Земельні торги: майбутні власники індивідуального житла поповнили бюджет Єкатеринбурга на 6 мільйонів рублів

11 вересня 2012 13:00 11 вересня 2012 13:00   Черговий аукціон з продажу земельних ділянок для житлового будівництва, а також права укладення договорів оренди на них відбувся у вівторок, 11 вересня, в Адміністрації міста Єкатеринбурга

Черговий аукціон з продажу земельних ділянок для житлового будівництва, а також права укладення договорів оренди на них відбувся у вівторок, 11 вересня, в Адміністрації міста Єкатеринбурга.

Сьогодні з молотка пішло 8 лотів. В результаті бюджет міста поповнився майже на 6 мільйонів рублів. При цьому розмір земельних ділянок варіювався від 500 до 1400 квадратних метрів. Всі вони розташовані на територіях, які згідно з Генеральним планом розвитку уральської столиці відведені під індивідуальну забудову - 4 з розіграних лотів знаходяться в селищі Мідний, а решта в селищах Зелений Бор, Ізопліт, Палкино і Істок.

Як зазначив заступник начальника Департаменту архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин Адміністрації міста Єкатеринбурга Михайло Губін, індивідуальне житло як і раніше користується попитом серед екатеринбуржцев, а значить, затребувані і ділянки для будівництва таких об'єктів. Кращим підтвердженням цього є той факт, що на сьогоднішній день муніципалітет вже перевиконав річний план з реалізації земельних ділянок і права оренди на них, а попереду ще чотири місяці роботи.

Це не означає, пояснив Михайло Губін, що бажають придбати такий об'єкт залишаться без пропозицій, так як фахівці Департаменту постійно готують до аукціонів нові ділянки, які зможуть задовольнити будь-який попит.Ключові слова: аукціон , Головархітектура , житло , землекористування , михайло Губін

Матеріали по темі