ОРИГІНАЛЬНІ Кільця і ​​персні з черепами В СТИЛІ РОК. Обговорення на LiveInternet

TRIO_JOKER всі записи автора

ОРИГІНАЛЬНІ Кільця і персні з черепами В СТИЛІ РОК

В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ДЖОКЕР

Ювелірна майстерня JOKER створює неформальні прикраси, рок атрибутику і аксесуари в стилях Gothic, Ethnic, Fantasy і Rock. Дизайн і стилістика прикрас орієнтована на різні сучасні молодіжні субкультури. Працюючи над колекціями аксесуарів і прикрас, ми поєднуємо традиційні ювелірні технології з власними художніми розробками і дизайнерськими рішеннями.

Ювелірна майстерня JOKER розробила абсолютно новий підхід до моделювання прикрас, і знайшли свій власний оригінальний і впізнаваний стиль. Ми пишаємося тим, що сьогодні бренд JOKER - це синонім абсолютної оригінальності і найвищої якості.

Кільця колекції «Рок-атрибутика» поєднують в собі різні елементи напрямків Gothic, Fantasy, Rock, Punk, Hard rock, Heavy metal з акцентом на головній темі колекції - видатної довгою історією, кожна епоха якої народжує свої особливості і переваги, це бунтарський дух свободи , спосіб життя навіяний «сильної» музикою і підкріплений особливим світоглядом. В основу колекції лягла світова історія розвитку рок-музики, пропущена крізь призму нашого сприйняття і прикладена до традицій ювелірної майстерності.
Рок-стиль в образі - це бунтарський дух свободи, спосіб життя навіяний «сильної» музикою і підкріплений особливим світоглядом. Рок як музичний жанр виник в 50-ті роки двадцятого століття. Відправною точкою цього послужило винахід в 1951 році електрогітари.
Напрямок рок-музика об'єднує в собі кілька видів, але всі вони родом з рок-н-ролу, а точніше, з його різновиди - рокабіллі (мікс року, блюзу і кантрі). Датою зародження даного стилю експерти називають 12 квітня 1954 року народження, в цей час світ почув композицію «Rock around the clock» Білла Хейлі.

Рок як стиль одягу і атрибутики формувався з наслідування фанатів популярних груп або окремих виконавців своїм кумірам.Наіболее популярним виконавцем рокабіллі в 50-і роки був Елвіс Преслі. Його стиль незмінно об'ємна зачіска, костюми і наявність великих кілець і кулонів.
Зародження і становлення одного з найбільш популярних стилів в світі моди «рок» або «стиль року» У 70-ті роки так само з'являється новий напрям в музиці - шок-рок. різновид рок-музики, в якій виконавці за допомогою костюмів, бутафорії, текстів прагнуть шокувати, жахнути глядача. Шок-рок - не музикальний жанр, цей термін позначає тільки стиль виступів і тематику текстів. Музика, що виконується шок-рокерами, може бути будь-який, частіше за все це хеві-метал або індастріал-рок. Виконавці Еліс Купер, Джим Моррісон і Девід Боуї, Оззі Осборн створюють яскраві образи, які включають андрогінні вигляд, яскравий макіяж, екзотичні сценічні костюми і звичайно прикраси великі кільця з черепами, тваринами, велика кількість кулонів і підвісок, сережки, шкіряні браслети і т.д .

ШВИДКА і НАДІЙНИЙ ДОСТАВКА ПО ВСІЙ КРАЇНІ!

В МОСКВІ І СПб - КУР'ЄР ДО ДВЕРЕЙ КЛІЄНТА від 1 до 2 днів або зручні пункти видачі.

В МОСКВІ І СПб - КУР'ЄР ДО ДВЕРЕЙ КЛІЄНТА від 1 до 2 днів або зручні пункти видачі