Посуд Villeroy & Boch (Виллерой і Бох). Відгуки, ціни і магазини посуду Villeroy & Boch в Росії.

  1. Галерея фарфорового посуду Villeroy & Boch:

Все про посуд марки посуду Посуд Villeroy & Boch. Відгуки та ціни

Villeroy & Boch - всесвітньо відома німецька марка посуду з порцеляни та кераміки, що випускає чайні та столові сервізи, дитячий посуд, посуд з фаянсу, скла, кришталю, пластика, емальований посуд і посуд з нержавіючої сталі, а також столові прибори.

Історія виробництва столових наборів «Виллерой і Бох» сягає своїм корінням в далекий 1748 рік. Тоді у французькій Лотарингії Франсуа Бохом (Francois Boch) була заснована невелика мануфактура по виробництву керамічного посуду. У 1836 р вже солідно розрослося і завоювало визнання на ринку підприємство «Жан-Франсуа Бох і сини» об'єдналося з фабрикою Ніколаса Віллероя (Nicolas Villeroy), що спеціалізувалася на виробництві фаянсу.

За більш ніж 260-річну історію свого існування компанія Villeroy & Boch запустила заводи як мінімум в 23 країнах світу, відкрила свої фірмові магазини в 125 державах Європи, Азії та Америки, придбала титул іменитого виробника елітного посуду з порцеляни та кераміки.

Посуд Villeroy & Boch в Росії

Посуд Villeroy & Boch в Росії

У Росії посуд Villeroy & Boch продається з 1995 р Саме тоді відбулося відкриття першого фірмового магазину «Виллерой і Бох» в Москві. Сьогодні посуд даної марки можна купити в 12 реальних магазинах в таких містах нашої країни як Москва (4 точки продажів), Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Челябінськ, Ростов-на-Дону, Ярославль, Красноярськ, Тольятті, Саратов.

Жителі інших міст Росії можуть замовити столові прилади і посуд Villeroy & Boch на офіційному сайті компанії за адресою: www.villeroy-boch.com, а також в провідних онлайн-гіпермаркетах країни і світу: OZON, Amazon, Ebay, Tesco та ін.

Країни-виробники посуду «Виллерой і Бох»

Посуд Villeroy & Boch з різних матеріалів пройшла сертифікацію в Росії і за кордоном Посуд Villeroy & Boch з різних матеріалів пройшла сертифікацію в Росії і за кордоном. згідно даними реєстру Росспоживнагляду , Вона відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам і не представляє небезпеки для здоров'я людини.

За інформацією того ж реєстру, головний офіс компанії Villeroy & Boch розташовується в Німеччині за адресою: 85570 Markt Schwaben Poinger Strasse.4. Судячи з усього, саме там проводиться керамічна і емальований посуд даної марки. Продукція з інших матеріалів може виготовлятися не тільки на батьківщині в Німеччині, але і в будь-який з численних країн, де представлені філії «Виллерой і Бох».

Зокрема, користується найбільшою популярністю в Росії і в світі порцеляновий посуд Villeroy & Boch проводиться в Німеччині, Китаї, Бразилії, Угорщини, Індонезії, Італії, Кенії, Люксембурзі, Словенії, Таїланді, Тайвані, Чехії та на Філіппінах.

Заводи по виготовленню скляного посуду Villeroy & Boch розташовуються в Німеччині, Китаї, Австрії, Бразилії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словенії, Франції та Чехії Заводи по виготовленню скляного посуду Villeroy & Boch розташовуються в Німеччині, Китаї, Австрії, Бразилії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словенії, Франції та Чехії.

Кришталева посуд «Виллерой і Бох», крім самої Німеччини, випускається філіями в Китаї, Австрії, Чехії, Франції, Польщі, Румунії, Словенії, Туреччини та Словаччини.

Фаянсовий посуд даної марки виготовляється в Німеччині, Китаї та Кенії.

Пластиковий посуд Villeroy & Boch з поліпропілену випускається заводами в Німеччині, Китаї, Бельгії, Нідерландах, Італії, Тайвані та Індії.

Набори посуду з нержавіючої сталі, згідно з даними реєстру Росспоживнагляду, виробляються в Німеччині, Китаї, В'єтнамі, Індії, Індонезії, Італії, Кореї і Тайвані.

Ціна посуду Villeroy & Boch

Порцеляновий посуд «Виллерой і Бох», прославлена ​​високими технологічними і візуальним стандартами виготовлення, продається по преміум-цінами. На Amazon.com ціна одного предмета (тарілки, чашки або кружки) Villeroy & Boch в середньому становить $ 30, набір з 6 порцелянових тарілок серії Green Garland в популярному онлайн-гіпермаркеті Європи коштує $ 186.

Відгуки про посуд Villeroy & Boch

Що стосується відгуків про посуд Villeroy & Boch на зарубіжних ресурсах, то вони в основній масі своїй позитивні. Наприклад, на популярному сайті Macys.com з 84 відгуків про набір столового порцелянового посуду серії New Wave від «Виллерой і Бох» 81 хвалебний з 80 -ю оцінками «5» і однієї «четвіркою»:

Так що, якщо Ви можете дозволити собі такий елемент престижу як посуд Villeroy & Boch, сміливо вступайте в ряди дорогих готелів, елітних ресторанів і заможних клієнтів, які купили цей фарфор! Кажуть, престижніше тільки Meissen, але він і коштує дорожче.

Галерея фарфорового посуду Villeroy & Boch:

Читайте також:

Автор статті: Анастасія
Дата публікації: 01.04.2013
Запозичувати матеріали статті без посилання на сайт заборонено!