Медійний банер Яндекса | Медійно-контекстний банер на Яндексі

Медійно-контекстний банер - це один з видів реклами в Яндексі, банер, показує на сторінці результатів пошуку, праворуч від них.

Медійно-контекстний банер - це один з видів реклами в Яндексі, банер, показує на сторінці результатів пошуку, праворуч від них

Використання медійного банера - відмінний спосіб максимально охопити аудиторію, яка цікавиться Вашою тематикою.

Перевагами цього виду банерної реклами є:

  • великий формат банера. Він помітний користувачеві, крім того, розташований строго в першому екрані;
  • покази зацікавленої аудиторії. Демонстрація банера здійснюється тільки за запитом користувача;
  • максимальне охоплення. Ви можете використовувати більш широкі запити, щоб залучити якомога більше цільової аудиторії;
  • можливість обмежити час показів рекламного банера;
  • оплата за кліки. Ви заплатите тільки за переходи на сайт по банеру, а не за його покази.

Якщо Ваша тематика в контексті конкурентна і вартість кліка висока, хорошим рішенням стане медійно-контекстний банер (МКБ). Тут попит поки ще не так «перегрітий», як в текстових блоках. При цьому не можна забувати, що цей вид реклами - додатковий інструмент, а не альтернатива розміщення в Яндекс.Директ.

Крім того, МКБ з'явився в оновленому форматі відносно недавно, тому за багатьма пошуковими запитами можна бути єдиним рекламодавцем, що, безсумнівно, підвищує шанси на успіх.

Зауважимо, що раніше МКБ в Яндексі розміщувався трохи за іншими правилами. Наприклад, оплата здійснювалася за покази, а не за кліки, як зараз. Також неодмінною умовою був набір 750 тис. Показів за запитами для банера, що було проблематичним для рекламодавців у вузьких тематиках. Крім того, раніше не було можливості обмежувати часовий таргетинг для показів банера, тобто покази доводилося здійснювати цілодобово, що не завжди в інтересах рекламодавця.

Ми бачимо, що Яндекс вдосконалює рекламні інструменти, робить їх більш зручними і гнучкими в налаштуваннях. Тим самим рекламодавцям надається ще більший простір для дій. Вони можуть використовувати всі рекламні інструменти по максимуму на користь свого бізнесу.

Вони можуть використовувати всі рекламні інструменти по максимуму на користь свого бізнесу

При проведенні рекламних акцій МКБ буде особливо ефективний, так як на сторінці показується тільки один банер. Це привертає до нього вся увага користувача. Також рекламний банер допоможе збільшити довіру покупців до Вашого бренду. У ряді випадків можна домогтися асоціювання певної тематики з конкретною маркою. За допомогою медійно-контекстного банера можна вивести на ринок новий продукт. Цей інструмент підійде для цієї мети куди краще, ніж Яндекс.Директ, так як він працює вже зі сформованим попитом.

Вимоги, що пред'являються до банера, досить прості. Він повинен бути розміром 240 × 400 пікселів, не більше 120 кілобайт. Можна використовувати формати JPG, PNG або GIF. Банер повинен відповідати всім іншим вимогам, які Яндекс пред'являє до реклами.

Є рекомендації, при дотриманні яких можна уникнути проблем з модерацією банера:

  1. У креативі або банері має бути вся необхідна інформація згідно з вимогами законодавства та правилами Яндекса. У тому числі це стосується і вікових обмежень (особливо це стосується реклами інтернет-магазинів, фінансових організацій).
  2. Текст повинен бути контрастним і легко читаним.
  3. Креатив або банер повинен мати рамку і непрозорий фон.
  4. Не можна використовувати різко переміщаються і мелькають графічні елементи, миготливий фон.

Дотримання вимог до оформлення та налаштування медійного банера обов'язково допоможе створити якісну рекламну кампанію Вашого товару або послуги, підвищити впізнаваність бренду серед покупців.