На країни Африки на південь від Сахари припадає 90% всіх випадків малярії - ВООЗ

70% жертв малярії в країнах Африки на південь від Сахари - діти / УНІАН


В регіоні вдалося налагодити діагностичне тестування для дітей і забезпечити профілактичне лікування для жінок. У 2015 році у більше половини жителів регіону була можливість використовувати протимоскітні сітки. Ще п'ять років такі сітки були лише в кожній третій родині. Однак, незважаючи на ці досягнення, малярія поки не відступає , пише Центр новин ООН .

«Безумовно, прогрес є. Однак міжнародному співтовариству поки не вдалося значно розширити масштаби послуг і допомоги населенню, необхідні для перемоги над захворюванням », - заявив директор Програми ВООЗ по малярії Педро Алонсо.

Читайте також ВООЗ планує запустити проект по масштабної імунізації дітей Африки проти малярії

На країни Африки на південь від Сахари припадає 90 відсотків усіх випадків захворювання малярією в усьому світі і понад 90 відсотків всіх випадків смерті від неї. 70 відсотків жертв малярії в країнах Африки на південь від Сахари - діти.

Згідно з даними нової доповіді ВООЗ, в минулому році було зареєстровано 212 мільйонів нових випадків малярії і 429 тисяч випадків смерті від неї.

Читайте також За 15 років смертність від малярії в Африці впала на 66%

У травні 2015 року Всесвітнє асамблея охорони здоров'я прийняла Глобальну технічну стратегію ВООЗ по малярії - нову «дорожню карту» терміном на 15 років. Ця стратегія передбачає 90-відсоткове скорочення захворюваності на малярію та смертності від неї в світовому масштабі до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter