Оголошення про неспроможність в газеті Комерсант, правила і терміни подачі, банкрутство

 1. Хто публікує?
 2. Терміни подачі заявки
 3. Заявка по електронній пошті
 4. Подача заявки онлайн
 5. Правила оформлення повідомлення
 6. Пошук оголошення про неспроможність на сайті

Оголошення про неспроможність в газеті Комерсант публікуються з 2008 року на підставі урядового розпорядження. Статус офіційного видання для друкування інформації такого роду газета отримала після укладення договору з Федеральної реєстраційної службою.

зміст Згорнути

Хто публікує?

Згідно із законом, юридичні та фізичні особи, щодо яких арбітражним судом винесено ухвалу про початок процедури банкрутства, зобов'язані сповістити про це суспільство. Це необхідно в першу чергу для інших учасників ринку, які потребують інформації про надійність своїх контрагентів. Також після отримання інформації до справи можуть приєднатися раніше неоповещенние кредитори.

Обов'язок публікувати дані про банкрутство покладено на арбітражного керуючого боржника.

Як на прізвище дізнатися про наявність заборгованості через сайт ФССП?

ВАЖЛИВО. Крім передачі відомостей в офіційне видання, керуючий також публікує їх в Єдиному федеральному реєстрі відомостей про банкрутство. Збори або комітет кредиторів може прийняти рішення про публікацію та в інших ЗМІ, крім обов'язкового джерела.

Збори або комітет кредиторів може прийняти рішення про публікацію та в інших ЗМІ, крім обов'язкового джерела

Терміни подачі заявки

Заявку на публікацію в офіційному виданні потрібно подавати не пізніше, ніж протягом 10 днів з дати події, про який йде мова. Як повідомляється на сайті видання, текст публікується не пізніше, ніж через 10 днів після отримання заявки.

Зазвичай інформація такого роду виходить по суботах. При порушенні строків подання інформації арбітражний керуючий може бути оштрафований - відповідне рішення, згідно з наявною практиці, виносить суд.

Топ 3 способи дізнатися код ОКПО по ІПН

Після першого оголошення у виданні розміщуються наступні повідомлення про те, як проходить процес банкрутства, аж до можливої ​​ліквідації підприємства-боржника. Всього для юросіб існує 13 типів оголошень, в тому числі оголошення «про інші відомості».

Для фізосіб їх кількість скорочено до двох: про визнання обгрунтованим заяви на банкрутство з реструктуризацією боргів або про банкрутство з реалізацією майна.

ВАЖЛИВО. Публікації про неспроможність розміщуються на умовах передоплати відповідно до чинного прайс-листом видання. До друку оголошення йде, якщо гроші надійшли приймаючій стороні за три дні до виходу номера. Оплачується опублікування відомостей за рахунок боржника.

Як виключити запис з реєстру боржників по виконавчих проваджень у 2018 році?

Заявка по електронній пошті

Заявка за підписом арбітражного керуючого надсилається у форматі Word. Типовий бланк заяви можна завантажити на сайті газети. Його слід заповнити надіслати на адресу електронної пошти [email protected], приклавши комплект необхідних документів:

 1. Папери, що підтверджують права керуючого.
 2. Копії рішень про банкрутство.
 3. Копії інших судових постанов і ухвал.

Також заповнюється заявка-договір і поміщається сам текст повідомлення.

Подача заявки онлайн

При виборі опції онлайн подача заявки відбувається поетапно на сайті видання. Спочатку вибирається тип повідомлення, а потім заповнюються необхідні форми. Інформація надається аналогічна. Зокрема, в заяві зазначаються:

 • дані про арбітражного керуючого;
 • дані про боржника:
 • дані про організатора торгів.

Поліс ОСЦПВ Росгосстрах через Інтернет: як продовжити його онлайн в 2018

Правила оформлення повідомлення

Для того, щоб оголошення про банкрутство в газеті «Коммерсант» було опубліковано, його необхідно правильно оформити. Зокрема, в тексті категорично забороняється використовувати скорочення, за винятком тих, які встановлені нормативними актами РФ.

Газета «Коммерсант» має право відмовити в публікації, якщо вона не відповідає вимогам закону. Принциповими, зокрема, є відомості, що дозволяють ідентифікувати самого боржника та арбітражного керуючого.

Повний перелік відомостей, які повинні бути в повідомленні, наведено в 28 статті федерального закону про банкрутство. Відступ від шаблону не допускається.

Пошук оголошення про неспроможність на сайті

Оголошення про неспроможність в газеті «Коммерсант» дублюються на сайті bankruptcy.kommersant.ru, де ви можете шукати всіх публікацій по ОГРН або ІПН компанії-банкрута, а також за номером оголошення. У результатах видачі присутній дата публікації повідомлення та сторінка в газеті, на якій його можна знайти. Звірити факт виходу можна по PDF-версії газетної шпальти. Оголошення відсортовані за хронологією в зворотному порядку - від останніх до перших.

ТОП-5 способів дізнатися реєстраційний номер в ПФР

Друк оголошень про банкрутство в «Комерсанті» - обов'язкова процедура, яка повинна бути проведена у встановлені законом терміни і відповідно до чітких правил.

Хто публікує?
Як на прізвище дізнатися про наявність заборгованості через сайт ФССП?
Як виключити запис з реєстру боржників по виконавчих проваджень у 2018 році?