Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку

 1. Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку Переказ грошей на карту можна...
 2. Гроші на карту Ощадбанку через банкомат
 3. Мобільний переказ грошей
 4. Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн
 5. Переказ грошей на карту в Ощадбанку
 6. Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку
 7. Покласти гроші на карту можна в касі банку
 8. Гроші на карту Ощадбанку через банкомат
 9. Мобільний переказ грошей
 10. Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн
 11. Переказ грошей на карту в Ощадбанку
 12. Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку
 13. Покласти гроші на карту можна в касі банку
 14. Гроші на карту Ощадбанку через банкомат
 15. Мобільний переказ грошей
 16. Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн
 17. Переказ грошей на карту в Ощадбанку

Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку

Переказ грошей на карту можна виконати різними способами. Часто переклад виконують готівковими коштами в касі банку за реквізитами карти. Для цього потрібно повідомити ім'я та прізвище власника картки, номер рахунку і пред'явити свій паспорт. За переклад через касу банку стягується комісія, тому набагато зручніше і вигідніше виконати переклад готівкою за номером картки через термінал Ощадбанку.

Ще простіше, а в деяких випадках і вигідніше, зробити переклад в банкоматі, з карти на карту. Переклад між картами Ощадбанку одного регіону проводиться без справляння відсотків. Важливе значення має і час перекладу, всього кілька годин.

Дуже зручно виконувати перерахування грошей, якщо підключити до карти послуги "Сбербанк онлайн" і "Мобільний банк". Переказ з рахунку на рахунок карти, в тому числі і кредитної, ви можете виконувати сидячи вдома за комп'ютером або за допомогою мобільного телефону. Мобільний переклад найчастіше не передбачає комісію, якщо пластикові карти або банківські рахунки належать вам.

Гроші на карту Ощадбанку можна вивести з електронних платіжних систем, наприклад Qiwi, Webmoney та ін. За виведення грошей передбачена комісія, розмір якої визначає кожна система і може досягати декількох відсотків. Так, наприклад, при виведенні грошей з гаманця платіжної системи Яндекс Гроші на карту Ощадбанку комісія складе приблизно 3% від суми.
Є й інші способи поповнення рахунку банківської карти, наприклад через термінали Ківі, поштові перекази.

Покласти гроші на карту можна в касі банку

Вносити гроші на карту через касу Ощадбанку незручно, а головне невигідно, в порівнянні з іншими способами. Але, коли у відділенні банку немає терміналу або у вас немає карти Ощадбанку, то доводиться користуватися даними способом. Переказ з рахунку ощадкнижки на рахунок карти - це ще одна причина звернення до касу банку.

Рідко, але іноді буває і так, що грошові купюри нової серії банкомат або термінал не хоче приймати. Апарат ще не встигли переналаштувати на прийом нових банкнот. В такому випадку доведеться також звертатися в в касу банку.
Великі суми грошей теж бажано переводити на рахунок карти в касі банку. Погодьтеся, що вставляти в термінал по одній купюрі кілька сотень тисяч рублів не дуже зручно. Крім того, все-таки віддати гроші в руки касирові банку і отримати касовий чек з печаткою, надійніше.

Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт. В інших випадках доведеться вказати не тільки номер карти, але і прізвище, ім'я власника картки, номер відділення Ощадбанку, що видав картку, а іноді і номер рахунку карти.
Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт Всі ці реквізити можна знайти на лицьовій стороні картки, крім номера рахунка карти. Не плутайте його з номером картки. На відміну від номера картки (16 цифр) номер рахунку банківської карти складається з 20 цифр і вказується на листочку, що знаходиться в "секретному" конвертику разом з пін-кодом.

За переказ грошей на карту через касу Ощадбанку передбачена комісія. Розмір її залежить від багатьох факторів. Детально про це краще дізнатися у співробітників того банку, в якому ви будете виконувати переклад. Ми лише наведемо найбільш загальні приклади стягуються відсотків, передбачені за переказ грошей в системі Ощадбанку. Комісію оплачує той, хто відправляє гроші.
За переклад через касу банку на карту, видану в інших регіонах країни, комісія складе 1,5% від суми, але не менше 30 рублів. В системі бліц перекладів Ощадбанку - 1,75%. (2013 рік)

Гроші на карту Ощадбанку через банкомат

Покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат або термінал - це найпростіший і доступним всім спосіб. Навіть для тих, хто це робить вперше, зробити цю операцію не складе ніякої складності. Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби.

Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби

Візьміть в праву руку картку так, щоб логотип її (значок і зображенням платіжної системи) перебував у вас під великим пальцем, і вставте в приймальне віконце. Тиснути сильно не потрібно, банкомат сам втягне її. Через кілька секунд з'явиться меню з пропозицією вказати пін-код банківської картки . Наберіть на клавіатурі цей шифр і натисніть клавішу "Продовжити".
Пін-код потрібно вказувати точно. Три неправильних спроби і ваша карта може залишитися всередині банкомату, до з'ясування обставин у письмовому вигляді.
Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції "Внесення готівки" і вставте купюри в приймальний лоток.

Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції Внесення готівки і вставте купюри в приймальний лоток

Якщо вам потрібно перевести гроші з картки на картку, виберіть пункт "Переказ коштів" і вкажіть номер картки одержувача. На клавіатурі наберіть потрібну суму і завершите операцію.
Після закінчення операції, відмовтеся від слушні кроків, заберіть (в першу чергу) карту і дочекайтеся чека.

Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат? Якщо переклад виконується через банкомат Ощадбанку на карту Ощадбанку "свого" регіону, то комісія не передбачена. Лише при переказі грошей в інші регіони стягується комісія в розмір 1% від суми, але не менше 30 рублів. (2013 рік)
Якщо гроші з картки Ощадбанку будуть зараховуватися на карту іншого банку, то комісія (1% від суми) буде нарахована в будь-якому випадку, навіть якщо цей банк знаходиться в одному і тому ж місті.
Готівкові гроші зручніше і вигідніше вносити на карту Ощадбанку через платіжні термінали і банкомати. По-перше, для цього не потрібно паспорт, а по-друге, вам потрібно знати лише номер картки отримувача, не кажучи вже про відсутність або мінімальний відсоток за переклад.
Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат Відсотки за переказ грошей на карту стягуються з відправника, враховуйте це, якщо вам потрібно відправити точну суму. Врахуйте також і те, що розмір комісії може змінюватися, тому обов'язково уточнюйте його у відділенні свого банку або по безкоштовній гарячій лінії Ощадбанку.

Мобільний переказ грошей

Покласти готівку на карту Ощадбанку зовсім нескладно, але зробити це можна тільки через банкомат або касу банку. Зате безготівковий переказ можна виконати без відвідування банку, причому в будь-якому місці і в будь-який час, навіть не використовуючи комп'ютер. Це так званий мобільний переклад, вироблений за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно спочатку підключити до будь-якої дебетової картки Ощадбанку платну послугу (30 руб. На місяць), що має фірмову назву "Мобільний банк" . З такою додатковою послугою для банківської карти ви зможете переводити гроші на карту ваших родичів, перебуваючи навіть у відрядженні в іншому місті.

Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче.
Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче Перерахування проводиться за допомогою СМС, відправленого на короткий номер 900 (Сбербанк). Причому, якщо обидві карти (відправника і одержувача) підключені до Мобільного банку, то для виконання переказу достатньо відправити СМС на номер 900 з текстом "Переклад 9ХХХХХ7658 2500", де 9ХХХХХ7658 - номер телефону одержувача, 2500 - сума переказу.
У тому випадку, якщо карта одержувача не підключена до даної послуги, SMS-повідомлення буде виглядати наступним чином: ПЕРЕКЛАД (або PEREVOD) 1234ВпередВ 5678 3000. Розшифровується це так: 1234 - останні 4 цифри карти відправника; 5678 - останні 4 цифри карти одержувача; 3000 - сума переказу.
Для мобільного перекладу з карти на карту Ощадбанку передбачаються ліміти, розміри яких можуть постійно змінюватися, тому їх потрібно уточнювати, наприклад, в Службі підтримки Ощадбанку. Але до 10000 рублів на добу відправити можна. Комісія складе 1% + оплата СМС повідомлення.

Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн

Зручно, швидко і вигідно переказ грошей з картки на картку можна проводити за допомогою послуги "Сбербанк онлайн" . Даний сервіс Ощадбанку настільки інтуїтивно простий, що розібратися, як ним користуватися не складе великих труднощів навіть пересічному користувачеві комп'ютера. В крайньому випадку, на особистій сторінці "Сбербанк онлайн" можна скористатися послугами онлайн-консультанта.

Щоб підключити послугу Сбербанк онлайн, потрібно спочатку підключити до карти послугу Мобільний банк. Найкраще це зробити в момент отримання карти, або звернутися пізніше з паспортом у відділення банку, який видав вам карту. Сбербанк онлайн можна підключити і іншим способом, наприклад, в терміналі Ощадбанку, але тоді на деякі операції будуть діяти обмеження.

Відповідно до тарифів банку, при переказі коштів на карту (крім кредитних карт) іншої фізичної особи, відкриті в інших відділеннях Ощадбанку Росії стягується комісія в розмірі 1%. Переклади на карти або рахунки, що належать одному і тому ж власнику, комісія не стягується. З кредитних карт Ощадбанку безготівкові перекази на рахунки інших карт в системі Сбербанк онлайн неможливі.
Див. також Комісія за переказ грошей з картки на картку Ощадбанку

Переказ грошей на карту в Ощадбанку

Перевести гроші з картки на картку Ощадбанку можна через банкомат або термінальний пристрій. Така послуга тепер виявляється практично у всіх підрозділах Ощадбанку Росії. Ця операція не складніше поповнення рахунку карти готівкою, потрібно в меню лише вибрати відповідний розділ і вказати номер картки одержувача.
Перекази між картками Ощадбанку, що належать виробляються без комісії. В інших випадках передбачена комісія, яку сплачує відправник. У нікоторих випадках є винятки, наприклад, якщо перерахування проводиться всередині одного міста. Подробиці можна дізнатися у відділенні банку, який видав вам карту або за безкоштовним телефоном Служби підтримки Ощадбанку.

В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб.
В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб Зверніть увагу. Безготівковий переказ неможливо виконати з рахунку кредитної картки, тобто тієї карти, на якій знаходяться позикові кошти. З такої карти ви можете лише знімати готівку в банкоматі, оплачувати покупки в магазинах і т.д.
Перекази здійснюються за рахунками всіх банківських карт (Visa Gold, Gold MasterCard, Visa Classic, MasterCard Standard, Сбербанк-Maestro, Сбербанк-Visa Electron, Сбербанк-Maestro "Соціальна", Сбербанк-Maestro "Студентська", Сбербанк-Maestro "Momentum") .

При виконанні перекладу через банкомат будьте уважними. Неправильно набрані реквізити карти приведуть до того, що гроші підуть на карту сторонньої людини і скасувати платіж буде досить складно.

Зверніть увагу на дату публікації статті, можливо, на даний момент частина інформації застаріла або змінилася.
Дата публікації: 07/07/2012


Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн  Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн
Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн

Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн. Розмір комісії за переказ грошей через Ощадбанк Онлайн.

Переклад на карту за номером телефону  В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону
Переклад на карту за номером телефону

В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону.

Гроші на карту через банкомат  Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат
Гроші на карту через банкомат

Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат. Комісію за дану операцію сплачує відправник.

Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку  Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом
Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку

Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом. Але найзручніше це робити за допомогою опції мобільного банку "Автоплатеж".

Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку  Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону
Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку

Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону. Для цього потрібно підключити до карти послугу Мобільний банк.

Кредитна карта Ощадбанку  З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту Кредитна карта Ощадбанку
З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту. Це одне з головних відмінностей кредитної картки від дебетової карти. Гроші можна знімати готівкою в банкоматі, а оплачувати покупки та послуги тільки безготівковим способом через зчитувальні термінальні пристрої.

Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку

Переказ грошей на карту можна виконати різними способами. Часто переклад виконують готівковими коштами в касі банку за реквізитами карти. Для цього потрібно повідомити ім'я та прізвище власника картки, номер рахунку і пред'явити свій паспорт. За переклад через касу банку стягується комісія, тому набагато зручніше і вигідніше виконати переклад готівкою за номером картки через термінал Ощадбанку.

Ще простіше, а в деяких випадках і вигідніше, зробити переклад в банкоматі, з карти на карту. Переклад між картами Ощадбанку одного регіону проводиться без справляння відсотків. Важливе значення має і час перекладу, всього кілька годин.

Дуже зручно виконувати перерахування грошей, якщо підключити до карти послуги "Сбербанк онлайн" і "Мобільний банк". Переказ з рахунку на рахунок карти, в тому числі і кредитної, ви можете виконувати сидячи вдома за комп'ютером або за допомогою мобільного телефону. Мобільний переклад найчастіше не передбачає комісію, якщо пластикові карти або банківські рахунки належать вам.

Гроші на карту Ощадбанку можна вивести з електронних платіжних систем, наприклад Qiwi, Webmoney та ін. За виведення грошей передбачена комісія, розмір якої визначає кожна система і може досягати декількох відсотків. Так, наприклад, при виведенні грошей з гаманця платіжної системи Яндекс Гроші на карту Ощадбанку комісія складе приблизно 3% від суми.
Є й інші способи поповнення рахунку банківської карти, наприклад через термінали Ківі, поштові перекази.

Покласти гроші на карту можна в касі банку

Вносити гроші на карту через касу Ощадбанку незручно, а головне невигідно, в порівнянні з іншими способами. Але, коли у відділенні банку немає терміналу або у вас немає карти Ощадбанку, то доводиться користуватися даними способом. Переказ з рахунку ощадкнижки на рахунок карти - це ще одна причина звернення до касу банку.

Рідко, але іноді буває і так, що грошові купюри нової серії банкомат або термінал не хоче приймати. Апарат ще не встигли переналаштувати на прийом нових банкнот. В такому випадку доведеться також звертатися в в касу банку.
Великі суми грошей теж бажано переводити на рахунок карти в касі банку. Погодьтеся, що вставляти в термінал по одній купюрі кілька сотень тисяч рублів не дуже зручно. Крім того, все-таки віддати гроші в руки касирові банку і отримати касовий чек з печаткою, надійніше.

Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт. В інших випадках доведеться вказати не тільки номер карти, але і прізвище, ім'я власника картки, номер відділення Ощадбанку, що видав картку, а іноді і номер рахунку карти.
Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт Всі ці реквізити можна знайти на лицьовій стороні картки, крім номера рахунка карти. Не плутайте його з номером картки. На відміну від номера картки (16 цифр) номер рахунку банківської карти складається з 20 цифр і вказується на листочку, що знаходиться в "секретному" конвертику разом з пін-кодом.

За переказ грошей на карту через касу Ощадбанку передбачена комісія. Розмір її залежить від багатьох факторів. Детально про це краще дізнатися у співробітників того банку, в якому ви будете виконувати переклад. Ми лише наведемо найбільш загальні приклади стягуються відсотків, передбачені за переказ грошей в системі Ощадбанку. Комісію оплачує той, хто відправляє гроші.
За переклад через касу банку на карту, видану в інших регіонах країни, комісія складе 1,5% від суми, але не менше 30 рублів. В системі бліц перекладів Ощадбанку - 1,75%. (2013 рік)

Гроші на карту Ощадбанку через банкомат

Покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат або термінал - це найпростіший і доступним всім спосіб. Навіть для тих, хто це робить вперше, зробити цю операцію не складе ніякої складності. Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби.

Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби

Візьміть в праву руку картку так, щоб логотип її (значок і зображенням платіжної системи) перебував у вас під великим пальцем, і вставте в приймальне віконце. Тиснути сильно не потрібно, банкомат сам втягне її. Через кілька секунд з'явиться меню з пропозицією вказати пін-код банківської картки . Наберіть на клавіатурі цей шифр і натисніть клавішу "Продовжити".
Пін-код потрібно вказувати точно. Три неправильних спроби і ваша карта може залишитися всередині банкомату, до з'ясування обставин у письмовому вигляді.
Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції "Внесення готівки" і вставте купюри в приймальний лоток.

Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції Внесення готівки і вставте купюри в приймальний лоток

Якщо вам потрібно перевести гроші з картки на картку, виберіть пункт "Переказ коштів" і вкажіть номер картки одержувача. На клавіатурі наберіть потрібну суму і завершите операцію.
Після закінчення операції, відмовтеся від слушні кроків, заберіть (в першу чергу) карту і дочекайтеся чека.

Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат? Якщо переклад виконується через банкомат Ощадбанку на карту Ощадбанку "свого" регіону, то комісія не передбачена. Лише при переказі грошей в інші регіони стягується комісія в розмір 1% від суми, але не менше 30 рублів. (2013 рік)
Якщо гроші з картки Ощадбанку будуть зараховуватися на карту іншого банку, то комісія (1% від суми) буде нарахована в будь-якому випадку, навіть якщо цей банк знаходиться в одному і тому ж місті.
Готівкові гроші зручніше і вигідніше вносити на карту Ощадбанку через платіжні термінали і банкомати. По-перше, для цього не потрібно паспорт, а по-друге, вам потрібно знати лише номер картки отримувача, не кажучи вже про відсутність або мінімальний відсоток за переклад.
Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат Відсотки за переказ грошей на карту стягуються з відправника, враховуйте це, якщо вам потрібно відправити точну суму. Врахуйте також і те, що розмір комісії може змінюватися, тому обов'язково уточнюйте його у відділенні свого банку або по безкоштовній гарячій лінії Ощадбанку.

Мобільний переказ грошей

Покласти готівку на карту Ощадбанку зовсім нескладно, але зробити це можна тільки через банкомат або касу банку. Зате безготівковий переказ можна виконати без відвідування банку, причому в будь-якому місці і в будь-який час, навіть не використовуючи комп'ютер. Це так званий мобільний переклад, вироблений за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно спочатку підключити до будь-якої дебетової картки Ощадбанку платну послугу (30 руб. На місяць), що має фірмову назву "Мобільний банк" . З такою додатковою послугою для банківської карти ви зможете переводити гроші на карту ваших родичів, перебуваючи навіть у відрядженні в іншому місті.

Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче.
Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче Перерахування проводиться за допомогою СМС, відправленого на короткий номер 900 (Сбербанк). Причому, якщо обидві карти (відправника і одержувача) підключені до Мобільного банку, то для виконання переказу достатньо відправити СМС на номер 900 з текстом "Переклад 9ХХХХХ7658 2500", де 9ХХХХХ7658 - номер телефону одержувача, 2500 - сума переказу.
У тому випадку, якщо карта одержувача не підключена до даної послуги, SMS-повідомлення буде виглядати наступним чином: ПЕРЕКЛАД (або PEREVOD) 1234ВпередВ 5678 3000. Розшифровується це так: 1234 - останні 4 цифри карти відправника; 5678 - останні 4 цифри карти одержувача; 3000 - сума переказу.
Для мобільного перекладу з карти на карту Ощадбанку передбачаються ліміти, розміри яких можуть постійно змінюватися, тому їх потрібно уточнювати, наприклад, в Службі підтримки Ощадбанку. Але до 10000 рублів на добу відправити можна. Комісія складе 1% + оплата СМС повідомлення.

Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн

Зручно, швидко і вигідно переказ грошей з картки на картку можна проводити за допомогою послуги "Сбербанк онлайн" . Даний сервіс Ощадбанку настільки інтуїтивно простий, що розібратися, як ним користуватися не складе великих труднощів навіть пересічному користувачеві комп'ютера. В крайньому випадку, на особистій сторінці "Сбербанк онлайн" можна скористатися послугами онлайн-консультанта.

Щоб підключити послугу Сбербанк онлайн, потрібно спочатку підключити до карти послугу Мобільний банк. Найкраще це зробити в момент отримання карти, або звернутися пізніше з паспортом у відділення банку, який видав вам карту. Сбербанк онлайн можна підключити і іншим способом, наприклад, в терміналі Ощадбанку, але тоді на деякі операції будуть діяти обмеження.

Відповідно до тарифів банку, при переказі коштів на карту (крім кредитних карт) іншої фізичної особи, відкриті в інших відділеннях Ощадбанку Росії стягується комісія в розмірі 1%. Переклади на карти або рахунки, що належать одному і тому ж власнику, комісія не стягується. З кредитних карт Ощадбанку безготівкові перекази на рахунки інших карт в системі Сбербанк онлайн неможливі.
Див. також Комісія за переказ грошей з картки на картку Ощадбанку

Переказ грошей на карту в Ощадбанку

Перевести гроші з картки на картку Ощадбанку можна через банкомат або термінальний пристрій. Така послуга тепер виявляється практично у всіх підрозділах Ощадбанку Росії. Ця операція не складніше поповнення рахунку карти готівкою, потрібно в меню лише вибрати відповідний розділ і вказати номер картки одержувача.
Перекази між картками Ощадбанку, що належать виробляються без комісії. В інших випадках передбачена комісія, яку сплачує відправник. У нікоторих випадках є винятки, наприклад, якщо перерахування проводиться всередині одного міста. Подробиці можна дізнатися у відділенні банку, який видав вам карту або за безкоштовним телефоном Служби підтримки Ощадбанку.

В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб.
В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб Зверніть увагу. Безготівковий переказ неможливо виконати з рахунку кредитної картки, тобто тієї карти, на якій знаходяться позикові кошти. З такої карти ви можете лише знімати готівку в банкоматі, оплачувати покупки в магазинах і т.д.
Перекази здійснюються за рахунками всіх банківських карт (Visa Gold, Gold MasterCard, Visa Classic, MasterCard Standard, Сбербанк-Maestro, Сбербанк-Visa Electron, Сбербанк-Maestro "Соціальна", Сбербанк-Maestro "Студентська", Сбербанк-Maestro "Momentum") .

При виконанні перекладу через банкомат будьте уважними. Неправильно набрані реквізити карти приведуть до того, що гроші підуть на карту сторонньої людини і скасувати платіж буде досить складно.

Зверніть увагу на дату публікації статті, можливо, на даний момент частина інформації застаріла або змінилася.
Дата публікації: 07/07/2012


Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн  Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн
Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн

Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн. Розмір комісії за переказ грошей через Ощадбанк Онлайн.

Переклад на карту за номером телефону  В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону
Переклад на карту за номером телефону

В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону.

Гроші на карту через банкомат  Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат
Гроші на карту через банкомат

Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат. Комісію за дану операцію сплачує відправник.

Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку  Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом
Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку

Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом. Але найзручніше це робити за допомогою опції мобільного банку "Автоплатеж".

Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку  Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону
Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку

Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону. Для цього потрібно підключити до карти послугу Мобільний банк.

Кредитна карта Ощадбанку  З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту Кредитна карта Ощадбанку
З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту. Це одне з головних відмінностей кредитної картки від дебетової карти. Гроші можна знімати готівкою в банкоматі, а оплачувати покупки та послуги тільки безготівковим способом через зчитувальні термінальні пристрої.

Переклад на карту банку | Способи перекладу грошей на карту Ощадбанку

Переказ грошей на карту можна виконати різними способами. Часто переклад виконують готівковими коштами в касі банку за реквізитами карти. Для цього потрібно повідомити ім'я та прізвище власника картки, номер рахунку і пред'явити свій паспорт. За переклад через касу банку стягується комісія, тому набагато зручніше і вигідніше виконати переклад готівкою за номером картки через термінал Ощадбанку.

Ще простіше, а в деяких випадках і вигідніше, зробити переклад в банкоматі, з карти на карту. Переклад між картами Ощадбанку одного регіону проводиться без справляння відсотків. Важливе значення має і час перекладу, всього кілька годин.

Дуже зручно виконувати перерахування грошей, якщо підключити до карти послуги "Сбербанк онлайн" і "Мобільний банк". Переказ з рахунку на рахунок карти, в тому числі і кредитної, ви можете виконувати сидячи вдома за комп'ютером або за допомогою мобільного телефону. Мобільний переклад найчастіше не передбачає комісію, якщо пластикові карти або банківські рахунки належать вам.

Гроші на карту Ощадбанку можна вивести з електронних платіжних систем, наприклад Qiwi, Webmoney та ін. За виведення грошей передбачена комісія, розмір якої визначає кожна система і може досягати декількох відсотків. Так, наприклад, при виведенні грошей з гаманця платіжної системи Яндекс Гроші на карту Ощадбанку комісія складе приблизно 3% від суми.
Є й інші способи поповнення рахунку банківської карти, наприклад через термінали Ківі, поштові перекази.

Покласти гроші на карту можна в касі банку

Вносити гроші на карту через касу Ощадбанку незручно, а головне невигідно, в порівнянні з іншими способами. Але, коли у відділенні банку немає терміналу або у вас немає карти Ощадбанку, то доводиться користуватися даними способом. Переказ з рахунку ощадкнижки на рахунок карти - це ще одна причина звернення до касу банку.

Рідко, але іноді буває і так, що грошові купюри нової серії банкомат або термінал не хоче приймати. Апарат ще не встигли переналаштувати на прийом нових банкнот. В такому випадку доведеться також звертатися в в касу банку.
Великі суми грошей теж бажано переводити на рахунок карти в касі банку. Погодьтеся, що вставляти в термінал по одній купюрі кілька сотень тисяч рублів не дуже зручно. Крім того, все-таки віддати гроші в руки касирові банку і отримати касовий чек з печаткою, надійніше.

Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт. В інших випадках доведеться вказати не тільки номер карти, але і прізвище, ім'я власника картки, номер відділення Ощадбанку, що видав картку, а іноді і номер рахунку карти.
Якщо банківська карта оформлена в Північно-Західному регіоні нашої країни, і ви вносите гроші у відділенні Ощадбанку цього ж регіону, то вам достатньо повідомити тільки номер картки (16 цифр) і пред'явити свій паспорт Всі ці реквізити можна знайти на лицьовій стороні картки, крім номера рахунка карти. Не плутайте його з номером картки. На відміну від номера картки (16 цифр) номер рахунку банківської карти складається з 20 цифр і вказується на листочку, що знаходиться в "секретному" конвертику разом з пін-кодом.

За переказ грошей на карту через касу Ощадбанку передбачена комісія. Розмір її залежить від багатьох факторів. Детально про це краще дізнатися у співробітників того банку, в якому ви будете виконувати переклад. Ми лише наведемо найбільш загальні приклади стягуються відсотків, передбачені за переказ грошей в системі Ощадбанку. Комісію оплачує той, хто відправляє гроші.
За переклад через касу банку на карту, видану в інших регіонах країни, комісія складе 1,5% від суми, але не менше 30 рублів. В системі бліц перекладів Ощадбанку - 1,75%. (2013 рік)

Гроші на карту Ощадбанку через банкомат

Покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат або термінал - це найпростіший і доступним всім спосіб. Навіть для тих, хто це робить вперше, зробити цю операцію не складе ніякої складності. Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби.

Тим більше, що поруч з терміналами Ощадбанку знаходяться консультанти, які вам охоче підкажуть в разі потреби

Візьміть в праву руку картку так, щоб логотип її (значок і зображенням платіжної системи) перебував у вас під великим пальцем, і вставте в приймальне віконце. Тиснути сильно не потрібно, банкомат сам втягне її. Через кілька секунд з'явиться меню з пропозицією вказати пін-код банківської картки . Наберіть на клавіатурі цей шифр і натисніть клавішу "Продовжити".
Пін-код потрібно вказувати точно. Три неправильних спроби і ваша карта може залишитися всередині банкомату, до з'ясування обставин у письмовому вигляді.
Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції "Внесення готівки" і вставте купюри в приймальний лоток.

Далі, якщо ви збираєтеся покласти готівку на свою карту, вкажіть вид платіжної операції Внесення готівки і вставте купюри в приймальний лоток

Якщо вам потрібно перевести гроші з картки на картку, виберіть пункт "Переказ коштів" і вкажіть номер картки одержувача. На клавіатурі наберіть потрібну суму і завершите операцію.
Після закінчення операції, відмовтеся від слушні кроків, заберіть (в першу чергу) карту і дочекайтеся чека.

Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат? Якщо переклад виконується через банкомат Ощадбанку на карту Ощадбанку "свого" регіону, то комісія не передбачена. Лише при переказі грошей в інші регіони стягується комісія в розмір 1% від суми, але не менше 30 рублів. (2013 рік)
Якщо гроші з картки Ощадбанку будуть зараховуватися на карту іншого банку, то комісія (1% від суми) буде нарахована в будь-якому випадку, навіть якщо цей банк знаходиться в одному і тому ж місті.
Готівкові гроші зручніше і вигідніше вносити на карту Ощадбанку через платіжні термінали і банкомати. По-перше, для цього не потрібно паспорт, а по-друге, вам потрібно знати лише номер картки отримувача, не кажучи вже про відсутність або мінімальний відсоток за переклад.
Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат Відсотки за переказ грошей на карту стягуються з відправника, враховуйте це, якщо вам потрібно відправити точну суму. Врахуйте також і те, що розмір комісії може змінюватися, тому обов'язково уточнюйте його у відділенні свого банку або по безкоштовній гарячій лінії Ощадбанку.

Мобільний переказ грошей

Покласти готівку на карту Ощадбанку зовсім нескладно, але зробити це можна тільки через банкомат або касу банку. Зате безготівковий переказ можна виконати без відвідування банку, причому в будь-якому місці і в будь-який час, навіть не використовуючи комп'ютер. Це так званий мобільний переклад, вироблений за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно спочатку підключити до будь-якої дебетової картки Ощадбанку платну послугу (30 руб. На місяць), що має фірмову назву "Мобільний банк" . З такою додатковою послугою для банківської карти ви зможете переводити гроші на карту ваших родичів, перебуваючи навіть у відрядженні в іншому місті.

Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче.
Про те, як це зробити, детально можна дізнатися на сайті Ощадбанку або прочитати дані рекомендації, наведені нижче Перерахування проводиться за допомогою СМС, відправленого на короткий номер 900 (Сбербанк). Причому, якщо обидві карти (відправника і одержувача) підключені до Мобільного банку, то для виконання переказу достатньо відправити СМС на номер 900 з текстом "Переклад 9ХХХХХ7658 2500", де 9ХХХХХ7658 - номер телефону одержувача, 2500 - сума переказу.
У тому випадку, якщо карта одержувача не підключена до даної послуги, SMS-повідомлення буде виглядати наступним чином: ПЕРЕКЛАД (або PEREVOD) 1234ВпередВ 5678 3000. Розшифровується це так: 1234 - останні 4 цифри карти відправника; 5678 - останні 4 цифри карти одержувача; 3000 - сума переказу.
Для мобільного перекладу з карти на карту Ощадбанку передбачаються ліміти, розміри яких можуть постійно змінюватися, тому їх потрібно уточнювати, наприклад, в Службі підтримки Ощадбанку. Але до 10000 рублів на добу відправити можна. Комісія складе 1% + оплата СМС повідомлення.

Як перевести гроші в системі Сбербанк онлайн

Зручно, швидко і вигідно переказ грошей з картки на картку можна проводити за допомогою послуги "Сбербанк онлайн" . Даний сервіс Ощадбанку настільки інтуїтивно простий, що розібратися, як ним користуватися не складе великих труднощів навіть пересічному користувачеві комп'ютера. В крайньому випадку, на особистій сторінці "Сбербанк онлайн" можна скористатися послугами онлайн-консультанта.

Щоб підключити послугу Сбербанк онлайн, потрібно спочатку підключити до карти послугу Мобільний банк. Найкраще це зробити в момент отримання карти, або звернутися пізніше з паспортом у відділення банку, який видав вам карту. Сбербанк онлайн можна підключити і іншим способом, наприклад, в терміналі Ощадбанку, але тоді на деякі операції будуть діяти обмеження.

Відповідно до тарифів банку, при переказі коштів на карту (крім кредитних карт) іншої фізичної особи, відкриті в інших відділеннях Ощадбанку Росії стягується комісія в розмірі 1%. Переклади на карти або рахунки, що належать одному і тому ж власнику, комісія не стягується. З кредитних карт Ощадбанку безготівкові перекази на рахунки інших карт в системі Сбербанк онлайн неможливі.
Див. також Комісія за переказ грошей з картки на картку Ощадбанку

Переказ грошей на карту в Ощадбанку

Перевести гроші з картки на картку Ощадбанку можна через банкомат або термінальний пристрій. Така послуга тепер виявляється практично у всіх підрозділах Ощадбанку Росії. Ця операція не складніше поповнення рахунку карти готівкою, потрібно в меню лише вибрати відповідний розділ і вказати номер картки одержувача.
Перекази між картками Ощадбанку, що належать виробляються без комісії. В інших випадках передбачена комісія, яку сплачує відправник. У нікоторих випадках є винятки, наприклад, якщо перерахування проводиться всередині одного міста. Подробиці можна дізнатися у відділенні банку, який видав вам карту або за безкоштовним телефоном Служби підтримки Ощадбанку.

В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб.
В цілому, переклади на карту, здійснювані в банкоматі, за допомогою мобільного банку або в системі інтернет-банкінг (Сбербанк онлайн) виконувати простіше і вигідніше, оскільки комісія (відсотки) за переклад з ощадкнижки, також як і внесені готівкою через касу, складає 1 , 5% від суми переказу, мінімум 30 руб Зверніть увагу. Безготівковий переказ неможливо виконати з рахунку кредитної картки, тобто тієї карти, на якій знаходяться позикові кошти. З такої карти ви можете лише знімати готівку в банкоматі, оплачувати покупки в магазинах і т.д.
Перекази здійснюються за рахунками всіх банківських карт (Visa Gold, Gold MasterCard, Visa Classic, MasterCard Standard, Сбербанк-Maestro, Сбербанк-Visa Electron, Сбербанк-Maestro "Соціальна", Сбербанк-Maestro "Студентська", Сбербанк-Maestro "Momentum") .

При виконанні перекладу через банкомат будьте уважними. Неправильно набрані реквізити карти приведуть до того, що гроші підуть на карту сторонньої людини і скасувати платіж буде досить складно.

Зверніть увагу на дату публікації статті, можливо, на даний момент частина інформації застаріла або змінилася.
Дата публікації: 07/07/2012


Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн  Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн
Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн

Переказ з картки на картку в Ощадбанк Онлайн. Розмір комісії за переказ грошей через Ощадбанк Онлайн.

Переклад на карту за номером телефону  В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону
Переклад на карту за номером телефону

В системі Мобільний банк переклад з карти на карту Ощадбанку можна виконати за номером телефону.

Гроші на карту через банкомат  Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат
Гроші на карту через банкомат

Найпростіше перерахувати гроші з картки на картку через банкомат. Комісію за дану операцію сплачує відправник.

Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку  Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом
Як поповнити баланс телефону з картки Ощадбанку

Поповнити баланс телефону можна з рахунку банківської карти, скориставшись банкоматом або терміналом. Але найзручніше це робити за допомогою опції мобільного банку "Автоплатеж".

Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку  Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону
Переклад на карту через Мобільний банк Ощадбанку

Переказ з картки на картку Ощадбанку можна виконати за допомогою телефону. Для цього потрібно підключити до карти послугу Мобільний банк.

Кредитна карта Ощадбанку  З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту Кредитна карта Ощадбанку
З рахунку кредитної картки неможливо перераховувати гроші на іншу карту. Це одне з головних відмінностей кредитної картки від дебетової карти. Гроші можна знімати готівкою в банкоматі, а оплачувати покупки та послуги тільки безготівковим способом через зчитувальні термінальні пристрої.

Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат?
Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат?
Найголовніше питання, а яка передбачена комісія за внесення готівки на карту Ощадбанку через банкомат?