Білизна для вагітних і годуючих. як вибирати

 1. Білизна для вагітних. вибір тканини
 2. Білизна для вагітних. форма бюстгальтера
 3. Білизна для вагітних. Як визначити розмір бюстгальтера
 4. Білизна для вагітних. Як вибрати правильні трусики

Протягом всіх 9 місяців вагітності жіноче тіло змінюється буквально на очах: ​​животик і груди збільшуються, талія зникає, а стегна стають ширшими. Природно, всі ці зміни не можуть не позначатися на комфорті майбутньої мами, і в першу чергу на те, як вона почувається в звичному одязі, а особливо в нижній білизні.

У цій статті розберемо основні моменти: як саме потрібно вибирати білизну для вагітних і чому білизна має бути спеціалізованим. А також підкажемо, які саме форми бюстгальтерів і трусиків життєво необхідні вагітним, а слідом і годуючим жінкам.

Білизна для вагітних. вибір тканини

Потрібно сказати, що в нашій свідомості все ще кріпиться думка про те, що натільна білизна, а особливо для вагітних жінок, обов'язково повинно бути виконане з натуральної тканини Потрібно сказати, що в нашій свідомості все ще кріпиться думка про те, що натільна білизна, а особливо для вагітних жінок, обов'язково повинно бути виконане з натуральної тканини. Це було б абсолютно правильно, якби за останні 100 років світові виробники не навчилися виготовляти матеріали, які багато в чому перевершують, а іноді навіть повністю затьмарюють котон або трикотаж, як за якістю, так і по зносостійкості.

Безумовно, вибирати білизну для вагітних і годуючих потрібно, спираючись на свій власний смак. Слід врахувати особливості фігури, термін вагітності і звичайно ж внутрішні відчуття, саме від них залежить те, як ви будете почувати себе в новій білизні.

Тому, перш ніж остаточно визначитися з вибором, давайте розберемо плюси і мінуси тих і інших видів тканини.

Як правило в якісному білизна для вагітних використовується органічний коттон, виготовлений з натуральних волокон. Приставка "органічний" говорить про те, що під контролем виробника знаходиться, в буквальному сенсі, кожну рослину, яке лягло в основу створення матеріалу.

У натуральних тканин є кілька нюансів, про які слід пам'ятати:

 1. Натуральний котон не розтягується, оскільки не містить еластичних ниток. Він прекрасно тримає форму, але не дає можливості контролювати зростання животика або грудей, а значить виробів з натуральної тканини знадобиться кілька штук, залежно від зміни розмірів стегон і бюста.
 2. При використанні білої натуральної тканини, складно зберегти її первинну білизну. Властивості натуральних волокон такі, що під впливом зовнішнього середовища, т. Е постійної шкарпетки і прання, їх нитки жовтіють.
 3. Термін зносу нижньої білизни з натуральних тканин, коли воно зберігає початковий вигляд, 3-9 місяців.
 • Мікроволокно (мікрофібра)

Мікроволокно винайшли в 1950 році, але для пошиття одягу його вперше почали використовувати лише 22 роки по тому в Японії. Матеріал утворюється в результаті розігрівання поліаміду - синтетичного матеріалу. Але нехай вас не лякає слово поліамід, та це синтетика, але вона абсолютно безпечна для шкіри, оскільки має нейтральний рН 5,5.

Особливість цього матеріалу полягає в тому, що поліамідні нитки, завдяки яким формується тканину, в сотню разів тонше кінського волоса. Соответсвтенно, переплітаючись між собою, вони утворюють максимально щільну, еластичну, але при цьому практично невагому структуру.

У мікроволкна є ряд унікальних якостей, які дозволяють використовувати його навіть в хірургії та вспорте, під час інтенсивних тренувань. Зокрема:

 1. Тканина "дихає". У момент технічного розігріву при виготовленні мікроволкна утворюються "завоздушіни", які забезпечують повну вентиляцію.
 2. Мікрофібра дуже швидко сохне, в 4 рази швидше, ніж вироби з інших видів тканини.
 3. Мікроволокно зберігає температуру. Здавалося б це зовсім неважливо, але насправді збереження температурного режиму вкрай важливо як в період спекотної погоди на вулиці, так і в процесі грудного вигодовування . Адже саме в грудях молодої мами знаходиться "швидкопсувний продукт" - грудне молоко. Жартома можна сказати, що мікроволокно, що використовується для виготовлення бюстгальтера, зберігає материнське молоко, немов в холодильнику. Деякі виробники називають мікрофібру "другою шкірою", оскільки тканину протягом 5 хвилин набуває температуру тіла, не підвищує і не знижує її.
 4. Тканина з мікрофібри не має статичного ефекту, соответсвтенно, на відміну від інших синтетичних маетріалов, вона не електризується, викликаючи неприємне тертя.
 5. Цей матеріал дуже зносостійкий, він не терпить гарячої прання і при дотриманні правильного використання зберігає всі свої функції 5-6 років.

Білизна для вагітних. форма бюстгальтера

Безумовно, при виборі білизни ми в першу чергу думаємо про те, наскільки красиво в ньому буде виглядати наша груди Безумовно, при виборі білизни ми в першу чергу думаємо про те, наскільки красиво в ньому буде виглядати наша груди.

Насправді в пеіод вагітності потрібно відштовхуватися від кілька інших критеріїв вибору, оскільки в цей час головне завдання - зберегти форму грудей і вберегти її від освіти ущільнень. Тому запам'ятайте кілька основних правил:

 • Форма бюстгальтера для вагітних і годуючих жінок повинна являти собою трикутник.

Безумовно, з цим хочеться посперечатися, але насправді вибір такої форми обумовлений простий фізіологією. Трикутник при виготовленні бюстгальтера для вагітних або жінок, що годують придуманий для того, щоб точно вписати в нього коло, тобто жіночі груди.

В період вагітності груди поступово зростає, причому її збільшення відбувається в усі сторони рівномірно. Не може бути такого, що молочна залоза підросла лише в нижній, або тільки у верхній частині - груди ростуть цілком. Це означає, що і підтримка грудей з усіх боків повинна бути рівномірною. Якщо ви виберете будь-яку іншу форму, може трапитися так, що якась частина грудей виявиться надто здавленої, а інша, навпаки, недостатньо зафіксованої. В результаті подібного дисбалансу груди деформується, а відповідно позбавляється колишньої прівлекательності.Кроме того, непотрібне здавлювання може привести до застою молока в період годування.

Для кращого розуміння того, як саме відбувається здавлювання грудей, уявіть собі гроно внограда, адже майже саме так виглядають молочні альвіол. А тепер подумайте, що саме відбувається з виноградом, якщо його стиснути пальцями. Представили? Ось так і з грудьми, через неправильний вибір білизни.

 • Конструкція бюстгальтера для вагітних і годуючих жінок має бути максимально закритим.

З цим важко погодитися, оскільки в більшості своїй, жінки звикли нести груди гордо, практично навстіж. Але подібна закритість в період вагітності і годування дуже важлива: таким чином в грудях зберігається температурний режим. Це обов'язкова умова для нормального формування молозива і якісного "зберігання" грудного молока в період вигодовування. Згадайте про ефект "холодильника", про який ми писали раніше.

 • Чашка бюстгальтера повинна передбачати можливість зростання.

Т. е по суті, тканина бюстгальтера передбачає достатню еластичність, яка б дозволила грудей рівномірно збільшуватися в розмірах. При цьому важливо, щоб тканина, незважаючи на здатність до розтягування, була б досить щільної, щоб забезпечити грамотну підтримку грудей і не допускала її зниження. Щоб перевірити чи вірно розташована груди, можна підставити під молочну залозу просту тарілку - її положення повинно бути паралельним землі, без нахилу вниз. Правильне положення грудей - знижує тиск на діафрагму і дозволяє майбутній мамі дихати глибоко і вільно.

 • Бретелі в бюстгальтері для вагітних і годування повинні бути широкими, щоб забезпечувати грудей максимальну підтримку і уникнути защемлення в спині .

Це важливо, навіть якщо до вагітності у жінки була мініатюрна груди. Буває так, що молочні залози збільшуються до 500-900 грамів кожна і "додають" 2-4 розміру.

На жаль, ніхто, крім матінки-природи не знає в який момент і до яких саме розмірів груди підросте. Відповідно вся навантаження подібного збільшення молочних залоз ляже на ніжну шкіру навколо і вище грудей, а це загрожує розтяжками. Крім того, може відчувати дискомфорт і трапецевидная м'яз, що в свою чергу тягне за собою защемлення в спині або шийному відділі. Також забезпечення якісної підтримки грудей є відмінною профілактикою маститу .

Без додаткової підтримки може бути лише білизна призначене для нічного сну, там конструкція допускає більш вільний крій.

 • Бюстгальтер для вагітних і годуючих жінок повинен мати мінімальну кількість внутрішніх швів.

Це дійсно необхідно, оскільки в цей період жіночі груди дуже чутлива до будь-яких дотиків, а будь-який, зайве дотик може викликати неприємне тертя. Звертайте увагу і на те, як розташовані декоративні елементи, наприклад обробка з еластичного мережива. В ідеалі всі ці естетичні деталі безпосередньо не контактують зі шкірою грудей.

Також, вибираючи бюстгальтер зверніть увагу на можливість розміщення в ньому спеціальних вкладишів для грудей в період годування малюка.

 • Бюстгальтер для годування повинен мати ширшу "спинку".

Дана особливість передбачена з метою забезпечення ще більшої фіксації грудей. Причому, купуючи бюстгальтер в 1 і 2 триместрі у вас повинна бути можливість застебнути гачки на спині на найпершу застібку і в міру збільшення молочних залоз у 3 триместрі, вільно перестегнуть на останню.

Вибрати й купити білизна для вагітних можна в Маміном Магазині.

Білизна для вагітних. Як визначити розмір бюстгальтера

Це мабуть найголовніше питання, особливо якщо ви плануєте здійснювати покупки в інтернет-магазинах. Але спочатку давайте розберемо, як правильно повинен "сидіти" бюстгальтер, для того щоб якісно виконувати всі свої функції. Важливо звернути увагу на наступні моменти:

 • Корсажна стрічка бюстгальтера (то, що ми звикли називати як "обсяг під грудьми") одолжна перебувати на одному рівні спереду, збоку і ззаду. Т. е якщо ви спостерігаєте "перекіс" в будь-яку зі сторін, білизна одягнено або подбрать невірно.
 • Груди не повинна перевалюватися нижче корсажной стрічки, її законне і головне, правильне місце - трохи вище, або врівень зі стрічкою.
 • Якщо ви заснули в білизні, то не повинні його відчувати.

Тут ще трохи відвернемося в сторону математичних розрахунків, освоївши ці прості рекомендації раз, вибір правильного білизни вам забезпечений.

Найважливіший момент: для визначення свого розміру, потрібно завжди знати два числа:

 1. Обсяг під грудьми (ОПГ) - стандартно змиритися жінкою простий сантиметровою стрічкою.
 2. Об'єм грудей - визначається по виступаючим сосок.

Що в розмірах бюстгальтерів позначають цифри 70, 75, 80, 85 і далі?

Це і є розмір під грудьми (ОПГ). Творці білизни прийняли єдину сітку розмірів, згідно з якими, розміри бюстгальтерів збільшуються через кожні 5 см. Але що робити, якщо наприклад, у жінки ОЗУ 73 або, скажімо, 77 см?

Фахівці рекомендують купувати білизну стандартного розміру з «найближчого діапазону» +/- 2 см.

Це означає, якщо у вас ОЗУ 73 або 77 см, потрібно купувати білизну з об'ємом 75, якщо 81 або 82, то потрібно купувати бюст з об'ємом 80, якщо 88 - 90 і т.д.

З цифрами ніби все зрозуміло, тепер розберемося, з буквами. Що при виборі розміру бюстгальтера позначають літери А, В, С і т. Д?

Все досить просто. Ці позначення показують різницю між обсягом під грудьми (ОПГ) і об'ємом самих грудей (ОГ) по випирає сосок.

Якщо різниця становить:

 • від 12 до 14см - це чашка А;
 • від 14 до 16 - чашка В;
 • від 16 до 18 - чашка С;
 • від 18 до 20 - чашка D;
 • від 20 до 22 - чашка Е.

Є ще одна маленька хитрість, яку слід знати.

Якщо ви хочете купити бюстгальтер свого стандартного розміру, але його немає в наявності, придивіться до того, що ще можна підібрати.

Наприклад, якщо ви носите 80С, померяйте розміри 75D або 85B. Логіка наступна: якщо обсяг більше - чашка менше, або навпаки, якщо чашка більше, то обсяг менше.

Схематично це виглядає приблизно так: 75D> 80С> 85B.

Білизна для вагітних. Як вибрати правильні трусики

В ідеалі, для покупки трусиків для майбутніх мам, потрібно знати свій обсяг талії, який був до вагітності В ідеалі, для покупки трусиків для майбутніх мам, потрібно знати свій обсяг талії, який був до вагітності. Але, подібна феноменальна пам'ять, скоріше рідкість, ніж правило.

Тому в більшості випадків розмір допологового білизни може точно відповідати її стандартного розміру одягу, без приємного "баластіка" всередині живота. Але, якщо жінка одужала більш ніж на 16 кг, знадобиться білизна на розмір більше.

У другому триместрі, коли починається помітне зростання матки, можна носити білизну для вагітних, з низькою посадкою, коли трусики знаходяться як би під животом. У міру наближення до заповітного дня пологів, така форма трусів може виявитися незручною, тому в третьому триместрі можна вибирати трусики, які, завдяки особливому крою, лягають поверх кругленький животик.

Кілька моментів, на які також потрібно звернути увагу:

 • У період вагітності трусики завжди повинні бути з глибокою посадкою. Це необхідно для того, щоб білизна не надавало тиску на пахові вузли.
 • У міру набору ваги, ширина ніжок майбутньої мами може злегка збільшитися, враховуйте цей момент. Трусики не повинні здавлювати ноги, заважаючи нормальному кровообігу.

Майте на увазі, що і бюстгальтери і трусики для вагітних потрібно вибирати таким чином, щоб вони радували око. Не варто віддавати перевагу безформним моделям з безглуздою забарвленням, яку часто пропонує сучасний ринок. Ви красиві і привабливі, ви даруєте життя, тому не забудьте включити пункт "естетичність" до переліку обов'язкових вимог до своєї білизни на період виношування чудесного малюка.

Вибрати й купити білизна для вагітних можна в Маміном Магазині.

Ми гарантуємо вам швидке і приємне обслуговування. :)

Представили?
Що в розмірах бюстгальтерів позначають цифри 70, 75, 80, 85 і далі?
Але що робити, якщо наприклад, у жінки ОЗУ 73 або, скажімо, 77 см?
Д?