Замовлення одягу Liu Jo (Ліу Джо) в Італії оптом

Оптові закупівлі одягу Liu Jo (Ліу Джо) в Італії. Замовлення колекцій Liu Jo в шоу румі в Мілані на сезон вперед

Наша сторінка в Instagram: buyer_opt_italy

Пропонуємо оптовим покупцям з нашою допомогою робити замовлення колекцій одягу Liu Jo на наступний сезон за системою попередніх замовлень в Мілані в шоу румі від їх фабрики. Одяг цього бренду відносно недорога (середньо - високий сегмент), стильна і дуже добре продається!

Загальна корисна інформація про закупівлю оптом одягу в Італії перебуває тут . Замовлення робляться два рази в рік в періоди кампаній продажів (лютий-березень на осінь-зиму, липень-вересень - на весну-літо наступного року).

Якщо Ви хочете дізнатися, як можна домогтися приголомшливого успіху в бізнесі за 15 років, почавши його з нуля, зверніть увагу на італійський бренд жіночого одягу Liu Jo (Ліу Джо). Два брата з міста Капрі створили свій власний бренд в 1996 році. Вони зуміли створити унікальний стиль марки, зробивши ставку на італійську елегантну простоту, жіночність, романтичність, бездоганний крій.

Бренд орієнтований на жіночу аудиторію з хорошим смаком, має середній достаток і бажає при цьому купувати одяг відмінної якості, стильного дизайну, ціна на яку не захмарна, а цілком реальна. Це дуже широка соціальна верства, тому Liu Jo процвітає завдяки правильно обраної цільової аудиторії.

Великих розмірів в цій марці немає! В основному вона підходить струнким дівчатам і жінкам. Рекламне обличчя компанії - англійська модель Кейт Мосс, яка завжди відрізнялася супер - стрункістю і вмінням виглядати в будь-якій ситуації злегка недбало, навіть кілька «пом'яте», але, тим не менш, завжди чудово! Джинси Ліу Джо починаються з 25-го розміру, і це де - то максимум 42-й російський!

Джинси Ліу Джо починаються з 25-го розміру, і це де - то максимум 42-й російський

Кольори, які вважають за краще використовувати дизайнери марки, в основному, неяскраві, тони спокійні, забарвлення не «кричущі». Як декор часто використовується мереживо. Як правило, асортимент моделей в кожній колекції дуже широкий, і це також сприяє високому попиту покупців.

Цю марку люблять самі італійки! Стиль бренду можна охарактеризувати як сучасний, міський, smart - casual, megapolis - style. У колекціях завжди присутні витончені ділові костюми, відповідні не тільки для офісу, але і на вихід, елегантні облягаючі сукні.

Неможливо уявити цей бренд без джинсів! Джинси Ліу Джо сідають ідеально, мають, як правило, низьку посадку. Серед струнких покупців популярна облягає модель «скинни». Дуже популярні пуховики Ліу Джо. З джинсами вони виглядають чудово! Сумки мають яскравий, виразний дизайн, часто з великими декоративними елементами «під золото» і завжди розкуповуються практично повністю.

З - за високої популярності марки, залишків в ній майже немає! Ми рекомендуємо для закупівель цей чудовий бренд власникам магазинів. Для того, щоб зробити замовлення в шоу румі Liu Jo, необхідна презентація магазину (фото всередині і зовні, метраж, точна адреса). Чекаємо вас в Мілані! Про послуги байеров в Мілані ми докладно написали тут .