Paypal (Пайпал) рахунок - реєстрація на сайті, як поповнити і вивести гроші

 1. Реєстрація рахунку Paypal
 2. Прив'язка карти до рахунку PayPal
 3. Отримання і переклад PayPal
 4. Поповнити рахунок PayPal
 5. висновок Пайпал
 6. комісії Пейпал

PayPal рахунок - міжнародний сервіс з перекладу та отримання платежів.

На сьогодні система працює в 203 країнах світу з 26 валютами. Подивитися весь список можна на офіційному сайті і в випадає меню реєстрації побачити свою країну. На сьогодні має більше 180 млн. Користувачів. Офіційно працює в Білорусі з червня 2014 року, в Росії - з 2005.

Офіційний сайт Пайпал - https://www.paypal.com.

російськомовний інтерфейс для росіян, для білорусів - на даний момент тільки англійська версія і сподіваюся, що скоро це виправлять, для українців - кілька мов, але немає української та російської.

Пейпал можна купити або вивести на Вебмані, Яндекс Гроші, PerfectMoney, Advcash, Bitcoin і інші через обмінник електронних валют: Kurs-expert або bestchange.com.

Врахуйте, що для різних країн присутні обмеження по функціональності і парою досить істотні.

Наприклад, для країн - Білорусі, України, Казахстан:

 • Дозволені - відправка платежів, прив'язка банківської картки, оплата за товари,
 • Заборонені - прийом платежів, а також висновок на будь-який банківський рахунок.

Для клієнтів з Росії перелік послуг, що надаються більше:

 • Дозволена - відправка і прийом платежів, прив'язка банківської карти, а також висновок на банківський рахунок в США і місцевий банк (стало можливо після отримання відповідної ліцензії від ЦБР), користуватися при операціях російським рублем і платити за покупки.

Трохи з історії розвитку. Початок своєї діяльності припадає на 2000 р., Одним з засновником компанії є виходець з України. Спочатку вони займалася обслуговуванням електронних торгів. Незабаром (в 2002 році) відбулося злиття з ebay. В результаті через Пейпал стало проводилося більше половини оплачених покупок, що серйозно підкосило конкурентів.

У 2015р. група eBay Inc. розділилася і кожна сторона, що входить в нього, стала працювати автономно.

розділилася і кожна сторона, що входить в нього, стала працювати автономно

Можливості рахунку Пайпал:

 • Найголовніша для більшості користувачів - це можливість здійснювати покупки онлайн в більшості інтернет-магазинах, які використовують даний платіжне рішення і оплачувати їх за допомогою прив'язаної до аккаунту банківської карти або рахунку. Неважливо, в якій валюті картка, так як буде проведена операція конвертації. Комісію оплачує сам продавець,
 • Для тих, хто веде бізнес - підключити прийом платежів від клієнтів на свій сайт,
 • Здійснювати грошові перекази будь-якій людині, знаючи тільки його електронну адресу.

Оплачуючи покупки за допомогою рахунку в Paypal, ви можете не хвилюватися про збереження ваших особистих і фінансових даних. Реквізити банківських карт ніколи не стануть відомі одержувачу платежу, так як сервіс їх не відсилає. Це дозволяє платити за товари на різноманітних сайтах, яких тисячі і не переживати, що ваші дані вкрадуть шахраї. Одним словом PayPal - це висока надійність і захист клієнтів.

У випадках не отримання товару або поганого його якості, протягом 180 днів можна відкрити суперечка, а далі пред'явити претензію продавцеві. У період 20-ти днів система прийме своє рішення по ньому.

Якщо ви поведіть фірмовий значок компанії на сайті якогось інтернет-магазину (зазвичай розташований в нижній частині), значить вони їх беруть і можна розплатитися за покупки. При цьому потрібно ввести електронну адресу та пароль від аккаунта.

Реєстрація рахунку Paypal

Реєстрація в Paypal повністю безкоштовна і без будь-яких комісій. Уважно стежте за рядком стану браузера, щоб не потрапити на підроблений сайт шахраїв. Справжній офіційний сайт Paypal - https://www.paypal.com.

Звертайте увагу на електронні листи, які приходять від імені компанії. Пейпал завжди звертається до вас тільки по імені і прізвища. Також, в них відсутні посилання для перенаправлення на інші сайти, з вимогою введення будь-якої особистої інформації.

На першому етапі буде потрібно вибрати який вам рахунок PayPal потрібен (Personal або Premier):

 • Особистий, якщо ви будете використовуєте його в особистих цілях,
 • Або корпоративний - для прийому платежів від клієнтів (тільки для ІП і юридичних осіб).

Врахуйте, він може бути тільки один. У більшості випадків вибираємо Особистий рахунок PayPal. Надалі, якщо виникне необхідність, його можна підняти до корпоративного, здійснивши ряд процедур з профілю - потрібно натиснути на шестірню і вибрати Підвищити категорію, після чого ввести дані вашої організації. Але назад повернути первісний статус стане неможливо.

Вибираємо країну, яку вже буде не змінити і вводимо електронну адресу, який діє тільки для одного аккаунта, придумуємо пароль. Якщо хочете мати кілька облікових записів, то вони повинні мати різний e-mail.

Пароль надалі можна змінити, зайшовши на сайт PayPal і в меню Увійти, щоб вибрати відповідний пункт. Електронна адреса можна змінити зайшовши в настройки профілю.

З'явиться форма реєстрації Пейпал, де вводимо особисті дані і свою адресу. Так як не всі інтернет магазини підтримують Юнікод і що-б не виникла складність при отриманні товарів, форму я заповнював на трансліті, раджу використовувати сервіс translit.net. Обов'язково вказуйте тільки реальні дані.

Надалі, адреса емейла потрібно підтвердити, що робиться вже в особистому кабінеті. Натискаєте на кнопку Оновити, яка поруч з рядком електронна пошта і повідомлення буде відправлено. Зайдіть в пошту і перейдіть за посиланням і введіть пароль від кабінету. Значок змінить свій колір він стане зелений, як у мене на малюнку.

Як бачите, немає нічого складного.

Якщо в подальшому аккаунт потрібно закрити і видалити, переконайтеся, що на рахунку Пайпал немає залишків коштів і всяких обмежень з боку компанії. Після видалення ви його більше не відновите і всі операції будуть стерті. Для цього заходимо на сайт, натискаємо на шестірню вгорі, вибираємо розділ Параметри рахунку і внизу буде знаходитися рядок Закрити рахунок. Також, якщо потрібно тут міняємо адресу, е-мейл, телефон.

Також, якщо потрібно тут міняємо адресу, е-мейл, телефон

Якщо вас цікавить питання - де і який номер рахунку в PayPal і як його дізнатися, то знайте, що компанія не надає номери для ідентифікації клієнта, як це роблю інші платіжні системи. Електронна адреса, яку ви вказали в вашому профілі і є тим ідентифікатором, який необхідний при оплаті і перекладах.

Як і в будь-який платіжній системі, проходження верифікації потрібно цілях в безпеки і захисту від шахрайства, і дозволяє достовірно переконається в тому, що клієнт є власником рахунку Пайпал. Після її проходження змінюється статус на Перевірений. Для його отримання - підтверджуємо електронну адресу, прив'язуємо банківську картку, завантажуємо копії документів особистості.

Увага. Відключаємо і змінюємо конвертацію валюти за завищеним курсом, і встановлюємо його від банку, що випустив нашу карту. Проводимо нескладні дії з налаштування обміну з особистого кабінету на офіційному сайті Пайпал. Я думаю, на зображенні все зрозуміло:

Я думаю, на зображенні все зрозуміло:

Прив'язка карти до рахунку PayPal

З метою безпеки та уникнення шахрайства потрібно карту прив'язати до Пайпал і підтвердити її. При цьому блокується певна невелика сума і в виписці операцій можна подивитися код підтвердження, ввівши який в відповідне поле на сайті, відбудеться верифікація того, що ви власник даної банківської карти.

Для цієї процедури блокується сума в розмірі 1,95 $ або як у мене - 1,5 євро. Виписку можна подивитися в інтернет-банкінгу або попросити надати в банку. У мене він мав вигляд PP7425CODE> *****> LU, а значить код це безпеки це 4 цифри - 7425. Слідкуйте, що зазначена сума була присутня на карт-рахунку, інакше запит буде відхилено.

Сума не списується і не зникає, вона повернеться назад на карту протягом декількох днів, зазвичай не більше 5 днів, але бувають і виключення - чекати доводиться місяць, в залежності, хто банк-емітент.

Отже, як отримати код ви дізналися, далі вводимо його в поле Підтвердити, яке поряд з нашою доданої картою.

Отже, як отримати код ви дізналися, далі вводимо його в поле Підтвердити, яке поряд з нашою доданої картою

Вам відразу запропонують її прив'язати при реєстрації в PayPal, але цю операцію можна відкласти і зробити потім, увійшовши в свій кабінет і перейшовши по кнопці Рахунок (Wallet) і вибравши Додати карту (Link a card).

Потрібна дебетова або кредитна банківська - Віза, МастерКард, Американ Експрес, Маестро. Так як офіційно реєструє, то повинні прив'язуватися будь-які карти банків-емітентів РБ, РФ. Якщо не не виходить, перевірте, чи підключена функція операції за кордоном і в інтернеті. Або зверніться до відділення вашого банку.

Пам'ятайте, для кожного аккаунта, повинна бути своя карта і не можна прив'язати її до іншої облікового запису.
Я додав карту Беларусьбанка Visa Classic, все пройшло без проблем.

Я додав карту Беларусьбанка Visa Classic, все пройшло без проблем

Для цього - вибираємо тип, вводимо її двенадцатізначний номер, термін дії та код CSC (захисний), який подивіться на зворотному боці картки і складається з трьох цифр.

У будь-який момент карту PayPal можна видалити, зайшовши в особистий кабінет, клацнувши по неї і потім Видалити (Remove card)
У будь-який момент карту PayPal можна видалити, зайшовши в особистий кабінет, клацнувши по неї і потім Видалити (Remove card). Тільки потрібно переконатися, що немає активних операцій і залишок рахунку позитивний або дорівнює нулю.

Отримання і переклад PayPal

Якщо хтось відправив платіж на ваш е-мейл, компанія отошлёт повідомлення на цю адресу. Вам потрібно зайти на сайт, зареєструватися в PayPal і підтвердити електронну адресу.

Відразу після цього гроші будуть зараховані на рахунок Пейпал і далі їх виводите або робите покупки.

У випадки, якщо потрібно виставити платіж кому-небудь, дійте за схемою:

 • Заходимо в свій аккаунт PayPal,
 • Переходимо по посиланню Відправити або отримати,
 • Клацаємо по кнопці Запросити платіж або Виставити рахунок,
 • Вводимо електронну пошту одержувача і суму,
 • Натискаємо далі.

Заходимо в свій аккаунт PayPal,  Переходимо по посиланню Відправити або отримати,  Клацаємо по кнопці Запросити платіж або Виставити рахунок,  Вводимо електронну пошту одержувача і суму,  Натискаємо далі

Поповнити рахунок PayPal

Для поповнення рахунку PayPal готівкою, йдемо в мережу салонів Евросеть або Зв'язковий. Далі ви підпишете чек для передоплати, який касир надрукує. Перевірте дані зазначені в ньому, повинен правильно вказано бути ваш е-мейл та сума введення. Протягом приблизно доби, гроші прийдуть на рахунок.

Такий спосіб поповнення рахунку підходить тільки для Росії. Валюта - російський рубль. Ліміти зовсім не великі - 15000 руб. за одну транзакцію і 40000 в місяць.


також поповнити можна через обмінники , Наприклад, Kurs-expert або Bestchange.ru.

Вибираємо електронні гроші, які у нас є - Яндекс Гроші, Ківі, Вебмані, Перфект Мані, Skrill і багато інших і потім вибираємо PayPal. З'явиться великий список обмінників, з різними курсами і резервами, залишається вибрати підходящий.

З'явиться великий список обмінників, з різними курсами і резервами, залишається вибрати підходящий

висновок Пайпал

Вивести гроші на банківський рахунок можливо тільки клієнтам з Росії. Для Білорусі та України такої можливості немає на даний момент. Після запиту на зняття скасувати цю дію вже ніяк не можна.

З початок потрібно прив'язати банківський рахунок до профілю і підтвердити його.

 • Переходимо в акаунт і натискаємо вгорі Рахунок,
 • З'явиться кнопка Додати банківський рахунок,
 • Вводимо дані про особовий банківський рахунок російською мовою.

Після цього система відправить дві невеликі суми на нього, близько 1 рубля. Ці точні суми і потрібно вказати для підтвердження володіння рахунком.

Слідкуйте за лімітами на висновок, що можна подивитися в кабінеті. Мінімальна сума при перекладі в валюті - 10 доларів США. У рублях обмеження відсутні. Відправлені гроші зараховуються на 2-7 добу.

комісії Пейпал

Компанія PayPal бере комісію при наступних операціях:

 1. За отримання оплати за товари,
 2. Грошовий переказ за допомогою прив'язаної банківської карти,
 3. При отриманні міжнародного платежу,
 4. При здійсненні операцій, де відбувається конвертація однієї валюти в іншу.

За отримання оплати за товари,  Грошовий переказ за допомогою прив'язаної банківської карти,  При отриманні міжнародного платежу,  При здійсненні операцій, де відбувається конвертація однієї валюти в іншу

При перекладах іншому людини комісія не сплачується, якщо операція відбувається з внутрішнього рахунку сервісу Paypal. Якщо ж вона проводиться при використанні доданої карти, то комісія складе від 2,9% до 3,9% плюс ще 10 рублів. Цю комісію сплачує відправник.

На отримання комісії немає, за умови перебування з відправником в одній країні. Якщо ви отримуєте платіж з інших країн, то компанія зніме комісію. Якщо валюта відправлення відрізняється від валюти рахунку, відбудеться її конвертація і також доведеться заплатити за неї.

Компанія не встановлює додаткові збори при:

 • Покупці товарів в інтернет магазинах,
 • При виведенні грошей з аккаунта на банківський рахунок.

З інформацією, про суми які були утримані, можна ознайомитися зайшовши в свій аккаунт і вгорі натиснувши Історія Операцій в розділі Комісії PayPal.