Мембранний бак.

  1. Розширювальний бак для опалення.
  2. Розрахунок гідравлічних систем.
  3. Види систем опалення будинку.
  4. Встановлення опалення.
  5. Канальний кондиціонер.

Мембранний бак є герметичним посудиною, що складається з двох відсіків, які розділені між собою гнучкою мембраною. Принцип його роботи заснований на тому, що при зростанні в системі тиску води, відбувається розширення водяного відсіку бака, він заповнюється великою кількістю води, а відсік з повітрям при цьому стискається. При зменшенні обсягу, починає зростати тиск повітря, поки не відбудеться урівноваження тиску води. При падінні в системі тиску (воно стане менше, ніж тиск повітря), під дією тиску повітря відбувається скорочення мембрани, це сприяє зменшенню відсіку з водою, який назад в систему виштовхує воду, заповнюючи втрати тиску. Мембранний бак буде в систему "віддавати" воду до того моменту, поки не урівноважиться тиск повітря і води.

Використовувати в замкнутих системах опалення розширювальні баки необхідно тому, що вони компенсують розширення води, яке відбувається при її нагріванні (приблизно на 4% вода збільшується в обсязі при нагріванні до 90 ° C). Обсяг розширювального бака повинен бути розраховані таким чином, щоб він був в стані "погасити" розширення всієї знаходиться в системі опалення води. Якщо не застосовувати розширювальний бак , То тиск в трубах при нагріванні води буде сильно зростати і може статися пошкодження опалювального обладнання.

Розширювальний бак для опалення.

Для компенсації збільшення об'єму теплоносія в результаті температурного розширення, необхідний розширювальний бак для системи опалення Розширювальний бак для опалення.

Розрахунок гідравлічних систем.

Основи розрахунку гідравлічної системи, формули для гідравлічної розрахунку трубопроводу. Розрахунок гідравлічних систем.

Види систем опалення будинку.

Типи і види системи опалення будинків, повітряні опалювальні системи, водяні системи опалення, електричні системи опалення. Види систем опалення будинку.

Встановлення опалення.

Установка систем опалення в приватному будинку і квартирі, схеми і етапи встановлення опалення. Встановлення опалення.

Канальний кондиціонер.

Канальний кондиціонер, області застосування канальних кондиціонерів, монтаж канального кондиціонера. Канальний кондиціонер.