Як купити машину з Японії: способи покупки японських авто

  1. Як купити авто з Японії: шукаємо доступні ринки продажів
  2. Як замовити машину з Японії з аукціону: вивчаємо процес доставки
  3. Переваги та недоліки покупки: чи варто, і чому купують «праве кермо»?

У зв'язку з кризовою ситуацій не кожен може дозволить собі новенький автомобіль У зв'язку з кризовою ситуацій не кожен може дозволить собі новенький автомобіль. Так що гріха таїти, часом навіть на старе авто важко нашкребти грошей, тому доводиться шукати різні обхідні шляхи, як і де можна було б придбати дешеве транспортний засіб. Одним з таких способів стати автовласником є ​​покупка машини з Японії без пробігу по Росії, але і тут з'являється велика складність: де замовити таке авто, та й чи вигідно таке діло. Нижче ми спробуємо дати остаточну відповідь на питання, чи варто купувати «праве кермо».

Як купити авто з Японії: шукаємо доступні ринки продажів

Найпростіший і доступний кожному спосіб купити «японку» - це перекупити її на території Росії, благо, пропозиція на такі авто завжди висока. Такий варіант дуже вигідний в тому плані, що ви можете не просто побачити своє майбутнє авто на фото, але і особисто його оглянути, сісти за кермо і т.д. Але ось при купівлі автомобіля з Японії в Росії ви можете зіткнутися з двома проблемами: висока ціна і «чорним» минулим автомобіля (можливо, він був викрадений , Або його відновлювали після важкої аварії ). З цієї причини, ми радимо вам вибрати або варіант з покупкою зі стоянок на території Японії, або ж з аукціону через офіційних дилерів або компанії-посередники.

Що таке стоянка, і які авто на ній можна купити?

Що таке стоянка, і які авто на ній можна купити

По всій Японії (практично в кожному великому місті) є спеціальні автостоянки, де власники виставляють на продаж свої старі автомобілі. Правда, розраховані вони в основному на самих японців, тому ціна тут не така вже й низька.

Варто також відзначити, що на такі стоянки автомобілі потрапляють з автоаукционов, тобто вже не за найнижчою ціною. А якщо врахувати ще й додаткові накрутки, тоді краще вже відразу звернутися на аукціон і придбати авто там. Хоча, якщо говорити виключно про якість таких машин, то воно є дуже високим. Як стверджують експерти, японці змінюють свої автомобілі кожні 4 роки. Зрозуміло, що на ідеально рівних дорогах вони не встигають їх сильно «потріпати».

Але це все були так звані «Прапорцевим» стоянки, тоді як в портових містах Японії можна наштовхнутися на ще один вид стоянок, на яких росіяни найчастіше і скуповують автомобілі. Однак варто зазначити, що на ці стоянки автомобілі завозяться не тільки від власників і з аукціонів. Тут можна зустріти дуже багато битих авто, які не тільки розбираються і відправляються на «велику землю», а й прямо в порту ремонтуються, фарбуються і відправляються як нові.

Зрозуміло, що купувати такі машини не варто, оскільки в ході ремонту не завжди навіть випрямляються вм'ятини на кузові автомобіля - їх просто закладають шпаклівкою. Те ж стосується і пробігу, який суттєво зменшують. Найчастіше подібна покупка призводить тільки до витрати грошей.

Особливості японських автомобільних аукціонів

Аукціон автомобілів з Японії - це хоча і важкодоступний ринок автомобілів для росіян, але все ж більш надійний Аукціон автомобілів з Японії - це хоча і важкодоступний ринок автомобілів для росіян, але все ж більш надійний. Правда, є в цих аукціонах один великий нюанс - торгуватися на них особисто ви не зможете. Торги можуть вестися або від імені офіційних дилерів, або від компаній-посередників, які найчастіше також працюють через тих же доларів. Хоча наявність посередників і передбачає більш високі витрати, але, оскільки іншого варіанту отримати японське авто у нас немає, то саме до нього ми і рекомендуємо звертатися.

Як замовити машину з Японії з аукціону: вивчаємо процес доставки

Отже, якщо ви твердо вирішили замовити машину з Японії з аукціону, то, перш ніж почати процес покупки, дуже важливо розібратися з усіма його нюансами. Варто розуміти, що якщо знехтувати хоча б кількома з них, можна або отримати не те авто, або переплатити за нього солідну суму грошей. Але про все по порядку.

вибір посередника

Як ми вже згадували, замовити машини з Японії без пробігу по Росії можна або у офіційних дилерів марки, або через спеціальні компанії, які займаються подібною діяльністю.

З компаніями співпрацювати набагато простіше, так як вони намагаються максимально догодити своїм клієнтам і виконують за них повністю всю роботу, аж до вибору моделі автомобіля та оформлення розмитнення. Але при цьому всі виконувані ними послуги вам доведеться додатково оплачувати, що значно збільшить ту суму, за яку спочатку буде придбаний автомобіль на аукціоні.

Що ж стосується дилерів, то хоч вони і дадуть вам перед покупкою можливість особисто оцінити авто і посидіти за його кермом, але от знайти дилера і домовитися з ним про покупку «японки» буде не так легко Що ж стосується дилерів, то хоч вони і дадуть вам перед покупкою можливість особисто оцінити авто і посидіти за його кермом, але от знайти дилера і домовитися з ним про покупку «японки» буде не так легко. Адже дилери зазвичай поставляють ті автомобілі, які вони змогли купити, замовляти у них конкретні моделі можна не завжди.

Знову ж приходимо до висновку, що якщо купувати машину з доставкою з Японії, і при цьому орієнтуватися на конкретну модель, то все ж слід звертатися в компанії, які спеціалізуються виключно на подібній діяльності. Якщо репутація у такій організації позитивна, і ви легко можете знайти людей, які вже співпрацювали з ними, - замовляйте авто з Японії через неї.

вибір автомобіля

З ці питанням зазвичай проблем не виникає, так як, отримавши доступ до сайту аукціону автомобілів, ви зможете не тільки переглянути всі лоти, а й ознайомитися з самим докладним їх описом. При цьому компанія може порадити вам, на які моделі краще звертати увагу, тобто на які моделі ви можете бути єдиним покупцем, тому зможете забрати їх з аукціону за стартовою ціною.

Варто зазначити, що аукціон автомобілів з Японії - це дуже прозора організація, в якій всі зазначені дані щодо автомобілів 100% будуть сходитися з реальністю. Тут не буде «чорної» історії, викрадень, перефарбованих кузовів або переустановленних деталей. Такі аукціони дуже дорожать своєю репутацією, тому самі ретельно перевіряють кожне авто.

Як проходить процес покупки авто через аукціон?

Тут все досить просто Тут все досить просто. За кілька днів до оголошення аукціону лоти з'являються на його офіційному сайті, і вам дається час для того, щоб ви змогли зробити свою ставку. Ставки починають прийматися ще за день до офіційного відкриття аукціону. Після цього ви чекаєте, чи з'являться ще покупці на автомобіль, який вам сподобався. В цілому можна торгуватися і постійно піднімати ставку, але якщо покупців з'являється дуже багато, то краще вибрати інше авто, інакше ціна може стрибнути дуже високо. Якщо ж вам пощастить - ви можете стати єдиним покупцем.

Далі вже починають працювати представники тієї компанії, в яку ви звернулися. Вони офіційно оформляють документи про покупку автомобіля, який відправляється в порт і вже на судні переправляється на територію Росії.

Забираємо свій довгоочікуваний автомобіль

Коли судно причалить до берегів Росії, компанія вам про це повідомить. Варто зазначити, що з моменту проведення аукціону і до моменту, поки автомобіль прибуде в Росію, може пройти близько місяця, а то і більше. Але і після прибуття судна ви не зможете відразу ж забрати автомобіль, оскільки його ще чекає досить тривалий процес розмитнення.

Найчастіше компанії-постачальники автомобілів з Японії займаються подібною паперовою тяганиною самостійно, так що вам залишиться тільки чекати і готувати гроші на оплату. Хоча багато посередників просять частина суми відразу по факту викупу автомобіля з аукціону, а всю решту суми за доставку і оформлення документів доводиться виплачувати після отримання. У цьому питанні будьте максимально уважні, щоб не переплатити. За фактом виплати всієї грошової суми ви нарешті зможете забрати свій автомобіль. Не забувайте, що після його отримання необхідно відразу ж звернутися в ГИБДД для реєстрації.

Переваги та недоліки покупки: чи варто, і чому купують «праве кермо»?

Як купити машину з доставкою з Японії, ми вже розібралися. Залишилося лише обговорити, чи варто купувати автомобіль з правим кермом для їзди по вітчизняних дорогах. Давайте ж розберемося, що змушує багатьох автолюбителів купувати саме «японки»:

1. В першу чергу, привабливою для російського покупця є ціна на старі автомобілі японського виробництва, які продаються практично в тій же якості, в яких були випущені з конвеєра. По суті, за дуже низьку вартість вдається придбати нове авто.

2. Конкурувати з японськими автомобілями по надійності не може жоден автоконцерн. Багато хто навіть дивуються, як стійко ці автомобілі переносять непросте випробування російськими дорогами, при цьому ще й кілька років поспіль можуть обходитися без ремонту. Все ж продумана і міцна конструкція автомобіля в цьому питанні означає практично всі.

3. Автомобілі з правим кермом сьогодні прийнято вважати найбільш технологічними, оскільки навіть недорогі моделі в цій країні намагаються оснащувати максимальною кількістю корисних «добавок». Наприклад, понад 95% всіх авто, які випускаються на внутрішньому ринку Японії, обладнуються кондиціонерами. На жаль, європейські та американські виробники похвалитися подібним не можуть.

Купівля вживаного японського автомобіля має також перевага перед покупкою нового Купівля вживаного японського автомобіля має також перевага перед покупкою нового. Полягає ця перевага в тому, що японці для свого внутрішнього ринку випускають автомобілі більш високої потужності, тоді як для товару на експорт вони можуть спеціально її знижувати. Прикладом є автомобіль Nissan QG18DE, який на внутрішньому ринку продавався з потужністю двигуна в 125 кінських сил, а на зовнішньому мав всього 114.

Явним недоліком замовлення машини з аукціону в Японії в основному є лише те, що це не дає вам можливості особисто побачити авто до моменту остаточної покупки. Так, вам буде надано повний опис автомобіля з усіма його характеристиками і особливостями (а японці в цьому питанні настільки ретельні, що не пробачать собі, якщо упустять в описі навіть найменшу подряпину), і так, ви зможете побачити докладні фотографії автомобіля, який збираєтеся придбати . Але все ж вперше ви його побачите вже тоді, коли договір про покупку вже буде неможливо скасувати.

Проте, на сьогоднішній день купити авто з Японії - це хоч і тривалий, але найбільш дешевий спосіб отримати практично нове і дуже якісне авто, на якому ви зможете їздити кілька років поспіль і не думати про проблеми. Ну а в разі чого практично тим же шляхом ви зможете замовити і запчастини до свого автомобіля.

Що таке стоянка, і які авто на ній можна купити?
Як проходить процес покупки авто через аукціон?
Переваги та недоліки покупки: чи варто, і чому купують «праве кермо»?