дані в фірмове мобільний додаток G-SHOCK

Додаток має досить непоганий функціонал (принаймні для даної моделі)
Додаток має досить непоганий функціонал (принаймні для даної моделі). Локалізація інтерфейсу додатку часткова, управління інтуїтивно зрозуміле. На першому екрані є інструкція, що показує, як слід провести сполучення годин з мобільним пристроєм, тут же є посилання на схематичну інструкцію з описом призначення кнопок управління в різних режимах. Додаток здатний будувати графіки денний фізичної активності користувача (лічильник кроків, лічильник калорій і інтенсивність вправ - денна, тижнева, місячна). Більш того, сам годинник оснащені секундоміром з пам'яттю на 200 кіл зі збереженням інформації про час і дату старту. Точність секундоміра складає 1/100 сек протягом першої години, після чого точність виміру складає 1 секунду, а максимальний інтервал вимірювань 24 години.

Таймер з функцією автостарту і автоповтор володіє точністю вимірювання в 1 секунду і загальним часом вимірювань 60 хвилин. Взагалі він добре себе зарекомендував при інтервальних тренуваннях.
У разі постійного сполучення з мобільним пристроєм синхронізація даних відбувається чотири рази на день, після чого всі дані про тренування можна спостерігати на дисплеї мобільного пристрою.
Ну, і який G-SHOCK не обійдеться без фірмових фішок, таких, як календар (з можливістю відображення дати, дня тижня і місяця аж до 2099), і, звичайно ж, водонепроникність і ударостійкість. Що це дає? За великим рахунком нічого, крім того, що за годинами можна взагалі не стежити. Їх можна не знімати як в повсякденному житті, так і при активному занятті спортом, ніяких складнощів в тому, щоб скупатися в озері або поплавати в басейні, не знімаючи годин у користувача не буде. Сам виробник говорить, що годинник здатні витримати занурення на глибину до 200 м., Що дозволяє використовувати їх навіть при занятті дайвінгом. На жаль, перевірити цю функцію можливості немає.
Годинники здатні повідомити власника про відсутність активності. Ця функція дивним чином уживається з функцією економії електроенергії, завдяки якій при тривалій відсутності активності користувача, годинник переходять в сплячий режим. При необхідності користувач також може активувати / деактивувати функцію звукового супроводу натискання на кнопки.

З метою економії енергії в годиннику передбачена функція авіарежім, при активації якої годинник переключаються в режим офлайн, при якому припиняється прийом і передача даних по bluetooth З метою економії енергії в годиннику передбачена функція авіарежім, при активації якої годинник переключаються в режим офлайн, при якому припиняється прийом і передача даних по bluetooth.
Цим функціонал годин не обмежується, але для мене і розглянутих їх можливостей більш ніж достатньо.

переваги

 • Синхронізація з мобільним пристроєм;
 • Захист від вологи;
 • ударопрочность;
 • автономність;
 • Автоматичний календар до 2099 роки;
 • Будильник на п'ять подій;
 • Якість виконання;
 • Дизайн;
 • Індикатор кроку;
 • Точність ходу;
 • Функціонал програми;
 • Функція відведення стрілок;
 • Автоматичний календар;
 • Режим економії електроенергії;
 • Люмінесцентне необрітовое покриття на часових мітках і стрілках;
 • Відображення часу в другому годиною поясі.
недоліки
 • Відсутність датчика серцевого ритму;
 • Відсутність GPS.

висновок

Що ж таке Casio G-Shock GBA-800-1A? Це не просто відмінний спортивний помічник, але і стильний аксесуар. Цю модель полюблять за дизайн багато. Агресивні, масивні, і в той же час, досить легкі, вага годин всього 60 грамів. Практичні - матеріали вироби відмінно поєднуються один з одним. Особливу увагу варто приділити ремінця, він гнучкий, ергономічний, що не пилесборіт, має хорошу довжину і хороший запас регулювання. Однозначно, дана модель підійде людям активним, які звикли моніторити свій темп життя і свої фізичні показники, тим, хто не хоче морочитися з приводу постійної зарядки улюбленого девайса, адже їх автономності позаздрять практично всі власники смарт-годин і фітнес-браслетів, а найголовніше - годинник не бояться ні падінь ні потрапляння в воду. Загалом - відмінний, перевірений часом G-SHOCK. Від Casio іншого очікувати і не варто.

Офіційний магазин

І якщо з моделлю я визначився давно, то до моменту покупки встав новий питання: де купити?
Що це дає?