Як відкрити магазин нижньої білизни?

 1. вибираємо формат
 2. вибір приміщення
 3. Підбір персоналу
 4. просування магазину
 5. Вважаємо доходи і витрати
 6. Як домогтися успіху?

Як показує практика, незалежно від рівня доходу жінки витрачають на нижню білизну набагато більше, ніж, часом, можуть собі дозволити. З точки зору маркетингу, це ідеальний товар, що не залежить від пори року, економічної ситуації в країні і інших чинників. Як відкрити магазин нижньої білизни з нуля?

основні переваги

Досвідчені підприємці визначили такі переваги бізнесу на продажу нижньої білизни:

 • велика націнка (мінімум 100%);
 • товар займає мало місця, можна запропонувати великий асортимент навіть на маленькій площі;
 • не псується;
 • мода на ті чи інші моделі зберігається тривалий час;
 • мінімум вкладень на відкриття магазину.

Перш ніж відкривати точку з продажу білизни, необхідно визначитися з ціновим сегментом. Це може бути дешева продукція, середньої ціни або елітне жіноча білизна. Останнього варіанту варто віддати перевагу тільки при продажу в великому місті і за умови, що у вашому населеному пункті поблизу немає конкурентів.

Що стосується невеликих міст, то краще вибирати продукцію середнього цінового діапазону. Вона є найбільш поширеною.

вибираємо формат

Існує кілька варіантів організації торгівлі таким товаром:

 • Окремий магазин. Для цього будуть потрібні чималі вкладення і оренда великих площ. У такому випадку варто запропонувати кілька варіантів товарів - як середньої ціни, так і елітні моделі. Як правило, подібні магазини представляють собою торгові мережі з філіями по містах і країнах.
 • Точка продажу на базі торгового центру. Найбільш популярний варіант. Вкладення не такі великі, при цьому прохідність досить висока, так як торгові центри відвідує сьогодні велика кількість людей. І є можливість побачити усі товари своїми очима, приміряти і визначитися на місці.
 • Інтернет магазин. Зручний для підприємця, але не дуже зручний для покупця. Відкрити інтернет-магазин набагато дешевше, ніж офлайн-точку продажів, але складніше буде знайти клієнтів. Мало хто зі споживачів захоче купувати такий товар наосліп.

вибір приміщення

У сфері роздрібної торгівлі велике значення має, де знаходиться магазин. Невдало вибране місце занапастить всю ідею. Тому дуже важливо враховувати наступні фактори:

 • площа від 10 квадратних метрів;
 • зручна і велика вітрина;
 • прохідне місце;
 • можливість облаштувати мінімум 2 примірочні.

Хороші показники демонструють магазини нижньої білизни, відкриті в торгових центрах, на вулицях з великою прохідністю, в переходах, на ринках, недалеко від великих магазинів одягу.

Після того як приміщення було вибрано, необхідно зробити в ньому ремонт і оформити у відповідному стилі. Знадобиться та торгівельне обладнання: примірочні, стелажі, вішалки, дзеркала, шафи для зберігання запасів, освітлювальні прилади.

Серйозно підійдіть до оформлення вітрини. При продажу жіночої білизни вона грає не останню роль.

При продажу жіночої білизни вона грає не останню роль

Вітрина - візитна картка вашого магазину

Підбір персоналу

Окрему увагу слід приділити пошуку продавців. Дуже важливо, щоб працівники були не просто кваліфіковані, але і ввічливі, ввічливі. Досвід також відіграє чималу роль. Продавці повинні на око визначити розмір жіночої білизни, щоб допомогти покупцям підібрати підходящу модель. Безумовно, при виборі консультантів в точку продажів віддавати перевагу необхідно виключно жінкам.

просування магазину

Найкраще в бізнесі з продажу жіночої білизни працює саме зовнішня реклама. Тому найбільш ефективними є такі варіанти просування, як:

 • реклама на радіо
 • в ЗМІ
 • білборди, вивіски, штендери.

Додатково можна створити сайт-візитку і групи в соціальних мережах, де ви зможете викладати фотографії продукції, відповідати на запитання покупців і інформувати про акції та новинки.

Вважаємо доходи і витрати

На думку експертів, щоб відкрити невеликий магазин нижньої білизни, знадобиться 300-400 тисяч рублів. Якщо у вас недостатньо коштів, рекомендуємо почитати статтю Як знайти спонсора для бізнесу?

У цю суму входить оплата оренди, покупка торгового обладнання, товарів на продаж, реклама. Окупляться вкладення мінімум через 6 місяців.

Як домогтися успіху?

Пропонуємо Вам ознайомитися з порадами, які дають досвідчені власники магазинів нижньої білизни:

 • Періодично міняйте асортимент. Багато жінок досить часто купують нижню білизну, тому ви завжди повинні мати можливість запропонувати їм щось новеньке. Частіше міняйте вітрини, оформляйте їх згідно модним віянням.

У вас завжди повинні бути присутніми новинки

 • Створіть атмосферу затишку в магазині. У покупців повинно з'явитися відчуття комфорту під час перебування у вашому магазині. У цьому допоможе відповідний світло, музика і інтер'єр.
 • Комбінуйте виробників. Пропонуйте різні марки, щоб у клієнток був вибір.
 • Додайте чоловіче і дитяче білизна в асортимент. Нерідко в такі магазини заходять пари або навіть цілі родини. Важливо, щоб будь-якого користувача також могли знайти щось для себе і піти з покупкою.
 • Наймайте досвідчених продавців або навчайте їх. Сьогодні існує величезна кількість тренінгів, які навчать правильно поводитися з покупцями. Це дуже важливий момент, від якого залежить виручка магазину. Якщо ви регулярно відвідуєте різні торгові точки, то, напевно, могли помітити, що багато консультантів надмірно нав'язливі або навпаки, холодні. Тут важлива золота середина.

Хороший продавець - це половина успіху вашого бізнесу

 • Подбайте про гарній упаковці. На паперові пакети можна нанести логотип. Це підвищує лояльність покупців і збільшує можливість того, що вони стануть вашими постійними клієнтами.
 • П еріодіческі влаштовуйте акції і розпродажі.
 • Запропонуйте супутні товари, які підвищать обсяг продажів. Це можуть бути мішечки для прання білизни, ароматизатори для шафи для білизни, засоби для делікатного прання.
 • Продумайте назву магазину. Ніяких «Валентина» або «Христина». Подібні назви асоціюються з магазинами для жінок в райцентрі.

Цікавитесь бізнесом у сфері торгівлі? Тоді рекомендуємо до прочитання наступні статті:

Готовий бізнес-план магазина одягу

Бізнес-план взуттєвого магазину: як успішно продавати чоловічу, жіночу та дитячу взуття?

Як відкрити магазин second-hand?

Бізнес ідея в торговому центрі - магазин розвиваючих іграшок

Як відкрити магазин сумок?

Якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте поділитися своєю думкою, чекаємо на ваші коментарі!

Підписуйтесь на нашу розсилку, і ви завжди буде в курсі нових ідей малого бізнесу.


Як відкрити магазин нижньої білизни з нуля?
Як домогтися успіху?
Цікавитесь бізнесом у сфері торгівлі?
Як відкрити магазин second-hand?