Переказати гроші з Мегафона на карту Ощадбанку

 1. Як перевести гроші з Мегафона на карту Ощадбанку
 2. Технічні особливості
 3. умови операції
 4. Способи поповнення карти з телефону
 5. Через Інтернет
 6. За допомогою СМС через 900
 7. Зарахування коштів на карту Маестро
 8. труднощі платежу
 9. Покрокова інструкція
 10. Обмеження і тарифи на переказ
 11. вартість
 12. ліміти
 13. Переклад без комісії
 14. висновок

Технічні можливості розроблюваних сервісів не залишають сумнівів в тому, чи можна перевести гроші з Мегафона на карту Ощадбанку. Бажаючому зробити це надаються можливості, серед яких можна зробити вибір на користь безкоштовного перекладу і уникнути комісії. Можуть виникнути певні труднощі з Маестро-картою Ощадбанку, але і з цієї ситуації при необхідності можна знайти вихід.

Як перевести гроші з Мегафона на карту Ощадбанку

Коли на рахунку вашого телефону є достатні кошти, щоб ними поділитися з власниками карти Ощадбанку, то, уточнивши деякі моменти, ви зможете легко це здійснити. Карта Маестро потребують окремої уваги.

Технічні особливості

На сьогодні технології, які дозволяють виробляти поповнення карти за допомогою допустимого балансу стільникового телефону, користуються популярністю. Чи можна це зробити за допомогою Мегафона, і які дії доведеться зробити, ми опишемо нижче.

Платіжна система кредитки Ощадбанку (Віза / Маестро) встановлює параметри операції. Вони можуть відрізнятися, навіть при використанні одного сервісу Мегафон. Розповімо про них докладніше.

Переказати кошти з телефону на картковий рахунок не складає труднощів, якщо банк, що емітує цю картку, не встановлює відповідних обмежень. Але і в цьому випадку ви можете вибрати аналоговий шлях. просто зробіть поповнення з телефону не карти, а рахунки в банку, який є реквізитом розглянутого пластика, особливо якщо в поле зору карта Маестро.

Найбільш невибагливими є картки Віза або Мастеркард. Користувачеві немає необхідності знати будь-які реквізити пластика, крім доступного на лицьовій стороні її номера. З Маестро перевести гроші, використовуючи телефон, так просто не вийде. Доведеться звернутися в банк і отримати додаткові відомості про пластик.

умови операції

Чи можна з Мегафона перевести гроші на карту Ощадбанку так, щоб не потрібно було вводити зайвих реквізитів? Якщо вам потрібно поповнити рахунок власної або чужої кредитки (в тому числі Маестро), ви можете використовувати баланс свого мобільного, не вдаючись до популярних платіжних терміналів. Для того, щоб перевести кошти вдалося важливо знати:

 • Гроші, які фіксують баланс телефону, коли ви вирішили їх перевести повинні бути присутніми в достатній кількості, щоб вистачило сам платіж і комісію.
 • Залишатися на телефоні Мегафон може не менше 10 російських рублевих монет після відправки коштів.
Технічні можливості розроблюваних сервісів не залишають сумнівів в тому, чи можна перевести гроші з Мегафона на карту Ощадбанку

Переказати гроші з мобільного Мегафона можна не тільки на карту, але і на банківський рахунок, що знаходить в межах Російської Федерації

Гроші прийдуть на карту адресату протягом декількох робочих днів, як правило, не довше 5 з моменту відправки. Термін залежить від обраного способу здійснення операції.

Важливо враховувати, що мобільний оператор і банки партнери, за допомогою яких гроші зараховуються адресату, стягують оплату (комісію) за свої послуги.

Способи поповнення карти з телефону

Якщо ваш телефон досить сучасний для того, щоб встановлювати Мобільні додатки, то встановлений Особистий кабінет від Мегафон дозволить перевести гроші з мобільного телефону ще швидше. Ми ж звернемося до найбільш затребуваним способам використання телефону для поповнення стороннього або особистої карти з телефону.

Через Інтернет

Більшість сучасних людей вважають за краще використовувати всесвітню павутину, коли потрібно здійснити оплату будь-якої послуги або перевести гроші близьким. Причому підходить для цього не тільки ощадбанківських пластик, але і баланс телефону.

Уточніть заздалегідь (якщо це не ваша карта), до якої платіжної системи вона належить. З Маестро будуть потрібні додаткові дані, комбінація з 18 цифр тут не спрацює.

Для поповнення ощадбанківської картки можна заповнити покроковий простий алгоритм:

 • Зайти на сайт Мегафон.
 • Потім - Послуги.
 • Далі - Переклад.
 • Завести інформаційні дані.
 • Погодитися з оплатою унікальним кодом, який прийде на по СМС.

Мегафон за допомогою свого сервісу не обмежує вас у часі, які ви вибираєте, щоб перевести кошти. В даному випадку більш важливою буде інформація, яка визначає плату за подібну операцію і обмеження по ним.

В даному випадку більш важливою буде інформація, яка визначає плату за подібну операцію і обмеження по ним

Через сайт Мегафон зручно переводити гроші на картковий рахунок тим, що система вимагає мінімальний введення інформаційних даних для проведення платежу

За допомогою СМС через 900

Телефон завжди знаходиться під рукою, тому освоїти СМС-команди, щоб в будь-який момент перевести кошти на карту і зменшити доступний баланс, буде дуже корисно. Враховуйте, що при даному форматі відправки грошей ви не зможете скористатися номером 900. Це номер Ощадбанку, який заточений під стандартні банківські операції. До того ж, щоб користуватися командами з 900 обов'язковий для активації Мобільний банк. Замість 900 використовуйте 8900, щоб перевести бажану суму на картку, в тому числі Маестро.

Операція поповнення карти через СМС за допомогою мобільного оператора Мегафон передбачає відправку відповідного запиту на номер 8900. Текстова частина повинна відображати кодове слово операції, реквізити отримувача та суму для відправки.

Отже, ви вирішили поповнити карту Ощадбанку на 1000 російських рублів, що вам потрібно зробити. Пропонуємо просту інструкцію:

 • Сформувати запит, дотримуючись правил прогалин.
 • Захистити дію кодовою шифром-паролем.
 • Відправити гроші.

Виникають випадки, коли переклад грошовий може відбуватися трохи довше звичного - миттєвого. Тут вказані терміни, які можуть бути розтягнуті до 5 днів. Для порівняння: здійснюються платежі за номером 900 вносяться блискавично. Це важлива особливість сервісу Мегафон для будь-яких карт, в тому числі Маестро.

Це важлива особливість сервісу Мегафон для будь-яких карт, в тому числі Маестро

Переказати гроші на рахунок банківської карти через телефон 8900 можна тільки за умови, що вона належить до платіжної системи МастерКард або Віза

Багато користувачів в Інтернеті шукають інформацію, чи можна здійснити дану операцію по номеру 900. Зверніть увагу, що відправляти запит на номер 900 при перекладі з Мегафон на карту Ощадбанку безглуздо. Дана команда не буде зчитана системою. Сервіс прив'язаний до номера 8900.

Зарахування коштів на карту Маестро

Якщо зі стандартними кредитками міжнародних платіжних систем проблеми виникають рідко, то користувачі карток Маестро напевно стикалися з тим, що універсальні способи поповнення банківських карт з балансу телефону їм не підходять.

Сервіс онлайн перекладів мобільного оператора сприймає комбінацію з 18 цифр для Маестро, як невірно введені реквізити і не дає здійснити відправку грошових коштів. Для здійснення переказу необхідно дізнатися 20-значний номер банківського рахунку і БИК.

труднощі платежу

У таких випадках абоненти можуть скористатися альтернативною послугою від мобільного оператора Мегафона - відправка грошей на банківські рахунки. Варто відзначити, що абсолютно всі пластикові карти (і Маестро), незалежно від емітента прив'язані до рахунку. Якщо відправити гроші на нього, тримач пластика Маестро зможе скористатися грошима після зарахування.

Якщо відправити гроші на нього, тримач пластика Маестро зможе скористатися грошима після зарахування

Зверніться в банк, де видадуть роздруківку з реквізитами карти Маестро, після чого перевести кошти ви зможете без проблем

Простіше використовувати систему віддаленого доступу, яка доступна цілодобово. Як дізнатися реквізити банківського рахунку для здійснення переказу:

 • Прийти на сторінку Сбербанк Онлайн.
 • Відзначити потрібну карту.
 • Зайти в розділ інформації про карту.
 • Скопіювати дані і БИК з вікна.

Гідність Сбербанк онлайн і його платежів полягає в тому, що ви можете неодноразово перевірити дані, які вводите для здійснення платежу. Телефон, номер карти або інші реквізити доступні для контрольної перевірки, яка буде укладена згодою-підтвердженням через СМС-код.

Покрокова інструкція

Карта Маестро відрізняється від подібного пластика інших платіжних систем. Дотримуючись заздалегідь вивченої інструкції, ви зможете уникнути значних труднощів і перевести гроші з телефону Мегафон на карту досить легко. Для цього вам слід:

 • Зайти в сервіс для абонентів Мегафон.
 • Знайти потрібний розділ.
 • Заповнити параметри платежу, вказавши реквізити рахунку, дані власника карти, суму для відправки і номер телефону, з балансу якого спишуться гроші.
 • Підтвердити переклад кодом з СМС повідомлення, який прийде на номер абонента після формування запиту.

Термін зарахування коштів на карту залежить від того, в який день зроблена операція. Як правило, гроші приходять протягом 1-5 робочих днів, якщо не потрапити на свята або вихідні.

Як правило, гроші приходять протягом 1-5 робочих днів, якщо не потрапити на свята або вихідні

Реквізити карти можуть знадобитися не тільки для того, щоб перевести гроші з мобільного рахунку Мегафона, тому корисно знати, де і як їх можна швидко отримати

Обмеження і тарифи на переказ

Важливо враховувати той факт, що будь-які операції з перерахування грошових коштів з балансу телефону обкладаються комісією. Перекази здійснюються за участю банків, які є партнерами мобільного оператора.

вартість

Всі учасники операції (в тому числі і Ощадбанк) стягують певний відсоток від суми платежу, з якої складається підсумкова комісія, яку відправник повинен оплатити.

Скільки доведеться заплатити за переклад, залежить від розміру платежу:

 • Інтервал сум від 50 до 4999 оператором оцінюється фіксованою оплатою в 95 рублів і 7,35 відсотків від перекладу.
 • Щоб відправити на карту від 5 до 15 тисяч - потрібно сплатити фіксований збір 259 рублів і той же комісійний відсоток, що зазначений в пункті вище.

Щоб здійснити операцію - попередньо підключитися до Мобільного банку. Якщо послуга не підключена у відправника або адресата, доведеться оплачувати комісію за тарифом оператора. Коли телефон підключений до Мобільного банку від Ощадбанку, то стягується щомісячна оплата за наданий пакет.

ліміти

Важливо пам'ятати про те, що за всіма безготівковими операціями передбачені обмеження. Також оператор встановлює ліміт на перекази, перевищити який не можна. Ліміти за безготівковими переказами з балансу телефону для абонентів Мегафон:

 • Менше значення - 50;
 • Одноразово до 15 тисяч;
 • За добу витратити на відправлення переказів можна - 15 тисяч;
 • Місячний ліміт - до 40 тисяч;
 • Мобільний банк (суточно) - до 8 тисяч (межа - 10 операцій).

На балансі телефону після здійснення переказу має залишатися не менше 10 рублів. В іншому випадку оператор не дасть провести відправку.

Переклад без комісії

Платити зайвих грошей не хочеться нікому. Для цього клієнти Ощадбанку і Мегафона шукають можливості твори фінансових операцій без комісії. Такі способи є. Ряд умов, які буде дотримуватися клієнт, допоможуть це зробити. Отже, найголовніше з них - активізація Мобільного банку Ощадбанку.

Якщо з видачею картки вам на додачу пропонують активувати послугу, не поспішайте від неї відмовлятися. Незважаючи на те, що за користування СМС-банком доведеться платити, ви відчуєте значні переваги від користування цією послугою, а також будете незадоволені, коли ряд операцій буде вам недоступний через неактивного Мобільного банку.

Переказати гроші без комісії не вийде, якщо у відправника або одержувача не підключений сервіс Мобільний банк

Найголовніша перевага при оплаті через Мобільний банк - це обмеження по комісії, а вірніше, її відсутність. Адже клієнт вже повністю оплатив даний сервіс по пакетному пропозицією, яке стягує плату в розмірі 60 рублів.

Як перевести гроші з Мегафона на карту Ощадбанку через телефон 900 без комісії :.

 • Ви звично оформляєте запит в систему. Символи будуть такими: переклад 9 ********* 5000. (зірки - це одержувач, без вісімки), в кінці - гроші, які потрібно списати з рахунку.
 • приймати запит буде короткий номер 900.
 • в ув'язненні дайте згоду на те, щоб ваш баланс зменшився, а одержувача - поповнився.

Даний варіант (переклад за номером 900) є самим бюджетним, так як Ощадбанк не стягує комісію за перерахування грошових коштів. Користуючись сервісом Мегафона ви все одно будете оплачувати комісію, яка позначена в статті вище.

Адресат отримує гроші на рахунок миттєво, на відміну від операцій за допомогою інших сервісів, які передбачають значні комісії.

висновок

Переказати гроші з Мегафона на карту Ощадбанку сьогодні не проблема. Клієнту залишається тільки оцінити запропоноване різноманітність і вибрати найкращий спосіб. Орієнтуватися варто на розмір комісії, тип платіжної системи (якщо це Маестро, то потрібні реквізити карти) і лімітовані обмеження на переклад.