Розробка бізнес-плану для магазину нижньої білизни

 1. Вартість проекту
 2. Сума оборотних коштів
 3. Асортимент товарів
 4. Прогресивні методи продажу
 5. особливості примірки
 6. розрахунок прибутку

Бізнес на бажанні жінок бути привабливими з рентабельністю в 8-15%  У передбачуваному магазині з продажу натільної білизни планується щоденний потік покупців в 30-80 чоловік

Бізнес на бажанні жінок бути привабливими з рентабельністю в 8-15%

У передбачуваному магазині з продажу натільної білизни планується щоденний потік покупців в 30-80 чоловік. Кожен з них витрачає на покупку в середньому 1000-4000 рублів. Щоб забезпечити зазначений грошовий оборот, необхідний запас товару від 200 до 1000 позицій, розміщений на площі в 40-50 кв. метрів.

Вартість проекту

Початкові витрати для відкриття торгової точки складуть близько 200 000-650 000 рублів. Це сума на оренду приміщення та його ремонт, а також закупівлю першої партії товару.

додатково вивчіть дану статтю про відкриття свого магазину одягу.

Остаточна сума вкладень залежить від площі орендованого або придбаного приміщення, адже від розміру торгового залу будуть залежати і такі статті витрат, як:

 • Орендна плата і оплата комунальних послуг - від 5 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожні 10 кв. м. торгового залу.
 • Вартість ремонту приміщення - 10-30 тис. Рублів за 10 кв. м.
 • Торговельне обладнання (вішалки, манекени, вітрини, стійки, підсвічування вітрин) - 20-35 тис. Руб. за 10 кв. м. простору.
 • Кількість продавців - 1 людина на 20-40 кв. м.
 • Кількість товару - від 200 до 1000 товарних позицій, представлених в повному розмірному ряду (загальна вартість такого запасу може досягати 70-400 тис. Руб).

Слід розуміти, що в бізнес-план магазину нижньої білизни варто закласти не тільки метраж самого торгового залу, а й площа примірочних, підсобних і складських приміщень.

Оптимальним рішенням може стати площа в 40-50 кв. м.

Сума оборотних коштів

Пункти регулярних поточних витрат після відкриття магазину:

 • Орендні і комунальні платежі - від 40 000 до 160 000 рублей.
 • ФОП - два продавці, бухгалтер, прибиральниця - 90 000 - 125 000 рублей.
 • Придбання товару у постачальників - від 400 000 до 2 100 000 рублів.
 • Придбання витратних матеріалів і упаковки - 10 000 - 40 000 рублів.
 • Реклама - 5 000 - 40 000 рублів.
 • Податки і організаційні витрати (банківська комісія, плата за еквайринг) - 16 000 - 40 000 рублів.

Підсумкова сума: 561 000 - 2 505 000 рублей щомісяця.

Можна заощадити витрати і вести бухоблік самостійно, також самому господареві замінювати другого продавця, а прибирання передати на аутсорсинг власнику будівлі.

Асортимент товарів

Як спеціалізації можна вибрати гарне і зручна нижня білизна великих розмірів або комплекти для жінок з нестандартними пропорціями. Попитом користуватиметься і білизна для несиметричною грудей, білизна для годуючих мам, для підлітків або мініатюрних жінок.

Є охочі придбати натільний одяг для комфортних занять спортом, корсети і корсажі для спокусливого вечірнього образу чи тягне і коригуючий білизна для повсякденного носіння.

Якщо хочете дізнатися, як відкрити магазин нижньої білизни, щоб він користувався попитом у покупців, обов'язково включите в асортимент наступну продукцію:

 • бюст'є і бюстгальтери;
 • боді та купальники;
 • корсети, корсажі і грація;
 • комбінації і сорочки;
 • спортивне нижню білизну;
 • домашній одяг;
 • панчохи, колготки, пояси з підв'язками;
 • втягування, коригуючий та антицелюлітний білизна;
 • силіконові чашечки і прозорі бретельки, а також безшовну білизну.

Важливою характеристикою вдалою продуктової лінійки стане розширений розмірний ряд. Пам'ятайте, що кількість людей з нестандартною фігурою набагато більше тих, кому підходять класичні розміри.

Націнка на закупівельну вартість - від 30 до 60%. Ціна за комплект може становити від 300 до 3000 рублів.

Ціна за комплект може становити від 300 до 3000 рублів

Розширте розмірний ряд, щоб залучити ще більше клієнтів

Прогресивні методи продажу

Одна справа - відкрити банальну торгову точку для продажу стандартного нижньої білизни, куди заходять лише повз проходять відвідувачі. Зовсім інша - залучити покупців своїм унікальним пропозицією, щоб з усього міста клієнти їхали саме до вас в магазин.

Вашим завданням якраз і є пошук такої «фішки» і вузькоспеціалізованої ніші, щоб не витрачатися на рекламу, а користуватися «сарафанне радіо» серед своєї цільової аудиторії.

Як підвищити продажі в магазині читайте тут: / 5-sposobov-povysit-prodazhi-vashego-magazina-i-ego-doxod /

При роботі варто використовувати такі інструменти, як:

 • Онлайн-каталог наявних моделей білизни і тих, які можна замовити з урахуванням модних тенденцій на майбутній сезон;
 • Фотовиставка і фотографії зірок в купальниках на території салону-магазину також допоможе виділитися серед конкурентів.
 • Музей історії нижньої білизни взагалі зробить ваш магазин унікальним;
 • Партнерські програми у співпраці з виробниками та відомими брендамі- дозволять виробляти грандіозні рекламні акції і розпродажі з мінімальними витратами.

особливості примірки

Ваші продавці-консультанти, та й ви, як господар (-ка) і менеджер із закупівель, повинні бути знайомі з основами брафіттінга - вміння підбирати бюстгальтер.

Як зазвичай проходить процес покупки натільної білизни?

У магазині вас з порога запитують про те, який ви розмір носите або намагаються з льоту «на око» визначити розмір. Але не кожна покупниця в курсі, як правильно підібрати потрібний розмір і яка з моделей відповідає її потребам, а також про аксесуари, які дозволять зробити непомітним спіднє під будь-яким нарядом.

Не забувайте і про гігієну ваших клієнтів.

Примірка поверх одягу неприпустима, оскільки буде складно визначити нюанси купується моделі, а на голе тіло безбоязно одягнути білизну дозволять спеціальні одноразові найтонші накладки з поліетилену або силікону, які поміщаються в чашечки бюстгальтера перед черговою приміркою.
Це вирішить проблему підбору ідеально сидить «верху».

 • Якщо ви хотіт, щоб вашими клієнтами були переважно жінки, ознайомтеся з бізнес-планом ювелірного салону на цій сторінці .

розрахунок прибутку

Прохідність обраного місця для магазину впливає на кількість покупців і загальний рівень виручки.

Наприклад, на першому поверсі популярного торгового центру при відсутності конкурентів можна розраховувати на 30-60 клієнтів на день, які в сукупності принесуть магазину від 30 000 до 120 000 рублів щодня, що в місяць складе 650 000 - 2 700 000 рублів.
Прибуток в місяць може досягати 85 000 - 205 000 рублей, а в рік від одного до 2,4 млн. Рублів.

Рентабельність - 8-15%. Термін окупності початкових витрат складе від півроку до 1 року.

Як зазвичай проходить процес покупки натільної білизни?